Sudegus namams Vilniaus valdžia moteriai pasiūlė lindynę

 • Teksto dydis:

Garsi dainininkė Rožė, neseniai po gaisro netekusi savo namų, savo kailiu patyrė, kas yra valdžios pažadai: kai prieš televizijos kameras politikieriai sako viena, o  paskui į tave nusispjauna ir pamiršta. Taip buvo ir šįkart, kai, sudegus Rožės namui, valdžia atskubėjo į pagalbą, dovanojo jūros kiaulę ir pažadėjo pagalbą - naują, laikiną būstą.

Bet, kaip išsiaiškino KK2, dainininkei iš tiesų buvo suteiktas ne būstas, o klaiki, apleista landynė, kurioje nėra nei tualeto, nei vonios, nei radiatorių! Baisiau nei šuns būda.

Rožė atsidūrė aklavietėje. Namas sudegęs. Pinigų remontui nėr. Suknelės sudegusios. Padegėjas nerastas. Visi galai – kaip į vandenį.

Beje, ir sudegęs namas, taip pat buvo socialinis. Nepaisant to, Rožė jį nutarė po truputį remontuoti. O ką daryti?  Klerkai taigi juk naujo namo vietoj sudegusio nestatys.

Rožei teko gyventi pas savo mamą. Mažame penkiolikos kvadratinių metrų kambarėlyje suštabeliuoti aštuoni žmonės. Koks kitas kelias – taboras?

Kas įdomiausia, gyvendama pas mamą, Rožė  moka nuomos mokestį už sudegusį namą. Už krūvą pelenų!  Pasirodo, norint atstatyti namą, reikėjo su savivalda pratęsti pelenų, tai yra patalpų nuomos, sutartį. Žodžiu, Rožė privalo mokėti pinigus už pelenus, tarsi čia stovėtų apartamentai su stogu ir visais patogumais.

Kadangi garsi „Sare roma” dainininkė atsidūrė visiškame užribyje, baisiai pasiuto jos artimieji. Jie ėmė keikti žurnalistus ir visą valdžią. Atvažiavo, prisipaveikslavo, prisireklamavo ir nusispjovė.

Tačiau, kuomet Rožės bėdomis vėl susidomėjo laida, iš naujo atsibudo ir miesto valdžia. KK2 papūgas ir Rožę skubos tvarka priėmė Vilniaus Būsto direktorė Rosita Žibelienė ir ėmė gilintis į Rožės bėdas.

Staiga, nelauktai, bet tikėtai atsitiko stebuklas. Atsirado naujas būstas. Kaip burtų lazdele mostelėjus! Būstas – naujas. Pačiame centre. Senamiesty, šalia filharmonijos.

Buto plotas - šimtas kvadratų. Keturi kambariai. Nauji plastikiniai langai. Naujas šviesus laminatas. Nauja viryklė. Aštuntas aukštas. Nuomos kaina mėnesiui  - trys šimtai litų! Rožė čionai persikels su visa savo šeima - mama, tėte, baba, uošve, uošviu, jų vaikais, vyru, sūnum ir jūros kiaulyte  - Tučiu.

Rožė ir jos šeima, pykusi ant valdžios, atlyžta... ačiū, mere. Vaje, vaje, kokie geri  valdžios žmonės...

Negi stebuklų nebūna. Būna. Dar ir kaip būna. Tik reikia tinkamu laiku tuos politikierius prigriebti - rinkiminiu laiku!  Visas tyrimas – šį pirmadienio vakarą 19.30 per LNK infošou KK2.NAUJAUSI KOMENTARAI

t6

t6 portretas
Pirma karta girdziu ta,,garsiaja" ,,dainininke".Tegul kreipiasi i tabora,gal pades.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių