Radži koncerto metu kilo gaisras: kai išėjau, žmonės plojo net lauke

  • Teksto dydis:

Charizmatiškojo dainininko bei projekto „Didysis šou burbulas“ nugalėtojo Radži gyvenimo tikrai nepavyktų pavadinti nuobodžiu. Atlikėjas kiekvienąkart sako dainuojantis iš širdies. Ir visai nesvarbu, kad salėje tuo metu kyla muštynės ar netikėtai įsiplieskia gaisras.

Neišsemiamos Radži istorijos ir susidūrimas su kriminaliniu pasauliu – šį vakarą, 19.30 val., TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.

Per savo karjerą Radži yra patyręs visko, o kai kurių dar niekam negirdėtų istorijų iki šiol negali pamiršti ir pats.

Štai, pavyzdžiui, kalbėdamas apie keisčiausias vietas, kuriose yra tekę koncertuoti, Radži atskleis, kad jam yra tekę dainuoti… vilkike. „Nežinau, kodėl koncertas buvo ten – gal jie neturėjo scenos? Bet man visai patiko dainuoti fūroje“, – prisipažins Radži bei pridės, kad vairuoti ir dainuoti jam iš tiesų patinka lygiai tiek pat.

Radži atskleis ir tai, kaip visai netyčia buvo patekęs į kriminalinio nusikaltimo atskleidimo  vietą – pasirodo, kad jį policijos pareigūnai palaikė kitu asmeniu. Tad kiek kartų Radži yra rizikavęs gyvybe arba kiek kartų ir už ką į jį buvo nutaikytas ginklas?

„Anksčiau būdavo visko – pavyzdžiui, dainuoji koncerte, o salėje visi mušasi. Na ir kas? Koks mano reikalais? Mano reikalas – dainuoti, o ne kas ten mušasi. Man net lengviau dainuoti, jei salėje kažkas vyksta“, – prisipažins jis.

Vis dėlto labiausiai atlikėjui įsiminė tas kartas, kai bendro jo ir Birutės Dambrauskaitės koncerto metu provincijoje užsidegė kultūros namai.

„Dainuoju, o Dambrauskaitė sėdi apačioje, laukia, kol padainuosiu. Jaučiu, kad kažkoks kvapas scenoje – salėje tarsi viskas gerai, bet kuo tolyn, tuo daugiau renkasi dūmų. Staiga pradedu girdėti, kad Birutė jau iš kažkur rėkia, kad reikia bėgti. Bet aš juk niekur negaliu bėgti – žmonės sėdi... Galiausiai jie išeina, pastatas dega, o man likę dainuoti pusę dainos – aš turiu ją pabaigti! Buvo beveik taip kaip „Titanike“ – tik dūmuose pabaigęs dainą galiausiai paklausiau, kur čia išėjimas? O išėjimo, pasirodo, nėra, nes viskas jau dega… Dambrauskaitė, ačiū dievui, su mano batais ir kostiumais jau stovėjo lauke, o kai išėjau pats, žmonės plojo net lauke, kad vis tiek pabaigiau dainuoti dainą“, – neįtikėtiną istoriją prisimins jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Karštas \\\\\.../////

Karštas  \\\\\...///// portretas
čigonas.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių