Stano: kalinys pagalbą gauną per valandą, o vėžiu sergantis gali jos ir nesulaukti

Tas pats

Tas pats portretas
Jie patys turetu apsimoketi paslaugas psichologijos, ir už viską susimokėti, ką jie kokie invalidai, besmegeniai.

Anonimas

Anonimas portretas
Kol Lietuvą valdo banditai ir sovietiniai palikuonys tol niekas ir nesikeis

Varlė

Varlė portretas
O Stano teisus,nes jiems pirma pagalba be eilės!!dirbu šitoj sistemoj 12 metų!!Ir darosi apmaudu,kad nusikaltėlis 1vietoj nei eilinis mokesčių mokėtojas!!Jūs visi juos maitinat!!

Nezinomas

Nezinomas portretas
Nusikaltus ir atsisedus i kalejima neturetu ziureti kaip i eilini zmogu .Kalinciam turetu suteikti tik tokias salygas kad isgyventu ir antra karta nebenoretu grizti.Kad pamoka butu visam gyvenimui.

Nd

Nd portretas
Iš vis nereiktų sodint padarei nusikaltimą ir kulka

Dalia

Dalia portretas
Noriu issakyt ir as savo nuomone mano seimos narys sedi PN neskuba nieks suteik pagalbos ar psichologo tiesiog niekina ignoruoja juos serga rimta liga vaistai turi but nemokami-kompensuoja Deja zmona persiuncia pinigus tada duoda jam vaistus nors juos vartot turi kasdien Stano bendravo su Panevezio moteru PNnezinau gal ten tokia tvarka kaip rase bet ne vyru PN

Rolandas

Rolandas portretas
Stanai nekalbek nesamoniu jeigu nieko nezinai niekas ten diena nakti nesirupina kaip tu rasai nesvaik gali atsisest jei taip gerai zonoj gydo ir pasigydyt

O

O portretas
Taip nera stanai, nei tu zinai , nei tu kalbek, nei tu klaidink, nei tu fantazuok.

zenonas

zenonas portretas
Bijau tiksliai pasakyti , gal kas ras kur sužinoti , bet per rinkimus , tos kur komisijoj pakiša jums biuletenį ir atžymi jus saraše gauna už dieną apie šimtą eurų. Žinau bent mano seniūnijoj , tai ten varneles padėlioti gali papult tik per blatą.

Pamastykime

Pamastykime portretas
Didžiausia šiuolaikinio žmogaus bėda,pastovus persivalgymas.Juo toliau nuo tokio rijimo,tuo žmogus tik sirgs labiau.Jau ir dabar pažiūrėkit kiek vaikų sergančių.Kol nesirūpinsim mityba,nieko gero nelaukim iš kitų.

Birutei

Birutei portretas
Vis tik reikia turėti galvą ant pečių - prie ko čia Veryga. Šita tvarka nustatyta dar Landsbergio laikais. Tada Verygos valdžioje nebuvo, bet vistiek jis kaltas. O kaip su protu, komentatore?

To Genutė

To Genutė portretas
Sprendžiant pagal vardą- jūs iš tos "šviesios" tarybinės praeities, kai valdžia žmogų gerbė, mokytojus vertino, viskas kainavo kapeikas ir saulė skaisčiau švietė. Bet su visa pagarba jūsų mokytojams kodėl jūs, velniai griebtų, žodžio be klaidų parašyt nesugebate?!

Genutė

Genutė portretas
Musu šalei nereikia mokytu žmonių.Jie prižiuri tik nusikaltėliu ir dar šunis,Jei sėdi kaleime,maistas gera,bet jei atdigulei į ligonine tai gali valgyti ir prastai. Jai kartais susirgai rimta liga pvz.vėžiu tai nei tinkamo gydymo nei priežiuros greičiau ^stpk" nei psichologo,nei rebilitacijos,nei patarimo ką garyti toliau,kaip gydytis.Nieko.Mūsu vadovams nieko nereikia,o žmonių tuo labiau

Ą

Ą portretas
gaunĄ

Anonimas

Anonimas portretas
Europa jau visiškai išsigimė. Ką tie Briuselio glušiai dar išgalvos ? Teisingai lenkai daro, kad siunčia juos ant trijų raidžių...

Taja

Taja portretas
O kaip su seimo nariais? Kaliniu galime tapti kiekvienas.

Je

Je portretas
Visos pastabos teisingos, tik norėčiau pridurti 30 metų dirbančiai mokytojai: tas pats buvo ir prieš 40, ir prieš 50 metų. Žiūrėdama į eiles prie mandarinų vaikams prieš kalėdas, galvodavau - mano alga neleidžia į tą eilę atsistoti. O prieš 70 metų (anytos mokytojos liudijimu) mokytojai kaime dirbo be atlyginimo: eidavo pas mokinių tėvus pavalgyti kiaušinienės, gaudavo bulvių puoduką.

Rima

Rima portretas
Paprasti zmones dorai gyvenantys visa gyvenima neturi tiek teisiu visur ,kiek ju turi kaliniai dare ziauriausius nusikaltimus.Kada visa tai baigsis ???

Orka

Orka portretas
Kažkas sugalvojo, sako, kad policininkai irgi privalo išklausyti psichologo garso įrašo, tik, sako, tai veikia priešingai nei sumanyta: kadangi girdi vis tą patį ir nėra individualus, tai ne nuramina, o dar labiau sudirgina. Įdomu, ką galvojo sumanytojai ir kokia jų kompetencija?

Aušra

Aušra portretas
Žiūrėjau TV laidą, pakraupau......Med. darbuotoja įkalinimo įstaigoje...darbas-darbui, bet požiūris į juos....???? Manau, kad nusikaltę žmonės, t.y. kaliniai turi per daug teisių, juo labiau, kad jie išlaikomi valstybės t.y. visų mūsų. Gaila, daug pasiekėme, bet kiek daug dar liko.....Ir aš galvojau, kad priklausau viduriniajai klasei su savo atlyginimu - "nuo algos iki algos"...taip, pragyvenu, ne badauju, bet tik tiek.....Tiesiog tema - be pabaigos....

Birutė

Birutė portretas
Taip Stanai,teisus 100 procentų,kad kaliniai viską gauna.Juos mes išlaikome,o mes gauname tik vieną kruopelę gydymui.,,Ačiū,, Verygai už tokį rūpestį,ir visai kolchoznikų klanui.

Kristina

Kristina portretas
Taip,kalinius nuveža į chemoterapijas ir spinduliavimus ir parveža, o dirbantys ir mokėsčius mokantys ligoniai, kasdieną patys važiuoja į procedūras, kurios neretai baigiasi vėlų vakara ir nesvarbu, kad po tokių procedūrų baisiai blogą.....

Mama

 Mama portretas
Ačiu Stanai ..kad ne tik dainom bet gyvenimo likimo vedamas neužsidarai ..kas teisybė ..taip mes ligoniai kaip ir nurašyti......kartais pagalvojas gal tikrai į ta kaliuze visiem eit ir maistas ...gyveni ir nieko .....

pshichodelinė kaldrytė

pshichodelinė kaldrytė portretas
Kiek suprantu, kalinys,susirgęs vėžiu, gauna gydymą iš karto, o ne kalinys ne? Ar vis tik kalba eina apie kalinio nusiskundimą nasmarku ir gydytojo išrašyta Xymelin bonkutę? Antraštė tokia fakin manipuliatyvi sakyčiau.

Anonimas

Anonimas portretas
Kiekvienai politikuojamciai bobutei reikia parasyt ant balto popieriaus lapo ka veikia tam tikras asmuo politikoje, cia svietimo ir finansu ministerijos darbas atlyginimai svietimo sistemoje ju ir nebus nes lietuva yra trecioji salis susitelkusi i pigios darbo jegos pardavima tuo paciu exporta.

mociute

mociute portretas
Labai gerai pastebeta .Kad gauti taloneli lauki kelias savaites o kalinis uzsimamo taikita diena jau vezamas pas daktareli.

AS manau

AS manau portretas
Valdantieji mabno,kad i ta kalejima gali papulti bet kada,bet kuris.Ifr tai visoje ES.O susirgti jie negalvoja.O jei ir susirgs tai pinigu turi uz gydyma..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių