Simona lietuvių kalbos moko Ritą Orą: kai mane pamato, ji sako „labas“

  • Teksto dydis:

Londone gyvenanti lietuvaitė Simona Jančaitytė yra asmenukių medžiotoja. Mergina dienom naktim budi prie viešbučių, koncertinių salių ir bando pasidaryti asmenukę su garsiausiomis pasaulio žvaigždėmis.

„Taylor Swift su niekuo nesifotografuoja. Dabar Ariana Grande sunku pagauti. Po teroristų atakos ji bijo žmonių. Pavyzdžiui, Christina Aguilera fotografuojasi su gerbėjais, bet ir ima bent 1000 svarų už nuotrauką“, – užkulisines žvaigždžių gyvenimo peripetijas LNK televizijos laidoje KK2 šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., dėstys Simona.

Simona – tikra superfanė. Rita Ora, Dua Lipa, Pink, Lady Gaga – visos šios dainininkės esą pažįsta lietuvaitę. Pavyzdžiui, Simona taip susidraugavo su Rita Ora, kad per vieną koncertą buvo pakviesta ant scenos. Ir su garsia dainininke šoko prieš tūkstantinę minią: „Ji Hamburge mane pasikvietė ant scenos šokti, mes šokom kartu per vieną jos dainą, o kitą dieną aš buvau atspausdinus apie 300 lapų su jos nauja daina. Ir mes visi laikėme tuos lapukus, tai ji po koncerto mane, man atrodo, įsimylėjo.“

Beje, visoms žvaigždėms su kuriomis pavyksta nusifotografuoti, Simona visuomet pasako, kad yra iš Lietuvos. Ir net pamoko lietuviškų žodžių: „Dua Lipa, Rita Ora sako: „Labas“, kai mane pamato. Iš manęs visi išmoko“.

Tačiau ne visos žvaigždės yra malonios. Renee Zellweger ir Nicole Scherzinger dažniausiai bendrauti su gerbėjais nesutinka. „R. Zellweger pristatinėjo savo filmą „Judy“, o aš kaip tik buvau radijo stotyje. Ji išlipo iš mašinos ir sako: „Jūs čia nerėkit mano vardo, aš žinau savo vardą, aš nesifotografuosiu. Man buvo toks šokas, nes ji tokia faina atrodo per visus filmus“.

Nors Simonos trofėjų sąraše jau dešimtys žvaigždžių, mergina vis dar turi labai trokštamų taikinių.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių