A. Bilotaitė: R. Pocius pradėjo šmeižto kampaniją prieš ministeriją ir mane

  • Teksto dydis:

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pirmadienį teigė, kad buvęs Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadas Ričardas Pocius pradėjo šmeižto kampaniją prieš ministeriją ir ją.

„Kol darbo reikalais esu išvykusi į Prahą, buvęs VST vadas pradėjo šmeižto kampaniją prieš Vidaus reikalų ministeriją ir mane. Jo metami kaltinimai mobingu ir tariamu jo žeminimu yra melas“, – rašė ji feisbuke.

A. Bilotaitė sakė nenorėjusi viešinti atleidimo priežasčių gerbdama R. Pociaus privatumą. Tačiau paskleistas melas ir šmeižtas, tvirtino ministrė, nebeleidžia tylėti.

„Tiesa yra tokia: buvęs VST vadas ne kartą nedalyvavo statutinių vadovų pasitarimuose dėl grėsmių valdymo nenurodęs jokių nedalyvavimo priežasčių; daugybę kartų neatsiliepė  į  pakartotinius mano ir viceministro skambučius; atsisakydavo skirti pareigūnus padėti policijai užtikrinti viešąją tvarką renginiuose; skelbė melagingą darbotvarkę ir melavo apie savo susitikimus su diplomatais, kai pats net nebuvo darbo vietoje“, – vardijo Vidaus reikalų ministrė.

Pasak jos, nepaprastosios padėties metu statutinėms tarnyboms ir jų vadovams keliami ypatingi reikalavimai: vadovai privalo būti visada pasiekiami, turi koordinuoti veiksmus, dalyvauti priimant sprendimus, keistis informacija.

„Visus šiuos reikalavimus buvęs VST vadas žinojo, bet nevykdė. Tokio elgesio toleruoti negalėjau“, – teigė A. Bilotaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

kauniete

kauniete portretas
GLUŠA SENE petronėle turbut bevaikė esi KAD LOJI ANT VAIKU MES ŽINOM BILOTAITĖS BLOGYBES KAD KONSERVĖ KAD DĖJO VISUR PARAŠUS IŠVAGIANT KONSRVAM LIETUVA O TAS MINISTRĖS DARBAS TIK JUOKAS IR SUSIDRASKIMAS SAVO ŠAIKOJE KURIAI IR POCIUS PRIKLAUSO BET VIENA GERA DARBA ŠI BOBA PADARĖ PAGIMDĖ LIETUVAI DU VAIKUČIUS

JONAS

JONAS portretas
Pone sušikta petronėle palik ramybėje vaikus galima aiškintis be vaikučiu kišimo i ta jusu purva Parašei vėpla kad blogai dirba ir gana O kas liečia Pociu tai tas gernerolas tegul papasakoja kaip jis landzbergo pastatytas paliuosavo visus jaunus gerai dirbancius VST darbuotojus AR NE TAIP POCIAU GERAI TARNAVAI KONSERVAM IR GERAI KENKIAI LIETUVAI

Petronele

Petronele  portretas
Vargsele netekejusi dvieju vaikuciu mamyte sedi ne savo vietoje .Vaje kokia griezta .....
VISI KOMENTARAI 26

Galerijos

Daugiau straipsnių