V. Matačiūnaitė: buvau arogantiška, tiesiog šlykšti

„Tikrai apsiverkti galima, kiek gerų žmonių yra... Ir su tokia nuoširdžia meile jie viską taip daro“, – su ašaromis akyse, neslėpdama emocijų LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė, aktorė Vilija Matačiūnaitė.

Ji galėtų tapti puikiu pavyzdžiu tiems, kurie baiminasi iš pagrindų keisti savo gyvenimą vėl, ir vėl viską pradėti iš naujo. Sudalyvavus viename populiariausių muzikinių televizijos šou „Kelias į žvaigždes“, Vilijai, rodos, atsivėrė visos durys. Ne vienerius metus ji mėgavosi populiarumu, dalyvavo muzikiniuose projektuose, vedė televizijos laidas, jai netrūko ir koncertų, ir solidžių honorarų.

„Kadangi neturiu finansinio raštingumo, aš tikrai viską ištaškiau. Tikrai buvau labai neracionali“, – pasakos Vilija.

Pasak moters, išgarsėjusi ji tapo pasipūtusia.

„Aš buvau arogantiška, tiesiog šlykšti pati sau. Dabar matau ir galvoju: na, mažvaike tu, mažvaike. Jai – 19, tu snarglių snargle, ką tu sau leidi?!” – emocingai pasakos Vilija. Moteris teigs nejaučianti didelės nostalgijos laikui, kai išgarsėjusi muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ turėdavo po keturis koncertus per dieną, o jos dainas publika mokėjo atmintinai.

LNK archyvo nuotr.

Nors tuo metu jaunai dainininkei, atrodo, viskas buvo patiekta ant lėkštutės su auksiniais pakraštėliais, vieną dieną ji tiesiog, rodos, dingo iš pramogų pasaulio. Pasirodė žinios, kad ji išvyko į Londoną, o po kelerių metų persikraustė į Kiprą, kur, kaip pati sako, ilsėjosi nuo muzikos ir gyveno sau. Dvejus metus su seserimi ten intensyviai dirbusi dėl būsimo verslo, vieną dieną Vilija susikrovė lagaminus ir į Lietuvą grįžo dėl aktorinio meistriškumo studijų. Šiandien ji pirmą kartą atvirai prabils apie mamos ir sesers pyktį dėl staiga vėl pasikeitusių gyvenimo planų.

„Pastarieji ketveri studijų metai Lietuvos teatro ir muzikos akademijoje Klaipėdoje nebuvo lengvi, tačiau nesigailiu nė dienos, nes juos praleidau su nuostabiais pedagogais, profesoriais, mentoriais, išmokau disciplinos, ugdyti valią ir atsidavimo tam, ką darau“, – pasakos Vilija.

Anot Vilijos, šeštą kartą tapti pirmakurse ji neplanavusi... Prieš tai dainininkė krimto nekilnojamojo turto, verslo vadybos, teisės mokslus, kurių taip ir nepabaigė. Tačiau sėkmingai baigė muzikos atlikėjos ir muzikos pedagogikos studijas. Istoriją, kaip sugalvojo studijuoti aktorystę, Vilija šiandien pasakoja kaip anekdotą. Gyvenimą vėl versti aukštyn kojom ji nusprendė trumpam iš Kipro grįžusi į Lietuvą ir susitikusi su aktore Dalia Michelevičiūte.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

O kodėl

O kodėl portretas
buvau...

Mažmožis

Mažmožis portretas
Simpatiško veido. Nepulkim ant josios, lyg įniršę buliai ant raudono skuduro. Tvardykimės, gerbkime moterį, jos gražų veidą.

Sekmes

Sekmes portretas
Taip,senstelejusi,išvaizdos pokyčiai akivaizdus,galimai ne kas moterytei,pasiviesinti sugalvojo,bet traukinys rieda negailestingai....
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių