Ypatingas A. Orlovos gimtadienis: atlikėja surengė naujo albumo pristatymą

 • Teksto dydis:

Vilniuje, Lukiškių kalėjime 2.0, gerai žinoma kūrėja Alina Orlova ne tik simboliškai paminėjo savo gimimo dieną, bet ir surengė pirmąjį albumo „Laumžirgiai“ pristatymo koncertą. Kartu su gausia muzikantų grupe scenoje pasirodžiusi atlikėja vakarą pavertė išskirtiniu, o publika liko sužavėta naujausia dainininkės kūryba.

Gimtadienį mininti atlikėja dar prieš koncertą dėkojo visiems už sveikinimus ne tik šia, bet ir naujausio solinio albumo „Laumžirgiai“ išleidimo proga.

Nerami, skaudi šiandiena kelia vis daugiau egzistencinių, bendro žmogaus likimo klausimų, todėl į kūrybą atsigręžiu su dar didesne viltimi nei ankščiau.

„Gera gimti ir gera kurti – gera kartu stebuklus burti. Ačiū tėvams, išleidusiems į šį margą pasaulį! Taip pat iš širdies dėkoju visiems, kas prisidėjo prie „Laumžirgių“ gimimo. Ačiū ir mieliems klausytojams – šios muzikinės kelionės bendrakeleiviams. Tegul ji tęsiasi ir būna mums visiems maloni“, – dėkojo kūrėja.

Koncertą atlikėja pradėjo jau gerai žinomu, dar 2018 m. pristatytu kūriniu „Kam?“ Atlikėją publika pasitiko garsiais aplodismentais.

„Nerami, skaudi šiandiena kelia vis daugiau egzistencinių, bendro žmogaus likimo klausimų, todėl į kūrybą atsigręžiu su dar didesne viltimi nei ankščiau. Joje galiu tuos klausimus įgarsinti – užduoti sau ir kitam. Suprantu, kad dabar, karo ir kitų pasaulio problemų kontekste, kai realybė negailestingai atveria savo beprasmybės ir nužmogėjimo bedugnę, menas gali atrodyti labai trapus ir kiek perteklinis reiškinys. Tačiau tikiu, kad kūryba daro mus humaniškesnius – juk būtent meno kūriniuose dažniausiai skamba vienas amžinas ir svarbiausias žmogui klausimas: kas aš iš tiesų esu?“ – teigė kalbinta dainininkė.

M. Repečkos nuotr.

Šį kartą atlikėja specialiai dekoruotoje scenoje pasirodė neįprastai dideliu sąstatu – atlikėjai pasirodymo metu talkino ne tik muzikinė grupė, bet ir pučiamųjų instrumentalistų kvintetas.

Koncerto metu nuskambėjo naujausio albumo kūriniai tokie kaip „Bless The Demaged“, „Laumžirgiai mėlyni“, „Apie ką šitas filmas“, „Labas, ką tu?“ ir kiti, taip pat nebuvo užmirštos ir senesnė dainos – „Little Bird‘s Song“ ar „Paskutinio mamuto daina“.

Atliekant paskutinį koncertinį kūrinį „Ruduo tau tinka“ publikos aplodismentai ir šūksniai „pakartot“ Alinai skambėjo taip garsiai, kad atlikėja su grupe neturėjo kito pasirinkimo. Į sceną sugrįžo su ypatinga staigmena – gerai žinomos ukrainiečių grupės „Okean Elzy“ kūriniu „Holodno“.

Tuo metu prie ir taip stipriai emocijas suvirpinusio pasirodymo prisidėjo ir gamta – būtent šio kūrinio metu pradėjo lyti, tarsi koks nors ženklas.NAUJAUSI KOMENTARAI

persivadino

persivadino portretas
pagal grafą Orlovą ar pagal jo ardo kumelę, irgi Orlovą?

jooo ji

jooo ji portretas
Čiulpia gerai

O tai

O tai portretas
ji nepavalgo,kad jai "alkana"!?
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių