Vienatve besidžiaugianti S. Starkutė: reikia pailsėti nuo vyrų intrigų

 • Teksto dydis:

Viena gražiausių moterų šalyje Simona Starkutė pasakoja apie pasikeitimus gyvenime. Moteris pripažįsta, kad ji šiuo metu yra vieniša, tačiau tuo nesiskundžia.

„Manau, kad man tai yra sveika ir reikia pailsėti šiek tiek nuo vyro, nuo vyrų intrigų, kurios tikrai egzistuoja ir netgi dažniau. Jos yra stipresnės nei moterų intrigos“, –  šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. laidoje KK2 per LNK kalbės S. Starkutė.

Simona pasakos, kad vyrų, kurie norėtų pavergti jos širdį, ji visuomet turinti, tačiau nori surasti tą vienintelį svajonių vyrą.

„Jeigu norėčiau turėti vyrą ir santykius, galėčiau paskambinti ne vienam ir pasakyti, kad noriu santykių su tavimi. Bet ar tie santykiai bus tokie, kokių aš noriu? Tai yra labai didelis klaustukas“, – sakys S. Starkutė.

„Būčiau laiminga, jeigu man Dievas atsiųstų nuostabų žmogų, mano sielos draugą, su kuriuo mes būtume pirmiausia geri draugai, patys geriausi draugai ir partneriai... Tai nutinka labai retais atvejais. Esu susitaikiusi su tuo, kad galbūt man taip ir nenutiks, bet gyvenimas tuo kažkaip neapsiriboja“, – kalbės S. Starkutė.

Būčiau laiminga, jeigu man Dievas atsiųstų nuostabų žmogų, mano sielos draugą.

Simona šiuo metu kuria savo laisvalaikio aprangos drabužių liniją ir šiai veiklai atiduoda visą savo laiką: „Mano diena kartais prasideda 6 valandą ryte ir kartais pasibaigia po vidurnakčio. Nes tai nėra darbas nuo 9 iki 17 valandos, dirbu sau“.

Moteris pasakos, kad jos kuriamų drabužių kaina siekia ir 400 eurų, bei atskleis, kad jos kurtą laisvalaikio kostiumą dėvi ir atlikėjas Sel‘as. Drabužis jam buvo užsakytas individualiai.

„Egidijaus Dragūno kostiumas kainavo žymiai daugiau. Tai buvo individualus užsakymas – kapišonas ir rankovės buvo atskirai puošiamos. Jis buvo tas žmogus, kuris pastebėjo mano laisvalaikio aprangą, ir turbūt jis yra daugiausia užsisakęs jų iš visų“, – kalbės S. Starkutė.

Tačiau Simona sakys, kad iš šios veiklos ji dar negali laisvai pragyventi: „Aš vis dar gyvenu iš savo santaupų. Ačiū Dievui, kad mano modelio karjera buvo itin sėkminga. Man neužtektų to, ką aš uždirbu iš laisvalaikio aprangos“.NAUJAUSI KOMENTARAI

minde

minde portretas
protingai parase lipineja nuo vieno nuo kito nezino kas daros sena busi nerikalinga.gerai kestas parase desimt 15m manikene 45jau baigias karjera nesi salma hajek grazi paprasta nmerga/

kestui

kestui portretas
reto kvailumo komentaras

Kestas

Kestas portretas
Si moteris ir kitos virs 30 metu amziaus turetu suptasti,kad senos yra seimai kurti ir vaikus gimdyt.Dauguma seimu jau 30ties turi po vaika ar du.Vyrus zeidzia mintys kad ju mylimosios pries juos turejo simtus partneriu.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių