Stano – apie D. ir K. Zvonkų pažintį: buvau labai nustebęs, kai sužinojau, kad jie eina į pasimatymą

  • Teksto dydis:

Kompozitoriai, prodiuseriai ir atlikėjai arba tiesiog geriausi draugai – Deividas Zvonkus ir Stanislavas Stavickis-Stano – pažįstami jau daugiau nei 20 metų, o laikui bėgant, atrodo, jų draugystė tik stiprėja. Tačiau neverta stebėtis – net ir su dabartine Deivido žmona Katažina Zvonkuviene pastarąjį suvedė ne kas kitas, o Stano. 

Apie visa tai du žinomi vyrai plačiau papasakos jau šį trečiadienį,  19.30 val., TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Geros emocijos ir kaip visuomet subtilūs D. Zvonkaus ir S. Stavickio-Stano pokštai žiūrovus nudžiugins jau pirmosiomis laidos sekundėmis.

Štai sulaukęs klausimo, ar galėtų nubėgti 10 kilometrų, Deividas sakys, kad tokį iššūkį įveikti jam pavyktų – tiesa, pirmasis bandymas būtų be galo sunkus. Tačiau nors laidos vedėjai tokiu D. Zvonkaus atsakymu patikės, bičiulį Stano įtikinti bus kur kas sunkiau. „Tu nubėgtum tik tuo atveju, jei Natalija Bunkė bėgtų iš pasakos“, – juokaudamas sakys S. Stavickis-Stano.

Neretai muzikos pasaulyje žinomi veidai konkuruoja, tačiau Stano ir Deividas išimtis yra ir čia. Pasirodo, kad jų draugystė užsimezgė užkulisiuose ir be jokių pykčių trunka jau daugiau nei 20 metų.

Žinomi vyrai nemažai kartu dirbo ir dalyvaudami TV3 projekte „Chorų karai“. Abu jie vadovavo skirtingiems chorams, o dabartinė Deivido žmona Katažina tuomet dainavo būtent bičiulio Stano chore.

„Ji buvo jau ne kartą apsilankiusi mano studijoje, turėjome pakankamai gerus ir artimus santykius. Dėl tų santykių paėmiau ją į savo chorą, o vieno filmavimo metu, galbūt tiesiog supratusi, kad kitame chore atsiveria kažkokios didesnės galimybės, ji peržiūrėjo savo prioritetus ir Zvonkus ją „nukabino“… Jie pradėjo susirašinėti, o kai kartą atvažiavau pas jį į studiją, buvau labai nustebęs, kai sužinojau, kad jis eina su Katažina į pasimatymą“, – prisiminimais dalinsis Stano.

Šis laikotarpis, apie kurį pasakos Stano, puikiai įsiminė ir Deividui: „Buvo įdomus laikas – mano skyrybos buvo tiek aprašytos, kad bet kuri moteris, kuri iš manęs ko nors norėjo, galėjo drąsiai man rašyti, nes galvojo, kad tuo metu buvau laisvas.“

Laidos vedėjas J. Jankevičius savo ruožtu domėsis, ar tiesa, kad išsiskyrę žinomi vyrai sulaukia daugybės moterų žinučių? „Yra dalis tiesos. Bet daugiausiai jos rašo tuo momentu, kai pačiam dar nelabai kažko norisi. Toks paradoksas… O kai jau atsigauni, dėmesys būna šiek tiek apslopęs“, – pasakos besijuokdamas Deividas.

Tiesa, laidoje bus kalbama ne vien apie D. Zvonkaus meilę Katažinai ir skyrybas su buvusia žmona Natalija Bunke. Klius ir jo draugui Stano… „Jis, jei ką, irgi buvo išsiskyręs. Tik po to su ta pačia apsiženyjo. Tai – dar kitas lygis“, – juoksis pridėdamas Deividas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vaa taip

Vaa taip portretas
Suviliojo lenkų knaipių dainorėlė tą teliuką kuris net vaikų padaryti nesugeba,iš mėgintuvėlių sukrapštė net du. Jai jis tik tempiantis jos karjerą.Be jo ji tik O.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių