V. Siegel: pasirinkau būti laiminga, tad neturiu būti smerkiama ar užgauliojama

 • Teksto dydis:

„Aš nenužudžiau žmogaus, nieko nepavogiau, nepadariau kažko tokio, dėl ko mane dabar reiktų smerkti. Aš tiesiog pasirinkau būti laiminga, pasirinkau vyrą, kurį įsimylėjau, ir nemanau, kad dėl to turiu būti smerkiama ir nuolatos užgauliojama...“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs 25-erių nuomonės formuotoja, socialinių tinklų žvaigždė Viktorija Siegel.

Pastaraisiais mėnesiais Viktorija tapo ko gero labiausiai aptarinėjamu žmogumi ne tik žiniasklaidoje, bet ir visuomenėje. Prieš metus moteris interviu laidoje „Nuo... Iki...“ dėkojo Dievui už pažintį su verslininku Danieliumi Bunkumi, pasakojo apie gyvenimą Kanuose ir svajones susilaukti dar vieno vaikelio. Tačiau nepraėjus nė metams Viktorijos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, tiesa, kaip ji pati sako, gerąja prasme.

Po beveik ketverių metų praleistų kartu, Viktorija išsiskyrė su 18 metų vyresniu sužadėtiniu, ir pradėjo puoselėti santykius su bendru šeimos draugu, dukters krikštatėviu, verslininku Laurynu Suodaičiu. Po žinios apie skyrybas Viktorija nedaugžodžiavo, o į klausimus, kas tapo santykių griūties priežastimi, kaskart atsakydavo, kad neketina leistis į smulkmenas, nes buvusį sužadėtinį Danielių Bunkų gerbia kaip dukters tėvą.

Tuo metu Danielius, panašu, pasielgė priešingai. Žurnalistams nedalinęs jokių komentarų apie skyrybas su Viktorija, vienoje pokalbių platformoje, uždaroje apkalbų grupėje, sakoma, atvirai prakalbo apie skyrybų priežastį. Esą Viktorija buvo jam neištikima su artimiausiu draugu, ir nepaisant to, kad jis jai atleido, ji ir vėl pasirinko santykius su kitu žmogumi. Vyro prisipažinimas akimirksniu atsidūrė žiniasklaidoje. „Buvo išsakyta viena medalio pusė ir yra nutylėta mano medalio pusė, nutylėta daug dalykų, užgauliojimai, tam tikri pažadai. Žinot, aš esu moteris, ir tai, kad viešai sakydavau, esą būti žmona man nesvarbu, iš tiesų laukiau to žingsnio iš vyro, kuris pasiryžo su manimi turėti vaiką, kuris žadėjo tam tikrose vietose pasikeisti, galbūt kažko nedaryti...“, – pasakos Viktorija.

Viktorija bus itin atvira – jai nebuvo malonu, kai buvęs sužadėtinis ėmė viešinti tam tikras jų bendro gyvenimo detales paskalų grupėje. „Iš dalies suprantu – įskaudintas žmogus, pasipiktinęs, taip, jis mane mylėjo, jam galbūt nelabai buvo malonus tas dalykas, ir skaudu dėl to, kas nutiko. Bet tu turi mokėti valdytis, tau yra 44–eri metai, plius kai pats žinai, kad nesi šventas, tai kažkaip turi mokėti valdyti visas savo emocijas, aš irgi valdžiau, man irgi norėjosi sprogti... Bet aš supratau, ypač po šio įvykio, kad garsiausiai skamba tušti puodai....“, – įsitikinusi V.Siegel.NAUJAUSI KOMENTARAI

ALGIS

ALGIS portretas
žurnaliūgos , neturite ką rašyti , tai ir malate ŠŪDĄ , KAM Į DOMI IR ŽINOMA KAŽKOKIA SIEGEL, AR PANAŠIOS Į JĄ .

Kroksul

Kroksul portretas
a jai neteteik kokie kitokios pramogos kaip tikint ka vel isrado sendien diena da nu

Nuomonė.

Nuomonė. portretas
Ar gali žmogus būti laimingas išardęs kita šeimą? Tai tik šitaip gali pasakyti merga be orumo,ir skrūpulų.Kita ,pati nuomonių ,,formuotoja,,to nori.Ir neisivaizduoja ką ji gali formuoti.?Tik tokio pat mastymo kvaileles.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių