Apklausa: jei prezidento rinkimai vyktų dabar, kas laimėtų – G. Nausėda ar I. Šimonytė?

  • Teksto dydis:

Jeigu antrasis prezidento rinkimų turas vyktų dabar, o jame dalyvautų dabartinis valstybės vadovas Gitanas Nausėda ir premjerė Ingrida Šimonytė, rinkimus vėl laimėtų G. Nausėda, rodo portalo „15min“ pateikiamų apklausų duomenys.

Portalo teigimu, dviejų skirtingais metodais atrinktų apklausų rezultatai leidžia prognozuoti, kad 64 proc. rinkėjų balsuotų už G. Nausėdą ir 36 proc. – už I. Šimonytę.

2019 metais per antrąjį prezidento rinkimų turą, G. Nausėda surinko 66 proc. balsų, I. Šimonytė – 33 procentus.

Tyrimų bendrovės „Vilmorus“ duomenimis, už G. Nausėdą dabar balsuotų 47,6 proc. rinkėjų, už I. Šimonytę – 16,4 proc., o 36,1 proc. apklausos dalyvių tvirtino nežinantys, kurį kandidatą rinktųsi, arba sakė išvis nebalsuosiantys.

Anot įmonės „Norstat“ apklausos, G. Nausėda surinktų 34 proc. balsų, I. Šimonytė – 29 proc., o 37 proc. respondentų buvo neapsisprendę arba būtų nėję į rinkimus.

„Vilmorus“ tūkstantį pilnamečių Lietuvos gyventojų liepos 15–23 dienomis apklausė akivaizdžiuose interviu ir interviu telefonu. „Norstat LT“ liepos 20–27 dienomis atliko internetinę apklausą, jos metu buvo apklausti gyventojai nuo 18 iki 74 metų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Julius

Julius portretas
As balsuociau uz prof.Agne Sirinskiene,kuri zino istatymus,moka penkias kalbas ,mandagi ir laikosi LR Konstitucijos

Anonimas

Anonimas portretas
Šitie trys yra O- NULIAI

Rasa

Rasa portretas
Joks Vėgėlė joks Nusėda jokia Šimonytė Vėgėlė matyt tėvelio kišamas kaip ir Grybės reklama 10 000 apmokejo tai sūnelis karjeros laiptais kilo Janutiene ko tyli Nausėda ir Šimonytė niekaip negalit but valdžioje nes tarnaujat ukrainai ir jankiam išdavėt lietuva tauta apgavot
VISI KOMENTARAI 93

Galerijos

Daugiau straipsnių