Tarptautinių šokių projektų žvaigždė I. Lukošiūtė grįžta į lietuvišką eterį

 • Teksto dydis:

Naująjį LNK televizijos sezoną eterį pasieks tarptautinio formato projektas „Šokio revoliucija“, kuriame skirtingų stilių ir amžiaus šokėjai individualiai, porose ar grupėse sieks įrodyti, jog jų sugebėjimai šokio aikštelėje verti pagrindinio penkiolikos tūkstančių eurų prizo.

Projekto prodiuseriai kūrybos namai „Elitaz“ jau atskleidė, kad vienais iš teisėjų, projekte dar kitaip vadinamais meistrais, taps „Low Air“ Vilniaus miesto šokio teatro įkūrėjai Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.  Šiandien skelbiama ir dar viena projekto meistrė – ja taps Lietuvą garsinanti šokėja Iveta Lukošiūtė. 

Tai įspūdingas šou ir manau, kad mes tikrai turime daug talentų Lietuvoje, kurie yra pasiruošę nustebinti šalį savo gabumais.

„Šokio revoliucija išjudins ramius lietuviškus televizijos vandenis. Dėl šio projekto į Lietuvą vasarai keliauja televizijos industrijos profesionalai iš viso pasaulio. Unikalią 120 kamerų įrangą atsigabensime iš Monrealio, o projekto kūrybinėje komandoje darbuosis išskirtinai tarptautinė komanda, prie „Elitaz“ kūrybos namų komandos prisijungęs kūrybos prodiuseris Richardas Rietveldas, atvykstantis iš Olandijos, formato kūrėjai iš Izraelio, taip pat ir Kanados. Tarptautiškumo jausmas bus ir ekrane, džiaugiamės, kad pasaulio sportinių šokių čempionė, pasaulinių projektų „So you think you can dance“ bei „Dancing with the stars“ žvaigždė Iveta Lukošiūtė dėl meistro kėdės projekte atvyks net iš JAV“, – sako projekto vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

„Labai džiaugiuosi, kad Lietuva darys tokį didžiulį projektą. Tai įspūdingas šou ir manau, kad mes tikrai turime daug talentų Lietuvoje, kurie yra pasiruošę nustebinti šalį savo gabumais. Pati dažnai teisėjauju pramoginių šokių konkursuose JAV ir paskutiniu metu buvau pradėjusi galvoti, kad labai norėčiau tapti televizinio projekto teisėja, kuriame dalyvautų ne tik pramoginių, bet visų stilių šokėjai, todėl kai prodiuseriai man pasiūlė meistrės kėdę „Šokio revoliucijoje“, man tai buvo tarsi svajonės išsipildymas“,– šypsosi į Lietuvą dėl projekto sugrįšianti daugkartinė pasaulio šokių čempionė Iveta Lukošiūtė.

Ne viename televiziniame projekte JAV bei Indijoje dalyvavusi šokių profesionalė sako pati puikiai žinanti, ką reiškia būti kitoje projekto pusėje, todėl yra pasiruošusi visais įmanomais būdais padėti savo komandos dalyviams.

„Pati buvau ne vieno šokių projekto dalyvė, per visą tai esu perėjusi ne vieną kartą, todėl turiu daug patirties, kuri leis padėti savo komandai projekte paruošti tikrą šou ir ištraukti iš jų daugiausiai, ką įmanoma. Padėsiu tiek fiziškai, tiek psichologiškai ir stengsiuosi, jog tai taptų viena geriausių patirčių jų gyvenime“, – sako projekto meistrė.

Iveta įsitikinusi, jog Lietuvoje nestinga talentingų šokėjų, tačiau šie dažnai privengia televizijos kamerų. Projekto meistrė viliasi, kad tie, kurie turi didžiulę šokių patirtį, išdrįs pagaliau savo talentą parodyti ne tik tarptautiniuose konkursuose, bet ir televizijos eteryje.

„Svarbiausia, kad tie tikrieji šokių profesionalai išdrįstu ateiti į projektą ir parodyti, kaip iš tikrųjų atrodo patirtis ir talentas. Aš žinau, kad tai, ką šokių aikštelėje sugeba lietuviai, galėtų nustebinti ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį. Tikiuosi, kad visi šie talentingi žmonės jau ruošia savo pasirodymus projektui. Visuomet tikiu, kad mes gyvenime nesigailime to, ką padarėme, o gailimės to, ko nepadarėme, todėl labai tikiuosi, kad šokėjai nepraleis šanso sudalyvauti bene stipriausiame šokių projekte televizijos istorijoje“, – sako Iveta Lukošiūtė.

Visi norintys savo šokio talentu pasidalinti su Lietuva ir kovoti dėl penkiolikos tūkstančių eurų dar turi paskutinę galimybę suspėti užpildyti anketą www.lnk.lt ir tapti inovatyviausio šokių projekto dalimi.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių