R. Mikelkevičiūtė filmavosi apraizgyta šimtais metrų girliandų

  • Teksto dydis:

Šimtai metrų girliandų su maždaug 10 tūkstančių lempučių, keliasdešimt šviečiančių žvaigždžių, kelių metrų skersmens kompozicijos kabančios 8 metrų aukštyje, paukščiai, ir medžiai – taip atrodys kardinaliai savo išvaizdą Kūčių vakarą pakeitusi laida „Valanda su Rūta. Kūčios“.

„Pamačiusi, kaip atrodo šventinei laidai papuošta studija net aiktelėjau. Tam, kad gautume 80 šviečiančių girliandų ir dekoracijų, kūrybinei komandai teko ištuštinti lentynas 5 „Senukų“ prekybos centruose net trijuose miestuose, – pasakoja R. Mikelkevičiūtė. – Vaizdas studijoje bus labai įspūdingas. Taip ir norėjosi atsitūpti po kabančiomis ir ryškiai šviečiančiomis kompozicijomis, ir likti kol šventės nepasibaigs“, – įspūdžiais dalinosi laidų vedėja.

Pasak R. Mikelkevičiūtės, ji džiaugiasi kartu su komanda studijos puošimą šiemet patikėjusi garsiausiai vedybų planuotojai Kristinai Kaikarienei, ir Lietuvoje bei užsienyje savo darbais išgarsėjusiu „AntRibos“ floristu Antanu Mažonu iš Kauno.

„K. Kaikarienė studiją filmavimo dieną puošė nuo 7 valandos ryto. Tuo tarpu floristas Antanas, išgarsėjęs milžiniška gyvų gėlių kompozicija per šiųmetinį dizainerio Juozo Statkevičiaus šou, kaktusų vestuvėmis, bei kitais darbais, beveik 2 paras dirbo be miego. O kiekvieną studijoje ant specialių vielų kabančią žvaigždę floristas gamino rankomis. Retai sutiksi savo darbui taip atsidavusius žmones“, – studiją puošusius gyrė R. Mikelkevičiūtė.

40 vaikų choras su Liudu Mikalausku ir Vaida Genyte, garsūs, didelius pokyčius gyvenime šiemet išgyvenę svečiai studijoje, verslininkas Visvaldas Matijošaitis su sūnumi Dainiumi, politikas Rokas Žilinskas, laidų vedėja Živilė Vaškytė su vyru dainininku Edgaru Lubiu ir kiti. Laidos metu žiūrovai išvys ir išskirtini Prezidentės Dalios Grybauskaitės interviu, ir Kūčias garsiausių žmonių Lietuvoje namuose.NAUJAUSI KOMENTARAI

az

az portretas
oiir kaip tokia pusprote galim daugia apraizgyt
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių