Šių laikų himnas gimtajai šaliai: J. Jankauskas pristato dainą „Tik pasiliki“

  • Teksto dydis:

20 – metis kretingiškis Jokūbas Jankauskas – įvairių TV projektų dalyvis ir „gyvai” atliekamos muzikos puoselėtojas subūrė muzikantus į bendrą projektą, kuriame tarp jauniausio ir vyriausiojo nario amžiaus skirtumas – net 39 metai.

Tačiau, pasak muzikantų, kad ir kiek kas peiktų tokį amžiaus skirtumą porose, muzikoje galima įžvelgti daugiau pliusų nei minusų: „Džiaugiuosi, kad mūsų dar 2018-aisiais suburta muzikantų komanda tokia stipri savo asmenybėmis, kurios į mūsų bendrą projektą atsinešė tiek patirties ir žinių, kad galima būtų parašyti Lietuvos muzikos istorijos knygą: pradedant lietuvių liaudies muzika, bliuzu, džiazu, roku, klasikine muzika, o baigiant sunkiuoju metalu – visą šių žanrų paletę yra savo muzikiniame kelyje išbandę mano komandos nariai“, – pasakojo J. Jankauskas, kuriam pačiam prie širdies – klasikinis rokas.

O stebėtis nėra ko: Jokūbo muzikinis kelias buvo „užkoduotas“ dar kūdikystėje - mat tėvai jį nuo mažų dienų migdydavo skambant ne įprastoms lopšinėms, o grupės „ZZ top“ kūriniams, todėl roko žanro muzikoje vaikinas jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Beje, visi projekto nariai – iš skirtingų Lietuvos miestų – Kretingos, Kauno, Vilniaus, tačiau tai jokia kliūtis kūrybai: taip visai neseniai dienos šviesą išvydo pirmoji muzikinė „kregždė” – autorinė Jokūbo daina „Tik pasiliki” iš būsimo kūrėjo albumo „Vidaus oazė“.

 

 

Apie ką ši daina? Meilę, stiprius jausmus? „Galima sakyti, kad tai daina, visiems mylintiems Lietuvą, kurioje – ilgesys artimiems ir brangiems žmonėms, išvykusiems ieškoti laimės svetur“, – kūrinio pagrindinę mintį atskleidė Jokūbas.

Kūrinį išgirdę Jokūbo gerbėjai vieningai įvertino, kad tai – kiekvieno lietuvio šių dienų himnas gimtai šaliai. „Nuoširdžiai kviečiu visus šiuo metu svarstančius apie laimės paieškas svetur, tiesiog pasiklausyti dainos. Labai tikiu, kad ji gali paliesti tiek, kad galbūt nebesinorės pakelti sparnų – juk čia mūsų šaknys, kiekvieno mūsų šeima, mūsų vaikai – ateitis, kurią galime sukurti kartu“, – įsitikinęs dainos autorius.NAUJAUSI KOMENTARAI

Simas

Simas portretas
Labai graži daina!!! Ačiū
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių