D. Grybauskaitė apie „Grigeo“ skandalą: yra įstatymo spragų

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad „Grigeo“ atvejis, kai į Kuršių marias galimai buvo leidžiamos nuotekos, parodė įstatymo spragas.

„Dar daug detalių nėra žinoma, daug spekuliacijų viešojoje erdvėje, bet yra verslo atsakomybės, verslo garbingumo klausimas ir, aišku, kontrolės mechanizmų. Matyt, ir įstatymų spragų yra, kada negali gamtosaugininkai patikrinti iš anksto neperspėję įmonių. Tai yra spraga“, – žurnalistams pirmadienį sakė D. Grybauskaitė.

„Turėtų būti teisė suteikta be perspėjimo, kad būtų netikėta, kad įmonės negalėtų iš anksto pasiruošti ir parodyti butaforinę gamtos apsaugą“, – pridūrė D. Grybauskaitė.

Turėtų būti teisė suteikta be perspėjimo, kad būtų netikėta, kad įmonės negalėtų iš anksto pasiruošti ir parodyti butaforinę gamtos apsaugą.

Teisėsauga antradienį paviešino nustačiusi, kad įmonei „Grigeo Klaipėda“ priklausančiame gamybiniame objekte susidarančios nuotekos nepatenka į valymo įrenginius, o išteka beveik nevalytos tiesiai į nuotekų vamzdžius, kuriais pasiekia Kuršių marias.

Kaip skelbiama, aplinkai padaryta žala gali siekti ne vieną milijoną eurų. Atsižvelgiant į tai, bendrovei „Grigeo Klaipėda“ sausio 7 dieną buvo surašytas privalomasis nurodymas nedelsiant nutraukti aplinkos teršimą nevalytomis nuotekomis.

Nepirkti „Grigeo“ produkcijos nusprendė prekybos tinklas „Iki“, taip pat remonto ir buities prekių parduotuvių tinklas „Kesko Senukai“. Delfi.lt ketvirtadienį pranešė, kad „Grigeo“ produkcijos nepirks ir „Norfa“. Kiti prekybos tinklai skelbė dar svarstantys, kaip pasielgti.

„Grigeo” grupės prezidentas Gintautas Pangonis ketvirtadienį žurnalistams sakė, kad įmonėje atliktas tyrimas parodė, jog nuotekos iš tiesų patekdavo į Kuršių marias, tačiau tai esą buvo daroma per avarinį vamzdį ir jos buvo iš dalies išvalytos. G. Pangonis sakė, kad kol kas nežinoma, kodėl vamzdis buvo naudojamas ne pagal paskirtį.NAUJAUSI KOMENTARAI

onute

onute portretas
KA ČIA VAPSI KGĖBISTE TAU LIETUVOJE NEVIETAGERIAU DABAR IEŠKOK LEKTUVO KAD IŠGABENTUO TAI BUS PER VELU

kauniete

kauniete portretas
GRYBAUSKAITE PAŽEIDIAI KONSTITUCIJA KAIP MANAI GAL DAR ILGAI APSIMESI DURNE JUK TURI GRAŽINTI VISAS PASIGROBTAS NETEISĖTAI REGALIJAS IR PENSIJOS LIETUVA TAU NEMOKES NES TU STALINO ANUKE ESI LIETUVOS PRIEŠĖ ČIA TAU NE SNORO UŽGROBIMAS ČIA DAUG RIMTESNIS NUSIŽENGIMAS AR NE LIETUVOS DALIA LANSBERGO STATYTINE

per s p r a g ą Grybauskaitė p r a l i n d o į prezidentus,

per s p r a g ą Grybauskaitė p r a l i n d o į prezidentus, portretas
nuslėpus ANKETINIUS DUOMENIS, kad yra b a i g u s i Leningrado č e k i s t ų -k g e b i s t ų mokyklą ir sako t a p o , TSRS diplomuota ŽVALGYBOS a g e n t ė SU juodu diržu, kaip ir RUSIJOS prezidentas PUTINAS , ,kuris irgi baigė tą pačia č e k i s t ų mokyklą.Todėl Grybauskaitei pirmiausiai r e i k ė t ų savo paslaptis ATVIRAI atskleisti, kurios VISUOMENEI kelia daug n e p a s i t i k ė j i m o.
VISI KOMENTARAI 13
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių