A. Armonaitė: Laisvės partija dalyvaus prezidento rinkimuose, svarsto kelis kandidatus

Laisvės partija dalyvaus kitąmet vyksiančiuose prezidento rinkimuose, svarsto kelis potencialius kandidatus, sako partijos lyderė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

„Sprendimas dalyvauti prezidento rinkimuose yra, yra keletas variantų, kol kas nėra nuspręsta, kas bus tiksliai kandidatai. Yra keletas variantų, dėl to negaliu atskleisti jų čia, tačiau dalyvausime rinkimuose ir tam, kad parodytume, jog Lietuva gali, turi ir yra netgi vakarietiška progresyvi valstybė“, – LRT radijui ketvirtadienį sakė A. Armonaitė.

„Nes dabar ką aš girdžiu iš kandidatų, atrodo toks pataikavimas tamsai, tarsi Lietuva būtų kažkokia kompleksuota, uždara, pilna baimių valstybė. Lietuva tokia nėra. Kalbėjome apie ekonomiką, pasižiūrėkite, kokios galimybės. Prezidento institucija visada yra labai autoritetinga, ji gali padaryti daugiau, ne tik užsienio politikoje, bet ir žmogaus teisių srity, ir kitur, dėl to Laisvės partija dalyvaus prezidento rinkimuose“, – teigė ji.

Pati partijos pirmininkė būdama 34-erių dėl amžiaus cenzo keliamo kandidatams būti sulaukus 40 metų, negalėtų dalyvauti prezidento rinkimuose. Anot jos, kandidatūra gali būti keliama tiek partijos nario, tiek nepartiečio.

„Galiu pasakyti, kad yra iš ko rinktis, tai ir partijos narai, ir ne partijos nariai. Taip kad ta kandidatūra, tikiuosi, bus ir bus labai aktyvi. Gali būti ir partietis arba partietė, ir nepartietis“, – sakė pirmininkė.

Prezidento rinkimai Lietuvoje vyks kitų metų gegužę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Čia tai bent!

Čia tai bent! portretas
Labai laukėm šios žinios.Nejau jie savo šaikoje turi žymesnių peredastų nei pati armonikaitė su raskiaučium?Na tie dar nedašutę iki 40 metų...Žėk tik ,kad nedrėbteltų jų kompanijai priklausančio prafiesoriaus.Tas regis ne partinis,bet ko laisviečiams nepasinaudot kansiervų patirtimi kai jie kaipo nepartinę grybauckaitę prakišę buvo.Na kad ir šimonytė antai apsipartenino jau tapus kabineto viršikinyke...

DIRNA IR NESIGYDO...

DIRNA IR NESIGYDO... portretas
Konservų ir Laisvės partijų vieta po rinkimų šiukšlių konteineriuose. Pabandyk gydytis, gal dar ne vėlu...

Vaflių

Vaflių portretas
Partija
VISI KOMENTARAI 22

Galerijos

Daugiau straipsnių