A. Schwarzeneggeris prilygino Kapitolijaus šturmą nacių pogromams

 • Teksto dydis:

Buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris sekmadienį paragino šalį susivienyti po gyvybių nusinešusio demonstrantų įsiveržimo į Kapitolijų.

Spalio 6 dienos įvykius A. Schwarzeneggeris apibūdino kaip kadenciją baigiančio prezidento Donaldo Trumpo bandymą įvykdyti perversmą ir prilygino juos nacių Vokietijos pogromams.  

Socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame vaizdo įraše, kuris žaibiškai paplito internete, Holivudo žvaigždė D. Trumpo šalininkų surengtą Kapitolijaus šturmą prilygino Krištolinei nakčiai (Kristallnacht) – 1938 metų lapkritį nacių surengtam koordinuotam puolimui prieš žydus ir jų turtą. Šis pavadinimas prigijo dėl rytą po pogromo gatvėse likusių stiklo šukių.    

„Trečiadienis čia, Jungtinėse Valstijose, buvo Krištolinė diena“, – sakė A. Schwarzeneggeris, sėdėdamas prie darbo stalo.

Vaizdo įraše jam už nugaros matomos JAV ir Kalifornijos valstijos vėliavos.

„Dužo Jungtinių Valstijų Kapitolijaus langai“, – kalbėjo jis.

„Augau apsuptas degradavusių vyrų, skandinusių alkoholyje savo kaltę, kad priklausė baisiausiam režimui istorijoje“, tęsė 1947 metais Austrijoje gimęs A. Schwarzeneggeris.

„Niekada nekalbėjau apie tai taip viešai, nes tai skausmingi prisiminimai, bet mano tėvas kartą ar du kartus per savaitę grįždavo namo girtas ir šaukdavo ant mūsų, mus mušdavo ir gąsdindavo mano motiną“, – pasakojo buvęs gubernatorius.

Veiksmo juostų „Terminatorius“ (Terminator) ir „Konanas Barbaras“ (Conan the Barbarian) žvaigždė aiškiai neįvardijo, kad jo tėvas buvo nacis, tačiau sakė, kad „mano tėvas ir mūsų kaimynai taip pat buvo suklaidinti melo, ir aš žinau, kur veda toks melas“.

„Prezidentas Trumpas siekė panaikinti rinkimų – sąžiningų rinkimų – rezultatus. Jis mėgino įvykdyti perversmą, klaidindamas žmones melu“, – sakė A. Schwarzeneggeris.  

„Prezidentas Trumpas yra susikompromitavęs lyderis. Jis pateks į istoriją kaip blogiausias visų laikų prezidentas. Geras dalykas, kad greitai jis bus nebesvarbus, kaip sena tviterio žinutė“, – kalbėjo aktorius.     

„Nepriklausomai nuo jūsų politinių pažiūrų prašau jūsų kartu su manimi pasakyti išrinktajam prezidentui Joe Bidenui: „Išrinktasis prezidente, linkime jums didžiulės sėkmės kaip mūsų prezidentui. Jeigu seksis jums, seksis ir mūsų šaliai“, – sakė A. Schwarzeneggeris.     

„O tiems, kurie mano galį nepaisyti Jungtinių Valstijų konstitucijos: žinokite – niekada nelaimėsite“, – pridūrė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kempenlige sita, tikriausiai, kamuoja... O gal ir jis arabas?

ogi

ogi portretas
sis pr idur kas teisus juk fas izmas ir komunizmas tai 2 setono /arkliukai/ kuriais pasikeisdami demonai naikina zmonija.....

Anonimas

Anonimas portretas
Ar sitas nukvakes pridurkas zino kas tai yra NACIONAL SOCIALIZMAS?
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių