Vėžiu serganti I. Burlinskaitė-Vaisieta – apie pirmuosius simptomus: kraujo tyrimas ligos neparodė

  • Teksto dydis:

Kraujo vėžiu serganti socialinių tinklų žvaigždė ir sporto trenerė Indrė Burlinskaitė-Vaisieta sekmadienį socialiniame tinkle sekėjams papasakojo apie savo ligos pirmuosius simptomus.

„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą į mėnesį ir paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio pripuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi ir po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys: tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, kur eidavau, tai visur sukandusi dantis“, – pasakojo moteris.

Jos teigimu, bendras kraujo tyrimas ligos neparodė.

„Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo I. Burlinskaitė-Vaisieta.

Apie tai, kad I. Burlinskaitei-Vaisietai diagnozuotas kraujo vėžys, moteris sekėjams pranešė trečiadienio vakarą savo „Instagram“ paskyroje.

„Iš tiesų mes girdime apie įvairias nelaimes, baisias tragedijas, ligas. Aš galvojau, kad man taip niekada neatsitiks. Šita žinia man buvo kaip perkūnas iš giedro dangaus“, – teigė I. Burlinskaitė-Vaisieta.

Penktadienį moteris pranešė, kad liga jau yra stipriai pažengusi – ketvirtoje stadijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

????

???? portretas
O tai kokį tyrimą reikia atlikti, kad būtų matyti yra ta liga ar ne?

Onkologinis ligonis

Onkologinis ligonis portretas
Tas viešumas, matyt, tam, kadgydytojai geriau dirbtų. Tik diagnozavo ir iš karto gavo PET tyrimą, kur žmonės mėnesiais laukia eilėse. Mano atveju visi tyrimai buvo daromi nuo gegužės pradžios iki liepos galo, tai praėjo 3 mėnesiai, kol pradėjau gauti gydymą.

Kisa

Kisa portretas
Tai ka dabar daryti ?
VISI KOMENTARAI 32

Galerijos

Daugiau straipsnių