Po LRT klausimo – aštri reakcija: bandau suprasti, ko čia labiau reikėtų – psichiatro ar egzorcisto

Grįžti į straipsnį

LRT s k a l i k ė PUMPRICKAITĖ ,žmonės s a k o ,jog yra

LRT s k a l i k ė PUMPRICKAITĖ ,žmonės s a k o ,jog yra  portretas
k g e b i s t ų OŽIO ir KIRKILO užpakalio "m a z g o t ė".

Bliuvei

Bliuvei portretas
Ko tie pasiskiepyję pergyvena dėl tų nepasiskiepijusių??? Jei tu pasiskiepijes, tai kam tau pergyventi dėl to nepasuskiepijusio.???

vis tik pirmas variantas - psichiatro reikia

vis tik pirmas variantas - psichiatro reikia portretas
lRT atstovams

norintiems žinoti tiesą apie šitą genocidą

norintiems žinoti tiesą apie šitą genocidą portretas
televizijainternete taškas com

nepakaltinamai švabo mazgotei tapkinienei

nepakaltinamai švabo mazgotei tapkinienei portretas
Už tokius siūlymus tą padugnę per maža ir ant kuolo pamauti...

Tam Algiui

Tam Algiui portretas
Kai esi miręs tu šito nežinai, tik kitiems Sunku:( lygiai taipat yra žinok, kai esi durnas!!!!!!!!!!!

Tam Algiui

Tam Algiui portretas
Komentatorius Algis turbūt įkūrė uab pragarą ir neturi klientų, nes kitu atveju už tokį pritarimą jį patį velniams aiduoti

cha

cha portretas
Tai jie turi pakabintų psichiatrų -slušnys laižo pasigardžiuodamas...LRT priėjo dugną ,lieka tik greitai išjungti kanalą ,jeigu netyčia paspaudi ..

Algis

Algis portretas
Aišku reikia pragaru paversti jei nesiskiepija ,tai taip geriau nei mirti nuo covid ir kol miršta kiek laiko atima iš medikų ,reikia klausyti specialistų viso pasaulio o ne keliu durnelių

POK

POK portretas
Jakelaitis su Seskumi organizavo sia laida

Ar LRT šitą paskelbs ar per skysti tam?

Ar LRT šitą paskelbs ar per skysti tam? portretas
Pateiktas tarptautinis ieškinys prieš COVID „herojus" B. Gates, E. Fauci, JK pareigūnus ir kitus KALTINAMŲJŲ SĄRAŠAS

Expert z Wilno

Expert z Wilno portretas
A tas Šešks smirdž kaip šūds.

LRT yra OŽIO smarvės p l a t i n t o j a i , kurie

LRT yra OŽIO smarvės p l a t i n t o j a i , kurie portretas
daugelį metų t r i ū b i j a -- jog Lietuvos žmonių gyvenimą b ū t i n a ĮRĖMINTI kgebisto OŽIO tvarte !

P.s.

P.s. portretas
Šiaip tai tuos skiepų (ką ten skiepų, net Tikrovės Egzistavimo) neigėjus derėtų suguldyti į atitinkamą palatą Nr 6. Tik kad ten jau vietos trūksta. Teks didelį priestatą statyti. O visa tai ne tik šios pandemijos pasekmės.

Antanas

Antanas portretas
Na, jau jeigu Verygai sunku atsakymą rasti - tai atvejis tikrai sunkus ir ne tipiškas. Gal hospitalizuot reikėtų?

vsiems mums ''pandemijos''

vsiems mums ''pandemijos'' portretas
šalutinis poveikis----lengvatikystė su sipnaprotystės epizodais[taip pat ir man]

Neapykantos kurstytojai: LRT nori atverti pragarą?

Neapykantos kurstytojai: LRT nori atverti pragarą? portretas
LRT, jau seniai iš žiniasklaidos priemonės virtusi valdančiųjų liokajumi, gieda tą pačią seną dainelę. Jie tapo tokie nuspėjami, jog net neįsijungęs televizoriaus žinai, ką kvies į savo laidas ir apie ką bus kalbama. Tiesa, kartais pakviečia ir kitaminčius, bet tuomet juos pastato prieš visą puolančiųjų komandą. Nes tikslas aiškus - iš valdžios gaunant milijonus ginti jos poziciją. Tik keista, kad draudimams ir ribojimams skirta laida pasirodė dabar, kai visas likęs pasaulis arba planuoja, arba pradėjo juos panaikinti. Nors tai irgi tampa įprasta - visi mato pandemijos pabaigą, o mes žiūrime priešinga kryptimi. Kita vertus, tai gali būti susiję su artėjančiu Konstitucinio Tteismo sprendimu dėl Galimybių paso. Gal taip bandoma formuoti visuomenės nuomonę, siekiant bet kokia kaina pateisinti su juo atėjusius antikonstitucinius draudimus.

Grasinimas, terorizavimas ir bauginimas

Grasinimas, terorizavimas ir bauginimas portretas
Sistemingas bauginimas yra atviri arba anonimiški grasinimai, siekiant sukelti žmogui baimę, nerimą ir stresą. Jeigu tokie grasinimai pasikartoja ne mažiau nei tris kartus, juos galima laikyti sistemingu bauginimu. Terorizavimas ir bauginimas sukelia nukentėjusiajai didelį nesaugumo, nuolatinio nerimo jausmą. Nors šie veiksmai laikomi nusikaltimais savaime, tai gali būti ir įžanga į dar sunkesnį nusikaltimą, pavyzdžiui, fizinį užpuolimą. Todėl negalima ignoruoti tokių veiksmų kaip nepavojingų ir būtina apie tai pranešti policijai.

Neapykantos kurstymas

Neapykantos kurstymas portretas
Žodžio laisvė yra svarbi demokratinės visuomenės vertybė, tačiau ja negalima pateisinti nusikalstamų veiksmų. Vienas iš tokių veiksmų – neapykantos kurstymas. Neapykantos kurstymu laikomas viešas tyčiojimasis, niekinimas, neapykantos skatinimas arba kurstymas diskriminuoti žmonių grupę arba jai priklausantį žmogų dėl jo lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų. Kurstant neapykantą prieš žmonių grupę, kiti žmonės aktyviai skatinami neigiamai nusiteikti prieš tam tikrą grupę, pavyzdžiui, konkrečios tautybės žmones, ar žmones, išpažįstančius kažkurią religiją. Taip šiai žmonių grupei sukuriama nesaugi, priešiška aplinka. Sunkesniu nusikaltimu laikomas viešas kurstymas smurtauti arba fiziškai susidoroti. Nusikaltimu laikomas pats kurstymo veiksmas – nebūtina įrodyti, kad kurstytojas iš tiesų ką nors paskatino smurtauti. Užtenka to, kad kurstytojas suvokė galimas savo veiksmų pasekmes.

Marius

Marius portretas
Lrt idiotu ir alchoholiku sutve.

Gražulis padainavo: „Kas nešokinės...“

Gražulis padainavo: „Kas nešokinės...“ portretas
„Valstybinėje“ LRT kilo toks skandalas, kad visus iš darbo išmetė, firmą subankrotino. O šį kartą pati LRT įvykdė kriminalinį nusikaltimą ir... tyla?!!! Gal už grasinimą susidorojimu reikėtų sodinti laidos „veikėjus“!

Anonimas

Anonimas portretas
Visada buvo plaučių uždegimas išgydimas be plaučių ventiliacijos.Veryga turėtų paaiškinti žmonėms kas tai yra plaučių pniaumanija,pniaumanija tai tokua liga kaip nuo smarkaus peršalimo ,ar ilgai negydomo plauciu uzdegimo, atsiranda plaučiuose vanduo,bet tai irgi ši lyga yra pagydoma ,dabar kaip moķslas yra pazenges iki tokio lygio nesugeba išgydyti žmonių.Miršta nuo tokios ligos ,kur tas mokslo progresas ???

Hm

Hm portretas
Stano visur kaišioja savo veidą ir pasisakymus, matomai su pinigiukais ne kažkas...Protu nepasižymi, iš vis neįdomus žmogus.

ALGIS

ALGIS portretas
Rusų puolimo , kad išsipildytų Landzbergių klano svajonės ir kliedesiai .

Anonimas

Anonimas portretas
Kur žiūri teisėsauga? Kai padainavo kas nešokinės, tai visos padugnės iškilo teisti ir grūmuoti. O kur dabar tie tolerantai? Ar toleruojama tik viena grupė?

rr

rr portretas
Tam modestui, tamstai reikės gyventi toliau, o tokių kai tamsta jau mažuma. Kur bėgsi?

pasaulis isprotejo

pasaulis isprotejo portretas
Vakar Anglijos ministras pareiske.kad jau nebereikia deveti kaukiu Tai ,kad covid-19 priligino paprastam gripui.

rr

rr portretas
Tie jų apklausos rezultatai melas. Taigi melo skleidimas jų kredo.

Anonimas

Anonimas portretas
Šitie kgbistai peržengė visas ribas.

AZ

AZ portretas
Stano balvonas konservatoriu rinkejas!

Anonimas

Anonimas portretas
Medikai atsisakė priverstinių skiepų ,seimas neprieme įstatymo priversti skiepytis ,kame reikalas ,ar nesuprato tauta ką reiškę, kad ne skiepai yra o marmalas leidžiamas žmonėms.Bepročiai griebkite Dulki ir aiškinkites o Veryga tai puikiai zino kas ir kaip yra.Laikas pasaulio žmonėms akis atverti.

Modestai

Modestai portretas
esi pats riboto akiračio, neskaitai daugiau, nesidomi, o apie Indiją gal patylėtum. Ten sergamumas daug mažesnis nei pas mus, o siekiant sumažinti Indijos gyventojų populiaciją jau anksčiau buvo vakcinuojamos mergaitės ir moterys, po to jos nebegalėjo gimdyti. Yra galingųjų, kurie nori valdyti mūsų gyvenimą ir mirtį, bet ar mes avinai ar žmonės?

VISIEMS

VISIEMS portretas
Čia reikėtų padėt mobilką ar planšetę, pasiimt kastuvą sniegui ir eit į lauką nukast batus kalnus.Gal tada galvelės palengvės ir bus geriau.

Modestas

Modestas portretas
Oiiii kaip pratry...visi antivakseriai nuskriaustieji :)))) Reiktu kaip Indijoj, pagaliu per kupra dunukam pratraukt, kad mastymo mechanizmas isijingtu. Yra skiepai, o nesiskiepija. Yra kur zmones neturi skiepu, o cia kaip su mazais vaikais ir zek astresnio zodzio nepavartok kalbedamas apie juos... Jus esat GUDUMA nemate pasaulio, kur zmones net galimybes neturi skiepytis! Tevu ir seneliu zudi....! Ps senai karo nebuvo....

Cianidas

Cianidas portretas
O ko jūs tikėjotės iš LRT pijokų šaikos?Neleidot valstiečiams aplaužyt šitiems konservų tarnams sparnelių.

H

H portretas
Dalbajobu įstaiga tą LRT išlaikoma iš mūsų visų pinigų

nuomonė

nuomonė portretas
ne šiaip sau LRT ir jos propagandistė Tapinienė iškišo tokį klausimą, o dar surinko balsuotojų, atseit tėvelių ir mamyčių publiką, kuri nubalsavo taip, kad net išsižiojom. Ar tai nekaltas klausimas ir balsavimo rezultatas? Manau kad LRT, gal pagal valdžios instrukcijas, zonduoja kiek visuomenė toleruotų panašias priemones, sakyčiau fašistinius metodus. Besilpstant pandemijai, vis daugiau šalių laisvina ribojimus, o komunistuojančios vyriausybės, kaip Austrijoje, įveda tokią nežmonišką tvarką. O ar nenorėtų to mūsų valdžiukė? Akivaizdu, jai būtų saldu mus nupliekti botagu. Taigi mus zonduoja. Ar toleruotume tokias priemones? Atsakykime sau ir pamatysime kiek savyje turime fa sis to.

tokias

tokias portretas
„diskusijas“ vedantys , bendru planu kiršintojai, kas yra skiepas ir persirgęs ar vienas prieš kitą pranašesnis?- Ne, ar skiepų gamintojai suspėja su mutacija?- ne, kam skiepytis skiepu kuris neapsaugo nuo matavusio viruso, kodėl antikūnai persigus bandomi ignoruoti, kai tai vienintelis įrodymas , kad žmogus persirgo, šiaip -nesusiformuotų ir nesvarbu kiekis , svarbu -faktas. kam žaisti politinius žaidimus žmonių sveikatos sąskaita? kad užmuilyti tą laikotarpį kai bus stumiami ir kiti teisęs aktai ydingi žmonėms, valstybei tautai? Todėl tokiu kiršinančių laidų po rubrika diskusija neturi būti, o žurnalistai verta pasidomėti kokiu pagrindu jas kuria

nusibodo

nusibodo portretas
neziuriu LRT,koncervatotiu televizija.Jei apie skiepus ,tai baikim ta bizni.Jau visiems aiskuNEPADEDA.Gal kitom atmainom padejo,bet jie varo tuos pacius skiepus per prievarta .gal baikim????? Gripui kazkodelreikia vis nauju skiepu ,o siti tinka viskam,Prasirgsim ir be jusu pagalbos,nesirupinkit

Cia

Cia portretas
reikalingas ir psichiatras ir egzorcistas.Bet, pardavus siela antichristui, atsaukti negaliuma.Tranausi iki galo.

Rezultatas.

Rezultatas. portretas
Tikri pragaro katilo kurstytojai sėdi konservatorinių liberastinių lgbtinių politinėje valdžiažmoginėje šaikoje,kada sprendimų kryptį nurodo nevispročiai politikai,tai rezultatas matomas visur.ŽUVIS PŪVA NUO GALVOS.

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Pusė Lietuvos gyventojų nuo tos taip vadinamos vakcinos sudebilėjo!!!

Ai ai ai

Ai ai ai portretas
kokie visi jautrūs.Pragaras kabutėse pasidarė baisesnis už kartuves aikštėje.

Nuomone

Nuomone portretas
Ir mes jiems mokame didziulius atlyginimus o jie mums atcidekodami kyrsina tauta reikia butinai keisti LRT vadovus ir kad prezidentas skirtu vadova o ne taryba

Esu įsitikinęs, kad šitas klausimas

Esu įsitikinęs, kad šitas klausimas portretas
Pilnai tempia iki baudžiamosios bylos! Nes priešingu atveju galime ir mes paklausti: kažin ar gažiai sėdėtų klausimo autorius su į užpakalį sukaltu šampano buteliu?

antifasistas

antifasistas portretas
kas i teisma situos fasistus paduos nemazai pinigo is ju pasidarys

reikėtu normalaus prokuroro

reikėtu normalaus prokuroro portretas
Kuris toms laidoje buvusioms žmogystom -paaiškintų elementarias tiesas.

vardas

vardas portretas
tuoj lrt fasistai prades neigalius niekinti, propoguos santuokas tik tarp baltu sviesiais plaukais, tikiuosi visi paskutini karta balsavo uz uzpakalinius ir konservatorius

šit

šit portretas
Lukašenka niekada taip nepasakytų ir BY televizijoje tokių marazmų neišgirsi. Putinas taip pat dar nenusirito iki tokio kaliguliškumo, kaip mūsų kegebistinė šaika

Nana

Nana portretas
Tuo tarpų UK atšaukia visus ribojimus, prievartavimus ir net antsnukių madą. Kiekvienas save gerbiantis Lietuvos pilietis po tokios apklausos unfollow, unsubscribe, skip, ignor LRT visus kanalus.

Anonimas

Anonimas portretas
Atleiskit man esu kgb agentas... Tai jie priverte mane šmeižti Lietuva

Anonimas

Anonimas portretas
Ko galima tikėtis iš tokios vyriausybės juk ten kgb grupelė,lbgt iškrypėlių psichiškai atsilikėliai,ten labai maža grupelė blaiviai galvojantys.Laikas jiems apsilankyti pas gydytojus,nes blogai gali baigtis.O mūsų TAUTA dar protaujanti,ir nesvarbu,kad tą marmalą mums leidžia mes laimėsime.

Kirminas

Kirminas portretas
O kur garantija kad LRT neuzduos panasaus klausymo jai tu esi senesnis nei 60 ar esi neygalus.prisigalvokit patys.Nes jai sau leidzia nacionalinis trancliuotojas tokius pamastymus tai ka kalbeti apie demokratija teisinguma.

A ten

A ten portretas
Galutinai visi prasigere , ar siaip pilnatis ?

to "Algirdad"

to "Algirdad" portretas
įdomu ką komunikuosite po gero pusmečio. Panašiai postringavo ir vokiečiai apie 1934-36 metus. Juk kas čia tokio dėl bendro "gėrio" paleisti per kaminą pagal kokį nors kriterijų. Galvojate kad šis volas tamstą aplenks ? Naivuolis. Tik keista kodėl vis dar atvirai nešlovinate kokio Gebelso ar holokausto ? Kam dar primetate naivuolį ir pezate aukštomis frazėmis ?

LRT VIENI PEDAPILAI IR ALKOHOLIKAI SĖDI. TAI KO JŪS TIKITĖS?

LRT VIENI PEDAPILAI IR ALKOHOLIKAI SĖDI. TAI KO JŪS TIKITĖS? portretas
.

Tomas

Tomas portretas
neurolingvistika programavimas vyksta satanistų, kišamos fašistinės gairės visuomenei, žiūrima kokia reakcija bus, ar daug atsiras individų su skylėta AURA - siela ištižusia !!!

Kaunietis

Kaunietis portretas
Lrt ritasi vis žemiau, siūloma žmonių gyvenimus paversti pragaru?

Algirdad

Algirdad portretas
Nematau jokiu problemu dėl to klausimo o LRT viena iš pačių geriausiu televiziju, objektyvi, neužsiima feikais ir nebijo sakyti tiesa. Demokratija ir yra kai gali sakyti viska, o ne tik tai, ka nori girdėti kai kurios savanaudės grupėms. Iš viso nematau jokios problemos dėl pandemijos valdymo, šioje vietoje pritarčiau net prievartai, kai keli pavoju kitam ir tai darai samoningai, tai kokia gali būti kalba apie kažkokias laisves, ar teises? Toks žmogus tampa pavojingas visuomenei, kaip ir nusikaltėlis, kuriu laisvė apribojama, čia nematau skirtumo. Laisvės ir teisės demokratinėse valstybėse galioja tik tada, kai nekeliamas pavojus kitam, kai samoningai keliamas pavojus kitiems, tokios laisvės privalo būti apribotos priverstinai!

na

na portretas
gerai kad nepasakė duodam šautuvus ir sušaudom npasiskiepijus...bet jeigu duotų tokiems šautuvus jaučiu, kad taip ir būtų. Laikykitės žmonės kurie sveiki...vekseriai puola pavydi mums sveikatos. Laikykitės ...nes gal ir kartuvėm kvepia...jei laidos tokios. Dulskys labai pergyvena, kad lovų skaičius nesipildo...Šimonytė jei matėt kaip rėkė, seniais esmegeniais išvadino...Lansbergis glostė, glostė Šimonyte. visi pikti kad sveiki nesiskiepija...net medikai

..?

..? portretas
LRT talibų radijas ir televizija pradėjo žaisti atviromis kortomis..?

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
kas dar ziuri ta LRT, ten vieni debilai , isverstkuriai dirba, kurie laizo senio pampersus, as jau puse metu neziuriu jokiu lietuv isku debilu programu,

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šakės demokratijai, į šiukšlių dėžę bedražmogiškas vertybes. Visuomeninio transliuotojo verybinis dugnas

tie kur

tie kur portretas
nori normaliu zmoniu gyvenima paversti pragaru, jie tikrai patys atsidurs pragare, dar budami gyvi, lazda turi 2 galus nevisprociai kiausingalviai

As irgi

As irgi portretas
uzduociau klausima tiems psichopatams is LRT, jeigu as mirsiu po jusu skiepo laike 3 menesiu, prasau visus sedincius valdzioje paduoti i teisma del priverstino nuzudymo, ir visiems atimti ju milijonus kuriuos susikrove per ta susikta pandemija

vienintelis apibūdinimas

vienintelis apibūdinimas portretas
Laidoje dalyvavo "šunvotės"....Aš jų kitaip nevadinu -tiesiog "šunvotės"

Kirvis

Kirvis portretas
Bet kas turi dėtis tokio respondento makaulėje, jei kito žmogaus gyvenimą nori paversti pragaru? Apie tokių klausimų formuluotojus atskira kalba, laidos kūrėjai jau turėtų kitų darbų ieškotis.

nei psichiatro nei egzorcisto

nei psichiatro nei egzorcisto portretas
Juos reikia duot į teismą.Ir bus baigta.Aplamai reik kelt baudžiamą bylą už tokiu dalykus.

By. Rka deėjęs

By. Rka deėjęs portretas
Labai teisyngai pasake TO - - - >>> TAIP !!!! REIKIA KAZACHU kad padulkyntu valdziabobelkas

taip

taip portretas
kai visuomenė pradės kaip Kazakstane žudyti tokias išgamas kaip Šimonytė, Čmilytė, Landsbergiai, Oganauskas, Šeškus, Garbačiauskaitė ir t.t., tai irgi bus tik vaizdingai perteikta situacija ir atskleista visuomenės nuotaika

L?

L? portretas
Visi pasidarė labai jautrūs ir perdėtai reikšmingi. Pagal komentatorius aštuoni iš dešimties atskirai kiekvienas reikšmingesnis už prezidentą ir premjerę kartu sudėjus.

Kur link mes einam!!!!

Kur link mes einam!!!! portretas
pašiurpino ir žurnalistės pozicija, kad galbūt neleisti neskiepytiems visai išeiti iš namų, uždrausti nusipirkti maisto internetu....gal jau gana!!!! Yra vaistai, galima ir juos naudoti. Kam šita psichodelinė trida dėl skiepo. Medikai visada skiepydavo ne per gripo epidemiją, o iki to. O dabar kas gaunasi, virusas siautėja, o jie badyti nori...

tėvynė mūsų

tėvynė mūsų portretas
*kadangi nuomonės pasiskirstė 50/50, reiškia, būtina paskelbti pusę atsakiusiųjų nekompetetingais, suklaidintais nežinėliais, skaityk, asilais. tipo kada nors pastaruoju metu kitaip buvo, ypač politikoje? nepamenu.

eikit

eikit portretas
yra supermamytės, atsiranda ir supertėveliai

Rudeninis

Rudeninis portretas
Tokiems laidų vedėjams ir prodiuseriams, kurie dirbtinai formuoja nuomonę, kiršina ir diskriminuoja žmones, ne vieta televizijoje. Tapinienei tai taikoma taip pat.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Kadangi nuomonės pasiskirstė 50:50, reiškia diskutuoti būtina.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių