D. Kreivys: interpeliacija man – ankstesnių vyriausybių neveikimo pasekmė

Energetikos ministras Dainius Kreivys teigia, kad Seimo socialdemokratų jam inicijuota interpeliacija yra pastarąjį dešimtmetį dirbusių dviejų vyriausybių neveikimo vystant elektros gamybos pajėgumus pasekmė.

„Nuo 2010 metų mes nepadarėme nieko, kad pasistatytume reikiamą generaciją. Todėl šiandien ir turime situaciją, kuomet importuojama 80 proc. visos elektros iš Europos, todėl ir turime tas nežmoniškas kainas, nes dujų kainos lemia elektros kainas, o mes turime tik likusią dujinę generaciją“, – antradienį Seime teigė D. Kreivys.

„Aš suprantu norą interpeliuoti, domėtis, tas yra neblogai, bet visą laiką pasižiūrėkime į savo daržą. Tą dešimtmetį, kur yra dvi vyriausybės, matome, kas buvo padaryta. Šiandien interpeliacija, kurią aš turiu, yra šito veikimo arba neveikimo pasekmė“, – pridūrė ministras. 

Aš suprantu norą interpeliuoti, domėtis, tas yra neblogai, bet visą laiką pasižiūrėkime į savo daržą.

Seimo socialdemokratai antradienį paskelbė inicijuojantys interpeliaciją energetikos ministrui D. Kreiviui dėl elektros energetikos rinkos liberalizavimo, energijos kainų šuolio.

Frakcija skelbia, kad ministrui bus pateikti klausimai dėl „aplaidaus požiūrio į vadinamuosius nepriklausomus elektros tiekėjus“, didelės žalos valstybei bendrovei „Perlas Energija“ vienašališkai nutraukus veiklą.

Pagal Seimo statutą, interpeliaciją ministrui gali inicijuoti ne mažiau kaip penktadalis parlamentarų, tai yra ne mažiau kaip 29.

Gavęs interpeliacijos klausimus, Vyriausybės narys privalo ne vėliau kaip per dvi savaites perduoti Seimo pirmininkui raštišką atsakymą, su kuriuo supažindinami Seimo nariai.

Ministrui pateikus atsakymus, sudaroma speciali komisija, kuri siūlo Seimui pritarti arba nepritarti atsakymams.

Jeigu ministro atsakymas pripažįstamas nepatenkinamu, Seimo nutarimo projektas dėl nepasitikėjimo ministru turi būti priimtas slaptu balsavimu daugiau kaip pusės visų Seimo narių balsų dauguma, taigi ne mažiau kaip 71.

Socialdemokratai Seime turi 12 atstovų.NAUJAUSI KOMENTARAI

kol bus rinkimuose nemastanciu zmoniu

kol bus rinkimuose nemastanciu zmoniu portretas
tik tokie nemastantys balsuoja uz tokius .

to ups

to ups portretas
Pavydi???geriau savo proteliu pasidomėk.

ups ups

ups ups portretas
Puikiai viską vakar pasakė, visos shemos, net sąskaita lenkų,kuri parodė,kad TEN tokios pačios kainos,o mūsų vargšiukai tiki tokiais kaip skardukas,kuris net nežino,kad už tvorą ne 400 mln,o 152 mln,vakar apsijuokė,bet neraudonavo,įpratę meluoti.
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių