Savame krašte – lyg svetimi

>chap..

>chap.. portretas
nepizdi kiaušingalvi.Matyt priklausai karteliui tai ir ciulbi.O gal pats pabandyk pavaryt DAUG p 12 val su viena išeigine už 700Eu.Pamatysi kad po kurio laiko tep save nusodinsi ka atsidursi ligoninėj.Ka čia tau aiškinti jei tu apsimeti šlanga ir tyčiojiesi

chap-cha-chaaaaaaaaaaaa

chap-cha-chaaaaaaaaaaaa portretas
Kiek istizeliu cia komentuoja..... ir nori kad kazkas jiems ant lekstutes atnestu ir buta, ir darbo vieta (darba), ir turta paciam sedint, nieko neveikiant ir vis sriubaujant (raudant) - kaip sunku, kaip blogai, kaip....., bet pajudinti savo smegenine ir uzpakali pakelti nuo sofos - nenori. O kaip mes, kurie niekur nebuvome emigrave isgyvenom ir gyvenam, kol jus bastetes po pasauli?????? D I R B T I reikia,daug D I R B T I tai ir nereikes sedeti nosi nukabinus, nebus kada. Nepasiduok, tautieti, istizimui, kaukis uz savo ir savo vaiku ateiti ir busi laimingas.

Vila

Vila portretas
Pirmiausia tegus valdzia nuima tuos protu nesuvokiamus mokescius savo versla pradedantiems, o ne melzia kaip tas karves, kol verslas bankrutuoja. Kai nori pateisinti savo nevykusius sprendimus,amzinai remiasi uzsienio patirtimi. Tai kodel nesiremia ta patirtimi,kada uzsienyje verslininkai mokescius pilna apimtimi moka tik tada,kai verslas pilnai isisuka. Amzi9nai taqi valdziai mazai,baigia visiems kelnes numauti,o stai turtuoliai nuo dideliu sumu praktiskai nemoka mokesciu. Pasidare sau roju zemeje,todel paprasti zmones ir bega - juk ne is gero gyvenimo. Neuztenka tik mokescius susimoketi ir pavalgyti. Norisi ir kulturos,ir atostogu. Bet,matyt,paprastas lietuvis nenusipelne gyvfenti geriau

Neptunas

Neptunas portretas
Toliau hoholai bulbisai nusinešė kainas užims darbo vietas kol klaunai valdžioje.

> to???

> to??? portretas
Paaiskinciau, bet kvailiui paprastai sunku buna ką įaiškint.Neverta vargt.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Dar pagalbiniam.Nieko gero neduoda,tų save vadinančių verslininkais,o iš tiesų menkystų-politinių lobistų, mažūjų verslninkų žlugdymas pas seimūnus už kyšius nupirktais įstatymais.Tai tik skurdina Lietuvos gyventojus tiek konkurencijos nebuvimu,tiek apmokėjimu už darbą,vardan vieno akcininko, tipo Agrokoncernas,asmeninės naudos. Todėl ir emigracija ir didžiausia visoje Europoje socialinė praraja.Ar gali efektingai valdyti 36000 ha dirbamos žemės vienas gobšus,mažai raštingas,pasikėlęs kaimo bernas?

Anonimas

Anonimas portretas
By.bi dejom ant tos pridurku valdomos lietuvos. Apie kalba rasot pridurkai kai gatvese vien anglu kalba reklama ir pavadinimai.. NEGRYSIM tol kol algos nebus kaip pas mus Europoje nors jau kalba kad lietuvos tuoj nebus. Kam cia rizikuoti i ta durnu papusau sali.

>PAGALBINIS

>PAGALBINIS portretas
Taip, Lietuvoje dar liko firmų, kurias nuo nulio įkūrė protingi žmonės, ardami kaip juodi jaučiai. Bet jei tik paaiškėdavo, kad tos firmos reikalingos ir pelningos, jas tuoj pat pasiglemždavo didieji rykliai, o kurios nesileido praryjamos - buvo subankrutintos. Blogiausia, kad kokybiškai dirbusiai įmonei patekus į stambių atsiprašant "akcininkų"nagus ir vietoj darbą dirbusių specialistų priveisus vadybininkų bei konsultantų, kokybės netrukus nelieka...

to ???

to ??? portretas
"... išvažiavom su šeima seniai(??), vaikai jau suaugę, niekad namie neleisdavom vaikam kalbėt angliškai. Dar dabar jei netyčia ką pasako svetima kalba, tai tuoj ziuri(suaugę vaikai) išpūtė akis, ar negaus per kupra(?). Pasišlykštėjau pamatęs kaip maži vaikai su tėvais kalba angliškai, nors gerai supranta ką tėvai sako lietuviskai, tai nustojau bendraut su tokiais skystadvasiais(?).." Pardon-tes!! Tai, del ko Jus..".. išvažiavom su šeima seniai.."(kada konkreciai?) Kodel isvaziavot is "mylimos Lietuvos"? Kas? Jums neleido "laimingai gyventi" dabartinej Lietuvoj?Kodel..Jus toks "piktas keksas" savo vaikams? Juk, jie, iseinant i Anglijos gatves.. viesvien kalbes ..anglu kalba, o ne lietuviu kalba!! Aplomaj- visi lietuviai ir ju vaikai ir anukai, atvaziojant i Lietuva.. Lietuvoj(lietuviu kalba) kalba... su anglu akcentu!! Jiems irgi .."riekia ..per kupra"??:))

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Atsakau Vlantanos šriubui,nors su mikštagalviais nediskutuoju.Vlantanos savininkai tą pirmą furą įsigijo už žemgrobiui užstumtą senelio žemę,o mano sūnėnas užsidirbęs nudirbtomis rankomis ir guviu savo protu,nieko neapgaudamas ir nieko nenuskriausdamas.Dabar jis samdomam vairuotojui,mėnesį vairavusiam jo furą, atseikėja 7000 USD,o Vlantana mažiau nei trečdalį tiek.Jeigu nėra kam tos furos vairuoti ją vairuoja pats sūnėnas,taip sutaupydanas 7000.

AUGIS

AUGIS portretas
dirbk diena nakti niekas nepaklaus gal pavargai o gauni minimuma

nuomone.

nuomone. portretas
Teisingai apie kalba sakoma -Tevai apsileide, Niekas neuzriso burnos ,Kiek turit laiko tiek - kalbekit sava kalba. Inernetu ,Vilniaus OZO mokykla moko Lietuvius lietuviu klba ir kitus dalykus . Kas nori mokosi ir Egzaminus laikys, Gaus pazymejima , kad baige Lietuviskai mokykla . Ne Viduramziai.

che

che portretas
juk galima ystatyma isleist darbdaviams,pagal kuri darbdavys ypareigojamas savo ymoneje tureti ne maziau sesesdesimties procentu lietovcu darbuotoju ir jiems moketi nemaziau kaip pusantro minimumo atlyginima.

Vokietija

Vokietija portretas
Mokesčių sistema ir susrinkimas yra giliai sovietinė Lietuvoje ir tarnauja stambiam verslui. - Perduokit emigrams. Kol nepasikeis - tik pinigus prarasi ir nieks ačiū nepasakys.

???

??? portretas
Vaikai nekalba tėvu kalba??? Subines išspardyti tevams, išvažiavom su šeima seniai, vaikai jau suaugę, niekad namie neleisdavom vaikam kalbėt angliškai. Dar dabar jei netyčia ką pasako svetima kalba, tai tuoj ziuri(suaugę vaikai) išpūtė akis, ar negaus per kupra. Pasišlykštėjau pamatęs kaip maži vaikai su tėvais kalba angliškai, nors gerai supranta ką tėvai sako lietuviskai, tai nustojau bendraut su tokiais skystadvasiais.

Jaunimui laaabai sunku.

Jaunimui laaabai sunku. portretas
Taip, ten dirba po 10-12 val, viena iseigine. Ukrainieciai cia varo ir tiek pat, po 10 val ir dar sestadieniais.Ten ne pyragai, tik nieks nekalba apie baisybes, niekas nelaukia , ten buvai ir liksi imigrantas, pavarde, kalbos akcentas isduoda, turi buti desimt kartu geresnis, kad nors pripazintu. Be to nieks su is sovietiniu saliu zmonemis nenori draugauti, jau apie vedybas nekalbama, nebent musiskes isteka uz baba-ju, paskui parsiranda su nelaimingais tamsiodziais vaikuciais. Jaunimeliui, reikia labai pasverti viska ir galvoti., jeigu nera tevu materialines stiprios pagalbos. O gyvenimas dabartiniams jaunuoliams ypac sunkus, sovietiniams buvo kitaip.

Jotautas - humoristinė pastaba

Jotautas - humoristinė pastaba portretas
Savame krašte - lyg svetimi: prie Stalino buvo geriau.

Sigitas

Sigitas portretas
Vienintelio dalyko nesuprantu, kodėl vaikai nekalba lietuviškai? Tai jūs tokie ir Lietuvos piliečiai esat, kaip visada visi kalti tik ne patys. Dešimtys metų mokesčių nemokat, gryžta ir dar savo sąlygas. Ar taip gražu tų Lietuvos piliečių atžvilgiu.

Pilietis

Pilietis portretas
Deda milijonus kaip visada sau į kišenes o ne stabdyti emigraciją.Juokas ima,jie stabdo emigraciją.Atsidaro įmonės ir vėl jos dingsta,išleidžia pinigų steigimui,praranda tą ką investuoja ir vėl emigruoja.Emigrantai,supraskite kol nebus paklausos ,tol jūsų verslas betikslis,Pasinaudoja registrų centras kol įsteige įmonę,pasinaudoja statybininkai kol įkure patalpas,po kiek laiko įmonė panaikinama,visos išleistos lėšos dingsta,vieni nuostoliai.Emigrantai išleide pinigus emigruoja vėl.Kol nebus vidutiniosios žmonių grupės,tol nebus paklausos verslui,kada vieną kartą tą supras kurie kure įmones.Gaila žmonių ,sunkiai uždirbtų pinigų.Saujelė ,kurie turi pinigų jokio verslo neišgelbės,jis žlugs.Verslas tas gyvuoja kuris turi seime savų,savivaldybėse savų,nesumoja visų mokesčių,todėl jis gyuoja.

na

na portretas
ir kaimas

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Pagalbiniam.Į protingą pastebėjimą pabandysiu atsakyti iš patirties.Taip yra,bet jos viendienės(buvo įkūręs mano brolis).Pagal dabartinių logistinių transporto kompanijų-didžiūjų ryklių,komunistų vergvaldžių palikuonių,prastumti seime įstatymai nepadeda, o naikina visą Lietuvos smulkūjį verslą,kuris yra JAV gerovės pagrindas.Šiuos mano žodžius patvirtina ir jau minėtas mano sūnėnas sakydamas,kad jo firma Lietuvoje irgi būtų kek įmanoma graužiama,nors pagal Lietuvos mastelius,tai būtų pirmojo transporto logistikos firmų dešimtuko vidurio,dydžio firma.

Tele

Tele portretas
O tai ka daro like ,dirba ,mokosi ,barai pilni jaunimo ,nera taip blogai nevykit dievo i medi niekas jusu nevaro dirbkite cia po 12 ,15 val ir Lietuva klestes ,ir dar nepatiko isvaziavo o gryze tai mokyklu,darzeliu reikia ,nemoka vaikai lietuviu kalbos ,tai kas kaltas ,ir vel likusieji turi padeti ???

Zalemunčikui

Zalemunčikui portretas
Tai kas jam turkdė tą furą čia užsidirbti? Pvz. Vlantanos savininkai irgi pradėjo nuo vienos furos. Tas tavo giminaitis dar skytas.

PAMIRŠO KALBĄ? TAI TĖVAI - MANKURTAI.

PAMIRŠO KALBĄ? TAI TĖVAI - MANKURTAI. portretas
Ir ką reikia kaltinti, kad šitų mankurtų vaikai nemoka tėvų gimtosios kalbos? Turbūt, Landsbergį arba Skvernelį?

PAGALBINIS

PAGALBINIS portretas
...zelemuncikai.....,bet tai yra ir Lietuvoje tokiu firmu,kurias nuo nulio ikure protingi zmones ,o pradejo tai patys pas kazka dirbdami !

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Iš visų Klaipėdos emigerių tik Mockus suprato,kad dabar lietuviai gali gyventi pagal sovietmečiu tik deklaruotą nuostatą:..široką straną moją rodnąja,mnogo v nei polei,morei i riek-ja drugoi takoi strany ne znaju,gdie tak volno dyšit čeloviek...(rus.)O dabar apie realybę.Prieš maždaug 20 metų sūnėnas pagal žalią kortą išvažiavo Čikagon,dirbo įvairius sunkiausius darbus kol užsidirbo išmokti furos vairuotojo teisėms,kadangi paėmęs paskolą įsgijo nuosavą furą ir pasisamdė porininką(sukūrė 1 darbo vietą per metus)nereikėjo mokėti jokių mokesčių.Šiuo metu jis smulkus JAV verslininkas,valdo savo logistikos firmą,turi šiek tiek nuosavų furų ir kasmet sukuria bent po vieną darbo vietą.Lietuvon vargu ar grįš,nes čia ir verslo ir gerovės lygis ne tas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių