A. Valinskas atskleidė, ko tikisi labiausiai per D. Čižausko atminimo koncertą

Šių metų pradžioje Lietuvos pramogų pasaulį pasiekė skaudi žinia – netekome dainininko, grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko, savo kūriniais džiuginusio visą šalį. Tačiau prisiminimai apie jį gyvi iki šiol – tą įrodo ir didžiulis būrys gerbėjų, susirinkusių į dar ne taip seniai įvykusį koncertą jo atminimui.

O jau šiandien, antrąją Velykų dieną, dar kartą išgirsti Donato kūrinius ir prisiminimus apie jį „Donato Čižausko atminimo koncerte“ kviečiami ir visi TV3 žiūrovai.

Tai – koncertas, kurio didžiausi dainininko gerbėjai negalėjo praleisti. Kad su atlikėju atsisveikinti sunku, o jo muzika – nepamirštama, įrodė ir lietuvių elgesys. Bilietai į koncertą buvo iššluoti kone akimirksniu.

„Sensacingas ažiotažas su bilietais tikriausiai nulėmė ir gerąja prasme užknisantį klausimą – ar koncertą rodysime per televiziją? Manau, kad antroji Velykų diena šiam koncertui tinka idealiai. Tai – šeimos diena, kurią visi leidžia kartu, taip pat – ir prie televizoriaus ekranų. Labai tikiuosi, kad televizijos žiūrovai pajaus tą pačią dvasią, kuri tvyrojo „Žalgirio“ arenoje“, – sako koncerto organizatorius Arūnas Valinskas.

Artimas D. Čižausko bičiulis bei koncerto organizatorius A. Valinskas neslepia, kad užsimojęs daryti šį koncertą, ir pats buvo nustebintas – tikėjimas, kad koncerte pasirodys daugybė atlikėjo gerbėjų, netrukus virto realybe.

„Labiausiai pradžiugino tai, kaip Donato gerbėjai elgėsi koncerte. Jie su meile šoko, dainavo – įspūdinga, kad virš 10 tūkstančių žmonių jo dainų žodžius moka mintinai. Renginys buvo be galo šiltas. Žinoma, visuomet atsiranda ir tokių, kuriems kažkas nepatinka, bet aš manau, kad tokie žmonės yra niurgzliai ir jiems galime jausti tik užuojautą“, – sako jis.

Koncerte žiūrovai išvys tiek artimus D. Čižausko draugus, tiek ir pažįstamus. Tai – Karolis Akulavičius, Donatas Balvočius, Inga Valinskienė, Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis, Marijonas Mikutavičius, Vaidas Baumila, „Žemaitukai“, Irūna ir Marius Jampolskis, Česlovas Gabalis, Dainotas Varnas, Andrius Butkus, Liepa Norkevičienė, „Patruliai“, „Džentelmenai“ bei „Sare Roma“.

„Mes, kaip organizatoriai, jautėmės įpareigoti tokio žiūrovų susidomėjimo – žinojome, kad negalime jų nuvilti. Neįtikėtina, kad visiems tiems, kurie dalyvavo koncerte, užteko paskambinti vos vieną kartą. O kai kurie dėl to, kad galėtų čia sudalyvauti, atvyko net iš JAV. Kad dalyvaus, nesvarstydami pasakė ir Marijonas Mikutavičius ar daugybę apdovanojimų šiemet M.A.M.A apdovanojimuose pelnęs Vaidas Baumila. Jie paruošė puikius numerius“, – pasakoja A. Valinskas.

Muzika D. Čižausko gyvenime užėmė ypatingą vietą, tad faktas, kad tiek žmonių susivienijo būtent dėl jo kūrinių, dainininkui būtų ypač patikusi – tuo neabejoja ir A. Valinskas. Grupė „2 Donatai“ savo koncertą planavo balandžio mėnesį – čia būtų turėjęs dalyvauti tiek A. Valinskas, tiek jo žmona, dainininkė Inga Valinskienė. Pastaroji planavo duetą su Donatu, tačiau po jo mirties, „Žalgirio“ arenoje Inga uždainavo su A. Butkumi. Duetas atliko specialiai Ingai Donato parašytą kūrinį „Du paukščiai“.

Ypatingus įspūdžius koncertas, kurį jau šį vakarą išvys ir TV3 žiūrovai, paliko ir kitam grupės „2 Donatai“ nariui, K. Akulavičiui.

„Kai po koncerto Donato scenos partnerio Karolio paklausiau, ar jis būtent tokį koncertą ir įsivaizdavo, Karolis pripažino, kad tokio tikrai nesitikėjo – šis viršijo visas fantazijas. Pilna salė ypatingai užkrauna ir energetiškai“, – sako A. Valinskas ir kviečia žiūrovus dar kartą prisiminti Donatą.

„Donato Čižausko atminimo koncertas“ – jau šiandien, antrąją Velykų dieną, 19.30 val. per TV3!NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
ATidavė skolą Valinskas ir Žvagulis. Abu uždirbinėjo iš populiaraus dainininko Čižausko, spaudė sutartys, koncertai, jis tiek nepavežė, jam buvo per sunku, o Vlinskui rūpėjo pinigai. Štai kas būna, kai prodiuresiai spaudžia dirbti jaunus talentingus daininkus, jie palūžta.

Tam

Tam portretas
staroverui - scenos partneriui reiktu barzdą nisiskųsti, atrodo kaip bomžas

Anonimas

Anonimas portretas
pasirodo kad lietuvoje yra tokiu talentingu zmoniu kaip Cizauskas ko gero ne vienas kodel nerasote apie juos straipsniu o viskas tik apie tuos susiktus seimunus ir vyriausybe norim normaliu straipsniu apie eilinius talentingus zmones
VISI KOMENTARAI 48

Galerijos

Daugiau straipsnių