Televizija sujungia meilei: vieniems pažintis realybės šou tapo dovana, kitiems – santykių išbandymu

 • Teksto dydis:

Ne veltui sakoma, kad meilė užklumpa netikėtai, o tikri jausmai gali įveikti viską – būtent tai sako poros, kurių šilti santykiai neplanuotai užgimė televizijoje. Kai kas jų meile abejojo, kiti tikino, kad viskas tik dėl kamerų. Vis dėlto daugybė populiariuose TV3 projektuose dalyvavusių žmonių įrodo, kad televizija iš tiesų gali sujungti pačiai tikriausiai, ir jokiu būdu nesuvaidintai meilei.

Jau visai netrukus televizijos ekranuose pasirodys didžiausia TV3 ir Go3 vasaros naujiena, projektas „Meilė be sienų“, kuris sujungs dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą. Tačiau tai bus jau ne pirmas kartas, kai meilė, palydima kamerų, užgimsta televizijos ekranuose.

Visai neseniai savo tikriausius jausmus projekte „Didysis šou burbulas“ įrodė dainininkų pora – Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė. Nieko neįtariančiai savo antrajai pusei Gabijai, Žygis pasipiršo tiesiog po vieno iš jų pasirodymų, sekmadienį, tiesioginės transliacijos metu. Mergina į Žygio klausimą, ar ši bus jo žmona, nedvejodama atsakė lemtingąjį „taip“, tačiau vėliau dar kurį laiką negalėjo atsigauti dėl to, kas nutiko stebint tūkstančiams.

„Visuomet svajojau Gabijai pasipiršti stebint kitiems žmonėms, kad ji negalėtų atsisakyti (juokiasi – aut. past.). O jei rimtai, ieškojau ypatingos progos ir vietos. Krepšinio salės tapo banaloka, o kadangi žiūrovų dėka per Velykas vis dar buvome projekte, stebimi tūkstančių per televiziją, nusprendžiau tai padaryti taip, kad prisiminimas liktų visam gyvenimui. Televizija tikrai padeda santykius sustiprinti. Kartu reikia išgyventi prie didelio dėmesio, kai esi nuolatos stebimas, todėl ši patirtis parodė, kiek stiprus gali būti. Iššūkiai laukia nuolatos – tai yra poros išbandymas. Jei jį išlaikai, tampa aišku, kad santykiai yra stiprūs“, – apie tokį savo žingsnį kalbėjo Ž. Petkus.

Vienas kitą būtent televizijoje atrodo – o beveik prieš metus savo jausmus ir santuoką susiejo – stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė ir kovotojas Julius Mocka. Pora, kuri susipažino realybės šou „2 barai“ metu, daugelį nustebino. Ne vienas abejojo ir jų jausmų tikrumu – gal viskas tik dėl kamerų? Pasirodo, kad tikra meilė gali gimti ir prieš jas – praėjus keturiems metams po pažinties, jiedu sumainė žiedus.

Ir pati Viktorija teigia, kad žmones suvienija nepaaiškinamos jėgos, tačiau jų atveju televizija tapo tuo įrankiu, kuris padėjo vienas kitą rasti greičiau. „Niekas negalvojo, jog tarp mūsų gali būti meilė, chemija ir visa kita. Daugelis man sakė, kad tai – surežisuota, kad mums buvo liepta susižavėti, parodyti vienas kitam simpatiją, o, neva, išėjus iš projekto, kiekvienas pasuksime savais keliais. Girdėjau ne vieną tokį komentarą, tačiau kai tu pats žinai, kad tai, ką jauti, yra tikra – juk kiekvienas mes pažįstame save, savo protą ir jausmus – nebelieka jokių minčių apie kažkokius kitus aplinkinius žmones“, – sakė Viktorija.

Prabilusi apie pirmus metus santuokoje, Viktorija juokėsi, kad jie buvo audringi, kaip ir pačios vestuvės – juk pora ne veltui žiedus sumainė būtent prie jūros. O ir dabar Viktorijos ir Juliaus santykiuose netrūksta spontaniškumo. „Buvo daug įvairiausių nuotykių, kelionių, o dabartinis sprendimas persikraustyti pagyventi į Klaipėdą, prie jūros, irgi visiškai netikėtas. Tai sumąstėme vos per keletą parų. Metai – audringi, įdomūs ir nenuobodūs. Mes su Juliumi esame „nurauti“, tad kaip gyvenimas kartu galėtų būti nuobodus?“ – kalbėjo stilistė.

Anot Viktorijos, sau brangų žmogų galima sutikti visur – net kai to visiškai nesitiki, pavyzdžiui, realybės šou metu: „Tai tik yra ženklas, kad niekada nežinai, kur pasisukęs gali sutikti žmogų, su kuriuo toliau keliausi gyvenimo keliu. Aš niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tai galėtų būti televizija, tuo labiau – realybės šou, tačiau dabar tai laikau didžiausia dovana.“

Meilė užgimdavo ir kituose žiūrovų pamiltuose šokių ar dainų projektuose, o nuo liepos pradžios tikriausiais jausmais patikės ir projekto „Meilė be sienų“ dalyviai. Ir visai nesvarbu, kad žmonės – iš skirtingų šalių. Juk meilės kalbą supranta visi. 

Lietuviai vaikinai jau įrodė, kad čia susitikti su merginomis jau nekantrauja – vos per 2 savaites projekte sudalyvauti panoro virš 700 lietuvių, o kai kurie jų net pripažino, jog svajoja sutikti tokią moterį, kurią galėtų vesti. Noras rasti gyvenimo draugą projekte ves ir merginas...

Intriguojantis ir toks vienintelis vasaros nuotykis „Meilė be sienų“ – jau nuo liepos pradžios per TV3 ir Go3!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių