Quantcast

F. Jansonas apie kritiką prezidentui: man tai juokinga

Prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas nesutinka su šalies vadovui reiškiama kritika dėl neva rinkiminės kampanijos metu padažnėjusių vizitų į regionus. F. Jansonas pažymi, kad išvykos į regionus buvo prezidento tikslas nuo pat kadencijos pradžios, kurio įgyvendinimas tęsis ir po rinkimų, iki pat kadencijos pabaigos.

„Taip, be abejo, (tęsis – ELTA) ir po rinkimų. Vienas iš prezidento duotų pažadų dar prieš jį išrenkant prezidentu buvo tai, kad jis nesėdės Vilniuje ir važiuos į regionus. (...) Ar jį pavyks įgyvendinti ir apvažiuoti visas 60 savivaldybių per kadenciją – taip, iki liepos 12 d. mes tai padarysime, nes toks yra pažadas“, – Žinių radijui antradienį kalbėjo F. Jansonas, primindamas, kad prezidento siekis buvo per kadenciją aplankyti visas Lietuvos savivaldybes.

„Šiai akimirkai, ar jų yra daugiau nei, sakykime, 2020 m. per pandemiją, 2021 m. ar 2022-aisiais – taip, tų apsilankymų yra daugiau“, – pripažino F. Jansonas.

Nepaisant to, pažymėjo prezidento patarėjas, vykti į regionus gali visi G. Nausėdą kritikuojantys politikai ir tiesioginiai konkurentai.

„Tie, kurie skaičiuoja, skundžiasi – man tai juokinga, ką jau ir sakiau. Ir tie, kurie yra politikai, ir tie, kurie norėtų būti politikais – jie ne tik galėjo, bet ir turėjo daryti tą patį“, – kalbėjo F. Jansonas.

„Važiuokite į regionus, kalbėkitės su žmonėmis ne nuo sausio, rinkimų metais, ne likus mėnesiui iki rinkimų. Tiesiog imkite ir važiuokite, klausykite žmonių, klausykite, ką jie kalba ir ką jie siūlo. Tada gal ir sprendimai bus geresni“, – sakė šalies vadovo patarėjas.

Įsibėgėjant prezidento rinkimų kampanijai dabartinio šalies vadovo G. Nausėdos konkurentų akys pastaruoju metu krypsta į S. Daukanto rūmų šeimininko vizitus po Lietuvą. Eltos kalbinti kandidatai į prezidentus įsitikinę, kad šių šalies vadovo kelionių tikslas yra vykdyti savo rinkiminę kampaniją.

Todėl, pasak G. Nausėdos varžovų, už mokesčių mokėtojų pinigus finansuojami vizitai į regionus yra akivaizdus Rinkimų kodekso pažeidimas, kuriuo turėtų susirūpinti ir Vyriausioji rinkimų komisija.

Visgi pats G. Nausėda tikina, kad jo kelionės į regionus nėra rinkiminės kampanijos dalis, be to, anksčiau teigė prezidentas, Lietuvos regionų tema jam buvo svarbi visos kadencijos metu.

„Kita vertus, atleiskite, bet man niekas negali nurodinėti, ar leidžiama man išvažiuoti į regioną, ar ne“, – sakė G. Nausėda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rymas

Rymas portretas
Perskaičius paskutinį sakinį galima ir nurimti.

cha cha cha

cha cha cha portretas
su kuo sutapsi,.....Kažkodėl narcizas prezidentas nuolat sutapęs tai su berniukais, tai su krabo padchalujais, tai su antivalstybiškais, chamiškais vatnykais

Komentaras

Komentaras portretas
Programos pristatymas- tai rinkiminės kampanijos dalis. Visa tai vykdoma už mokesčių mokėtojų pinigus. Patarėjui reikėtų skaityti įstatymus, jeigu jam jie ką nors reiškia.
VISI KOMENTARAI 41

Galerijos

Daugiau straipsnių