Radži apie savo globėją: gaunu nuo jos už tai, kad kartais televizijose nusišneku

Jubiliejinį penkiolikos metų scenoje koncertą Radži iškėlė gimtajame Panevėžyje, dėl to labai jaudinosi. „Vilniuje taip nesijaudinau, o dabar toks nervas, nes šį vakarą bus mano draugų ir mano mama Vida, tokia didelė atsakomybė“, – prieš koncertą kalbėjo Radži.

Radži vienas iš nedaugelio dainininkų, iki šiol gyvenantis ir išgyvenantis vien tik iš muzikos, papildomų darbų jam nereikia. „Dabar gerai gyvenu, koncertų turiu stabiliai, nei pamažėjo, nei padaugėjo. Gal padaugėjo jaunimo juose, tai aš kartais klausiu jaunimo, gal sumaišėt koncertus?“ – saviironijos nestokojo Radži. 

Už tai, kad jaučiasi lydimas sėkmės ir mylimas gerbėjų, Radži labiausiai dėkingas globėjai Vidai. Bet Vida ne iš tų, kuri Radži tik girtų – kai reikia, ir išbara. „Mama yra tokia mano kritikė, kad, patikėkit, gaunu ne tik už koncertus, bet ir už tai, kad kartais televizijose nusišneku“, – sakė Radži. 

Kai Radži koncertas vyksta Panevėžyje, Vida reginio niekada nepraleidžia. „Pasakau, ką galvoju, duodu pastabas, bet neužpyksta jis, dar paklauso manęs. Aš 45 metus esu išdirbusi vaikų namuose su muzika, kažkada  dainavau, pagal paskyrimą grojau saksofonu ir muzikos mokykloje dirbau“, – koncerte pasakojo Radži globėja Vida.  

Per tuos penkiolika metų scenoje Radži susirado daug gerų draugų. Jie susirinko ir į jubiliejinį koncertą, tarp jų buvo ir geriausia draugė Agnė Gansauskienė (buvusi Petravičienė), su kuria Radži susipažino dalyvaudamas šou „Kelias į žvaigždes“. Agnė prisiminė ir pirmąjį susitikimą su Radži.

LNK nuotr. 

„Mes visi atėjome į kirpyklą, mums buvo paskirta diena. Man plaukus dažė. Atsimenu, kažkodėl  buvau be nuotaikos. Atsisėdo šalia manęs Radži ir klausia: „Koks tavo vardas?“ Sakau:„ Koks tavo reikalas?“ O jis: „Oj, kaip jinai man patinka.“ Galvojau, visai durnas“, – juokėsi Agnė, su kuria Radži dažnai susirieja, bet vis tiek draugauja. Agnė kartu su kitais jo draugais dainavo ir jubiliejiniame koncerte.

Visas reportažas iš Radži koncerto su draugais – trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

moteris

moteris portretas
ne kartais, o visada-čia tau ne mergas už užpakalio čiupinėti

??

?? portretas
???
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių