Ar užsitęs emigrantų koronaviruso atostogos?

minde

minde portretas
normalus negrizo grizo kas tevus plaidot kas susitvarkyt/

Būtų teisinga

Būtų teisinga portretas
jei jau į LTSR po 1950 buvo įleisti visi pageidavusieji grįžti iš sibirų, dabar parvykusiems taip pat turi būti suteikta galimybė tai padaryti. Žinoma, kad abipusis nepasitenkinimas yra didžiulis: grįžo darbingi žmonės, kurie maloniai nustebo, kaip Lietuvoje prasigyveno tie neva vargšai, kurie drąsiai ėmė siunčiamus pinigus ir dovanas iš užsienių. Vietiniai Lietuvoje taip prakuto, kad migravusieji yra tiesiog išdurti, mat daugelis išvyko pusvelčiui pardavę žemę, mišką, butus, namus. Dabar jie pliki nuogi. Dauguma pašalpiniai, su vaikais, jie yra daugumas tie, kuriuos Anglija tiesiog išprašė po sausio 31 d. tiesiog su paprastu pretekstu: visus išsiuntė atgal į pradinio buvimo šalis, jei per mėnesį nesugeba užsidirbti 3000 svarų, ir viskas. Jie visi dabar čia. Jie turi teisę ne į išmaldą, o į tas dabar tuščias prabangias sodybas, dvarelius, namukus gamtos prieglobstyje, nes visa tai yra iš dalioes ir jų. Taip taip. Jų ar jų tėvų, senelių žemės supirktos pusvelčiui. Taigi, teks susispaust

Isvyks

Isvyks portretas
Tikrai daug, bet rimtesnių darbininkų, o tie pašalpiniai nelabai ir važiuos, nes pasikeis po pandemijos šalys ir nebeileis pasalpiniu

Integracija

Integracija portretas
Padorūs, išsilavinę tautiečiai kur buvo, ten ir liko, nes turi būstą, gerai apmokamą darbą, vaikai lanko mokyklą. Įsidarbinimo tarnybos informacijoje matome, kad darbo ieško darbininkai, vairuotojai, turinčių rimtesnes profesijas nedaug. O kur dar lodoriai, liumpenai ir kiti tinginiai, kurie nenori dirbti tik gauti išmokas. Pasipylė aferistai, vagišiai, apgaudinėjantys senyvo amžiaus žmonės. Jokia integracija šiai publikai nerūpi, jiems reikia lengvai gaunamų pinigų. Tegul skrenda atgal į daržovių fabrikus, paukščių fermas.

Kas lendzberginiams degradams

Kas lendzberginiams degradams portretas
Mokes algas jei visi Lietuviai issivazines atgal?

is airijos

is airijos portretas
mieli sugrize vargo pysuokliai,nesugalvokit vel grizti i airija,anglija,tikrai jusu vieta tarp sau lygiu dvasios ubagu,kad jus zinotumet kaip gera ramu ir faina kai jusu nebeliko cia. Statykit komunizma su savo garbinama isgama ,tulpiu pasto virsininke ir kuprotu beprociu ir jo vagiu gauja.

Bijokim emigrantų

Bijokim emigrantų portretas
Tikrai, jei šita žmones priešinanti valdžia užsitęs, gali visko būti...

Jei užsitęs

Jei užsitęs portretas
Reiks ruošti kirvius, šakes, dalbas o ir šaunamuosius, kas turi. Nėra vieša paslaptis, kad tarp gryžūsių - yra tikrai darbo vengiančių ir lengvos duonos ieškančių......Ramybės visiems. Girdėjote Žodį.

Tegul tik čiuožia staigiai atgal

Tegul tik čiuožia staigiai atgal portretas
Boria sakė, kad priims, nes babajai nenori skinti braškių, todėl reikia darbo jėgos.

Netikėliai kurie ir viruso atvežė ,niekur neturi vietos

Netikėliai kurie ir viruso atvežė ,niekur neturi vietos portretas
Daug užsieniečių namuose parduotuvėse taip pat nedaug yra ,tai vagystėms ne koks metas .Grįžo kur dings ,jie ten nereikalingi ir matomi.Geri žmonės pasiliko ir toliau darbuojasi ,ar pašalpas gauna .Čia daugiausiai netikėliai sugrįžo.Laukia geresnių laikų.

Lietuvė

Lietuvė portretas
Grįžo buduliai iš londės ir norgės, padori liaudis ne, o šitie kur niekur nepritampa, tinginių ir vagių gauja dar coroną parvežė, brudai.

kaunietis

kaunietis portretas
mano sunus pernai apsigyne dizertaccija,alga 600, apie emigracija ne negalvojo,ka jo burna kitokia.,lengvai tik drugeliai skrajoja

Manau

Manau portretas
Todėl Verygos ministerijos darbuotojai gauna po kelis tūkstančius.Iš tos pandemijos pasipelnys daug kas,tik ne dirbantis.Milijardinės paskolos ,o atiduoti reikės dirbantiems.Pasinaudos tas kas arčiau tu euriukų bus.

Girdeti, kaip jie kalba parduotuv.baisu.

Girdeti, kaip jie kalba parduotuv.baisu. portretas
Matosi kokie gryzo ,vagys ,plešikai,tinginiai,valdžios išlaikytiniai.

Anonimas

Anonimas portretas
Aišku kad dauguma išvyks nes palyginus mūsų algas ir jų buvusias verkti norisi ar dirbtų valytoja aštuonias valandas pav. Mokykloje gaudami 437-,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių