R. Novilė atskleidė, dėl ko dažniausiai pykstasi su Deiviu: labai sudėtinga, kai tavo vyras pradeda tave mokyti

Merginų muzikinis projektas „La Forza“ jau nuo 2018-ųjų sėkmingai koncertuoja visoje Lietuvoje ir kuria savo muziką. Jį sudaro talentingos, žavios ir garsios Renata Norvilė, Neringa Nekrašiūtė bei Gabrielė Banevičienė. Projekto narių sudėtis keitėsi jau kelis kartus. Anksčiau ant scenos kartu su R. Norvile bei N. Nekrašiūte pasirodydavo Vaida Genytė ir Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė. Kaip pačios atlikėjos teigia, tai nėra muzikinė grupė, tai muzikinis projektas, kuriuo metu narės gali keistis.

Dabartinės „La Forza“ narės džiaugiasi, kad tarp jų nebūna jokių konfliktų ir nesutarimų. Galbūt jau penkti grupės metai, o gal dainininkių patirtis leidžia dirbti profesionaliai, ieškoti kompromisų ir atrasti geriausius sprendimus, kurie padėtų projektui augti.

Vaikai eina į muzikos mokyklą, o ne pas mūsų tėtį mokytis groti ir dainuoti.

Atlikėjai ir grupės lyderei R. Norvilei tenka dažnai koncertuoti ir su savo vyru – Deividu Norvilu. Nors abu dainininkai ir gyvena šeimoje daug metų, ji neslepia, kad dažnai įvyksta daug konfliktų būtent dėl muzikos. „Jis yra dainavimo dėstytojas, bet šeimoje yra labai sudėtinga, kai tavo vyras pradeda tave mokyti, mokyti dainuoti, dalinti patarimus, labai sudėtinga yra klausyti. Dėl to mūsų vaikai eina į muzikos mokyklą, o ne pas mūsų tėtį mokytis groti ir dainuoti. Mes net per įrašus, kai įrašinėjame vieną bendrą dainą, susipykstame labai daug kartų. Nes jam norisi taip, o aš girdžiu kitaip, jis tada sako taip, o aš užsispiriu, sakau ne, aš noriu va taip“, – dalinosi R. Norvilė.

LNK nuotr. 

Jauniausia šio projekto narė Gabrielė turi didelę aistrą drabužių bei koncertinių kostiumų kūrimui. „Bandau kurti, man labai patinka, turiu daug idėjų. Dar šiek tiek techninių dalykų nelabai žinau, bet irgi domiuosi, stengiuosi. Esu taip užaugusi, kad nusiperki medžiagą, kažką sumąstai, tau pasiuva ir tu turi tą vienetinį, gražų drabužį. Aš lieku šiuo metu prie sceninių kostiumų, nes ten gali daugiau pažaisti, daugiau paieškoti visko“, – pasakojo Gabrielė.

N. Nekrašiūtė anksčiau daugiau laiko praleisdavo teatre, repetuodavo ir vaidindavo spektakliuose, o dabar ji daugiausia laiko skiria dainavimui. Kaip ir pati pripažįsta, kad neturi laisvalaikių, nes darbai yra pavogę visą jos laiką. Bet atlikėja atrado save ir kitoje sferoje – garsina žinomus filmus. „Visai neturiu laisvalaikių, nes garsinu filmus. Ir vaikiškus, ir suaugusiems, ir televizijai. Pailsiu nuo blizgučių, einu nepasidažius, susivėlusi, užsidedu akinius, žiūriu į planšetę ir labai daug filmų pažiūriu. Anksčiau savęs labai gailėdavau, kad man reikia spektaklius vaidinti ir koncertuoti savaitgaliais, bet kai pirmadienį nueini į prekybos centrą ir ten tuščia, arba nueini į SPA ir ten tuščia, tada jautiesi toks užsidirbęs poilsiui“, – pasakojo N. Nekrašiūtė.

Dar daugiau apie „La Forza“ istoriją, merginų panašumus bei skirtumus – šiandien, 20 val., laidoje „Šeškinės 20“ per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

greitai

 greitai portretas
keičiasi moterų pavardės ...jau iš Norvilė patapo Novilė ...)

Zurabas Smardalidze

Zurabas Smardalidze portretas
Susirask paprastesni vyrą ir tau palengvės!

Smila ciocė

Smila ciocė portretas
Karlikas ir lachudra.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių