Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ rinks pirmininką: iškelti keturi kandidatai

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininko rinkimuose iškelti keturi kandidatai, pranešė steigėjai.

Tapti partijos pirmininku pretenduoja Seimo frakcijos seniūnas Saulius Skvernelis, parlamentaras Vytautas Bakas, Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė bei Marijampolės moksleivių kūrybos centro vadovė Beata Valungevičienė.

Partijos pirmininką Demokratų sąjunga rinks šeštadienį Palangoje vyksiančiame steigiamajame suvažiavime, vadovas bus renkamas trejų metų kadencijai.

„Šiandien svarbiausia yra tai, kad per kelis mėnesius žmonės iš visos Lietuvos susibūrė į naują ir stiprią politinę bendruomenę. Džiaugiamės, kad turime partijai įkurti reikalingą steigėjų skaičių ir jį viršijame“, – pranešime spaudai cituojamas Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Saulius Skvernelis.

Per steigiamąjį suvažiavimą taip pat numatyta išrinkti atstovus į kitus partijos valdymo organus – aštuonis pirmininko pavaduotojus, 29 valdybos narius, po šešis Etikos ir skaidrumo komisijos bei Kontrolės komisijos narius.

Šiandien svarbiausia yra tai, kad per kelis mėnesius žmonės iš visos Lietuvos susibūrė į naują ir stiprią politinę bendruomenę.

Pasak pranešimo, kandidatūras į partijos valdymo organus, įskaitant ir pirmininko pareigas, galėjo teikti visi steigėjai. Per praėjusią savaitę iš viso paraiškų gauta beveik 100.

Pasak pranešimo, tapti šios partijos steigėjais jau užsiregistravo daugiau kaip 2,5 tūkst. žmonių.

Suvažiavimą rengia 14 Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ narių, pirmieji politinės partijos iniciatoriai – S. Skvernelis, V. Bakas, Zigmantas Balčytis, Rima Baškienė, Algirdas Butkevičius, Domas Griškevičius, Linas Kukuraitis, Rūta Miliūtė, Laima Mogenienė, Laima Nagienė, Lukas Savickas, Algirdas Stončaitis, Zenonas Streikus ir Tomas Tomilinas.

Anksčiau dauguma šių politikų priklausė arba rinkimuose dalyvavo su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, tačiau iš jos pasitraukė pernai rugsėjį, teigdami, kad nenori dalyvauti „skaldymo ir konfliktų skatinimo politikoje“.

S. Skvernelis praėjusią kadenciją vadovavo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos su koalicijos partneriais suformuotai Vyriausybei.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tokia tiesa

Tokia tiesa portretas
TAUTOS DURINIMAS EILINI KARTA ,PAZIUREKIT KAS TEN SULINDO DAUGELIS SENU NIEKSELIU

Sveikinu

Sveikinu portretas
Puiku Sauliau.Mes turime geriau gyventi.O kaip tai padaryti patirties turi,tik reikia tureti rimta ir tvirta komanda.

IŠ PERBEGELIU NIEKO GERO NEBUS

IŠ PERBEGELIU NIEKO GERO NEBUS portretas
NES NIEKO GERO IR NEBUVO VISUS 31METUS.
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių