Baigtas tyrimas dėl S. Skvernelio gatvės asfaltavimo aplinkybių

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) baigė tyrimą dėl gatvės, kurioje gyvena premjeras Saulius Skvernelis, asfaltavimo aplinkybių.

„Mes planuojame šį ketvirtadienį daryti posėdį. Tyrimo medžiaga bus svarstoma ir turėtų būti kažkoks sprendimas“, – BNS sakė tarnybos atstovė Eglė Ivanauskaitė.

Į šį posėdį pakviestas ir S. Skvernelis.

Pasak E. Ivanauskaitės, posėdis vyks nuotoliniu būdu. VTEK vėliau pirmadienį planuoja informuoti, kaip jį bus galima stebėti.

Etikos sargai dėl Vilniaus rajone esančios Upės gatvės asfaltavimo finansinių aplinkybių tyrimą pradėjo pernai gruodžio viduryje, šiemet kovą tyrimo terminas buvo pratęstas dar trims mėnesiams.

Tyrime vertinama, ar premjerui nekilo pareiga nusišalinti, kai Vyriausybė šiemet spalio pabaigoje skyrė papildomą finansavimą Vilniaus rajono savivaldybės gatvėms tvarkyti.

Spalio pabaigoje perskirstant Kelių priežiūros ir plėtros programos rezervo lėšas Vyriausybė 300 tūkst. eurų papildomų lėšų skyrė Vilniaus rajonui, nors ši savivaldybė nebuvo pateikusi nei konkrečios paraiškos, nebuvo nurodžiusi ir prašomos sumos.

Kaip rašė portalas 15min.lt, visa ši suma skirta vienai – Upės gatvei – asfaltuoti. Šio gatvėje gyvena Vyriausybės vadovas su šeima.

Kreiptis į VTEK dėl Upės gatvės Smiglių kaime Vilniaus rajone asfaltavimo lėšų skyrimo aplinkybių Vyriausybės vadovą ragino prezidentas Gitanas Nausėda.

Jis teigė, kad būtent etikos sargų išvados lems jo požiūrį į Vyriausybės vadovą.NAUJAUSI KOMENTARAI

klp

klp portretas
Pagal įstatymą VTEK gali priimti 7 rūšių sprendimus, tarp jų – pripažinti, kad asmuo pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo nuostatas arba pripažinti, kad asmuo jų nepažeidė. VTEK nepasirinko nei vieno, nei kito – komisija nusprendė nutraukti tyrimą, nes jai nepakako duomenų, reikalingų asmens veikos teisiniam įvertinimui. Turint galvoje ir tai, kad komisija pasiliko teisę tyrimą atnaujinti, 15min vertina, jog S.Skvernelio teiginys, kad galutinis teisinis vertinimas šioje istorijoje jau yra atliktas, neatitinka tiesos.

JONAS

JONAS portretas
KAIP GALIMA TIRTI TA KO NĖRA IŠ KUR IŠTRAUKĖT KAD TA GATVĖ SKVERNELIO IR IMATĖS TIRTI TA KO NERA GATVĖ VALSTYBINĖ GATVĖ VISU GYVENTOJU VAIKŠTOM VISI NEGIRDĖJOM KAD JIN SKVERNELIO NEJUOKINKIT IR KADA BAIGSIT TIRINĖTI PLETKUS IR TIKRAI NEKAIP ATRODO PREZIDENTAS KURIIS KIŠASI I PLETKU LYGIO AIŠKINIMUS

kauniete

kauniete portretas
KADA KAS TIRS KAIP GABRIELIO ŽMONA ATĖMĖ IŠ KAUNE ŠANCIUOSE VOKIEČIU GATVĖJE PRADINUKU MOKYKLA MERU DIRBANT KONSERVATORIUI VAIKUČIAI BUVO IŠMESTI I GATVE
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių