Sunkiaatletis R. Vyšniauskas apie jautrią prigimtį: V. Kernagis sakydavo, kad gimiau ne tame kūne

Ne vienas žino posakį, jog nevalia apie knygą spręsti iš jos viršelio. Su šiuo posakiu jau daug metų susiduria ir daugkartinis Lietuvos sunkiosios atletikos čempionas, verslininkas Ramūnas Vyšniauskas. Sportininkas pasidalino keliomis itin asmeninėmis istorijomis.

„Niekada negalvojau, kad su R. Vyšniausku galima kalbėti apie poeziją. Fantastika“, – stebėjosi laidos vedėjas Giedrius Savickas.

„Nuo 2000-ųjų, kai grįžau po olimpiados, pradėjau daugiau bendrauti su žmonėmis, su skirtingomis kompanijomis. Visą gyvenimą susiduriu su tuo, kad ateinu į kompaniją, kurioje sėdi intelektualai, menininkai, tapytojai ar dar kokie nors panašūs žmonės. Ateinu su savo veidu, atsisėdu prie stalo, visi į mane žiūri. Tačiau, kai visi atsipalaiduoja ir pradedame laisviau bendrauti, vakaro metu prie manęs kas nors prieina, apsikabina ir sako, kad įsivaizdavo mane visai kitokį, nei esu iš tikrųjų. A. a. Vytautas Kernagis buvo mano geras draugas, Vytas sakydavo, kad ne tame kūne aš gimiau. Aš tą puikiai suprantu, bet prie to ir pripratęs“, – kalbėjo R. Vyšniauskas.

LNK nuotr. 

Pasak Ramūno, gyvenime jis visai kitoks, nei kiti galvoja.

„Bet tu gyvenime Vyšniukas su kauliuku ar jau be?“ – teiravosi G. Savickas.

Aš toks, koks reikia. Kažkas, kas gerai mane pažįsta, sakė, kad aš trapus, lengvai pažeidžiamas, lyriškos sielos žmogus. 

„Kai kam su, kai kam be. Aš toks, koks reikia. Kažkas, kas gerai mane pažįsta, sakė, kad aš trapus, lengvai pažeidžiamas, lyriškos sielos žmogus. Aš ne veltui tai pasakiau, nes kas mane puikiai pažįsta, taip sako. Tik, sakau, reikia veidą pasikeisti“, – su šypsena veide kalbėjo Ramūnas.

Paklaustas, iš kur turi tiek energijos ir entuziazmo skirtingoms veikloms, Ramūnas įsitikinęs, kad nieko nedarydamas nieko nepasieksi. Nors savo gyvenime sportininkas turėjo ne vieną nuopuolį, nusprendė nepasiduoti. „Man yra taip: arba viskas, arba nieko. Taip pat, kaip ir sporto pasiekimai. Juk ne kartą ir kristi reikėjo, kad pasiekčiau viską, ką esu pasiekęs dabar. Sėkmė – tai žingsnis nuo nesėkmės iki kitos nesėkmės. Ir tik tada pasieksi sėkmę. Jeigu turiu svajonę, kažkokią mintį, eini ir darai, o kaip reiks tai padaryti, sugalvosi eigoje. Aš toks esu, nežinau, gal kiti sėdi, galvoja, skaičiuoja, kol kiti ima ir daro“, – pasakojo R. Vyšniauskas.

Daugiau įdomių istorijų iš R. Vyšniausko gyvenimo – šį vakarą, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

nusibodo

nusibodo  portretas
ta visa rodoma laida. Tik žviegimas ir nesąmonės )

number 1

number  1 portretas
Neissip-sinek-gimei paciu laiku ir vietoje-amzinai pratrydes ir bybiagalvis cempionas LT televiziju.

boba patapsi

boba patapsi portretas
dai daryk aperacija.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių