Etikos sargai prokurorų prašo įvertinti, ar nebuvo suklastoti parlamentarų parašai

Seimo Etikos ir procedūrų komisija kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydama įvertinti, ar Seime inicijuojant nenumatytą plenarinį posėdį nebuvo klastojami parašai.

Etikos sargai prokurorams persiuntė Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio kreipimąsi dėl galimo dokumento klastojimo.

Parlamento vadovui įtarimų sukėlė nenumatytam Seimo posėdžiui surinkti politikų parašai, mat du Seimo nariai – Rita Tamašunienė ir Jaroslavas Narkevičius – pasirašė du kartus ant to paties lapo skirtingų pusių.

„Seimo pirmininko vertinimu, toks Seimo narių elgesys, kai Seimo valdybai teikiamas galimai suklastotas dokumentas, diskredituoja visą Seimą ir turėtų būti nesuderinamas su Valstybės politikų elgesio kodeksu“, – teigta V. Pranckiečio pranešime.

Nenumatytą Seimo posėdį inicijavo valdantieji „valstiečiai“. Šiame posėdyje turėjo būti svarstomas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos prašymas kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl esą šiurkščių rinkimų tvarkos pažeidimų.

Seimo posėdis neįvyko, nes pritrūko iniciatorių parašų jį surengti.

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė „valstietė“ Agnė Širinskienė žurnalistams aiškino, kad politikai dukart pasirašė per klaidą, nes tuo pačiu metu rinkti parašai po keliais skirtingais dokumentais.NAUJAUSI KOMENTARAI

X

X portretas
Už padirbta dokumenta sodint be gailesšio

gaila

gaila portretas
Palikit ramybeje sia labai simpatiska moteriske

Kaunietis

Kaunietis  portretas
Seimo rinkimai suklastoti ir turi būti ne užskaityti įvykusiais ,nes balsavo mažiau kaip pusę Lietuvos piliečių.Labai keista, kad Lietuvoje viskas vyksta ne pagal įstatymus o pagal grupuočių nuožiūrą ir norus.Valstybes institucijos neatlieka darbus pagal įstatymus.
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių