Du trečdaliai parlamentarų jau pateikė dokumentus, kurių reikės norint patekti į Seimą

Du trečdaliai parlamentarų jau pateikė dokumentus, kurių reikės nuo kitos savaitės norint patekti į Seimą, teigia Seimo kancleris Modestas Gelbūda.

„Galime pasidžiaugti, kad vakar dienos duomenimis, kuriuos gavome dienos pabaigoje, jau 90 Seimo narių pateikė reikiamus dokumentus, jie galės patekti į Seimą įprasta tvarka“, – LRT radijui ketvirtadienį teigė Modestas Gelbūda.

Pasak kanclerio, absoliuti dauguma pateikusių dokumentus yra pasiskiepiję.

Seimas gruodžio pabaigoje priėmė Seimo statuto pataisas, kad nuo sausio į parlamentą Seimo narys galės įeiti tik pateikęs dokumentą, patvirtinantį, jog yra pasiskiepijęs nuo COVID-19 arba persirgęs šia liga.

Kancleris taip pat pabrėžė, kad Seimo nariai prieš įeidami į Seimą turi galimybę pateikti ir galiojantį neigiamą COVID-19 testo rezultatą.

Pagal nustatytą tvarką, parlamentarai kanceliarijai turi iki sausio 6 dienos pateikti reikalingus dokumentus, o iki sausio 10 dienos – neigiamą COVID-19 testą. To nepadarius, jų kortelės nuo sausio 11 dienos bus deaktyvuotos ir jie negalės patekti į Seimą.

M. Gelbūda sako, kad likę Seimo nariai dar turi laiko pateikti dokumentus.

„Tikrai dar laikas, kurio gerbiami Seimo nariai turi, jo dar yra daug ir aš tikiu, kad absoliuti dauguma tuos duomenis pateiks ir galės atlikti tą darbą, kuriam Lietuvos Respublikos piliečiai juos rinko“, – tvirtino kancleris.

Jis pripažino, kad dėl šios tvarkos „gali būti tų veiksmų ar provokacijų“, tačiau tam Vadovybės apsaugos tarnyba yra pasiruošusi „reaguoti į Seimo narių veiksmus, kurie skirsis nuo nustatytos tvarkos“.

Nauja tvarka numato, kad minėti reikalavimai bus taikomi ir Seimo narių į susitikimus uždarose parlamento patalpose kviečiamiems asmenims.

Šiuo metu norint patekti į Seimo rūmus galimybių pasą privalu pateikti visiems lankytojams ir žurnalistams, kanceliarijos darbuotojai, pateikę dokumentus dėl imuniteto, įeina automatiškai su darbuotojo kortele.NAUJAUSI KOMENTARAI

Kirminas

Kirminas portretas
Galime pasidžiaugti, kad vakar dienos duomenimis, kuriuos gavome dienos pabaigoje, jau 90 Seimo narių pateikė reikiamus dokumentus.Geras pokštas.Man nerūpi ju skiepai jai jie vagys, bukagalviai, narkomanai,savanaudžai.Jie turi atstovauti visuomene o tuoj pradės lakstyti po pasaulio gydimo ystaigas rūpintis savo sveikata ir pristatinėti pažymas o mes turėsim apmokėti.Link ko mes einam atsitokėkit.

ne tik kad pasiskiepine butu , bet ir visi

ne tik kad pasiskiepine butu , bet ir visi portretas
iki vieno seimunai turetu rankose psichiatru leidima --kad nera idiotai sizofrenikai , kaip anukelis ,ir didesne dalis seimo ir vyriausybes

Janinaa

Janinaa portretas
90 parsidavėlių
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių