Baltijos šalys įveda naujas sankcijas Baltarusijos režimo pareigūnams

Lietuva, Latvija ir Estija penktadienį išplėtė sankcijas Baltarusijos režimo pareigūnams ir įtraukė į juodąjį sąrašą informacijos bei sporto ministrus bei milicijos pareigūnus.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius BNS sakė, kad Baltijos šalys koordinuotai sąrašą papildė 28 pavardėmis, siekiant išlaikyti spaudimą Aliaksandro Lukašenkos režimui.

„Koordinuojant su latviais ir estais priėmėme sprendimą išplėsti nacionalines sankcijas“, – teigė ministras.

„Dirbame dviem takais – europiniu ir nacionaliniu. Matome, kad situacija nesikeičia, nueinantis režimas bruka naują realybę, kuri tikrai nėra perspektyvi, ir turime išlaikyti spaudimą“, – teigė L. Linkevičius.

Koordinuojant su latviais ir estais priėmėme sprendimą išplėsti nacionalines sankcijas.

Ministro teigimu, Baltijos šalių „juodajame sąraše“ jau yra daugiau kaip pusantro šimto žmonių, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvą, Latviją ir Estiją. Europos Sąjungos sankcijos įvestos 59 asmenims, jos apima draudimą atvykti ir turto įšaldymą.

L. Linkevičiaus teigimu, sankcijos Baltarusijos informacijos ir sporto ministrams įtrauktos reaguojant į interneto suvaržymus ir režimą kritikuojančių sportininkų persekiojimą.

„Sąraše yra informacijos ir sporto ministrai. Informacijos ministras susijęs su interneto ribojimais, sporto ministras atsakingas dėl sporto visuomenės terorizavimo. Jame taip pat yra papildomai milicijos pareigūnų, įskaitant tuos, kurie dalyvavimo smurto akcijose“, – teigė ministras.

Į Lietuvą uždrausta atvykti 28 Baltarusijos piliečiams

L. e. p. vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė pasirašė įsakymą, kuriuo uždrausta atvykti į Lietuvą Baltarusijos Respublikos piliečiams pagal Užsienio reikalų ministerijos pateiktą sąrašą.

Sąraše – 28 asmenys, kurie prisidėjo pažeidžiant tarptautinius rinkimų standartus ir žmogaus teises, taip pat vykdant represijas prieš pilietinę visuomenę ir demokratinę opoziciją. Gavus papildomus teikimus, sąrašas gali būti pildomas.

Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos duomenis apie šiuos Baltarusijos piliečius penktadienį įrašys į Užsieniečių, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvos Respubliką, nacionalinį sąrašą.

Papildomos sankcijos suderintos su Estija ir Latvija.

Pirmą kartą ribojamosios priemonės Baltarusijai buvo įvestos 2004 metais dėl keturių žmonių dingimo. 2011 metais Europos Sąjunga paskelbė papildomas sankcijas asmenims, kurie vykdė represijas.NAUJAUSI KOMENTARAI

kada

kada portretas
baiksit pataikaut eurotriusiams o imsites vidines tvarkos nes kuo toliau tuo didesnis politbardakas kuri ir sukurete igalioti dedes zydjankio ir kai pats Ttrumpas daro viska kad nebutu karu bet globalistam nenaudinga taip kad neparsiduokite jiems nes tai tik laiko?.....

DEDE VASIA

DEDE VASIA portretas
BATKA NEKREIPIA DEMESIO I VISAS SANKCIJAS JAM PASILPAUT UZ KAMPO DEL TU SANKCIJU

Baltarusija ---

Baltarusija --- portretas
yveda naujas sankcijas ES neo liberastinio dermokratinio rezimo chalujams lietuvai ,latvijai ir estijai... ciulpkit vienas kitam pas save namuose --nei zingsnio y baltarusija....
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių