Projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ premjeroje – Monique triumfas

 • Teksto dydis:

LNK šou „Lietuvos balsas. Vaikai“ pradeda naująjį sezoną.

Jau šį sekmadienį 19.30 val. prasidės trečiojo sezono aklosios perklausos. Vienuolika dalyvių yra pasiruošę įrodyti, kad savo balsais gali jaudinti ne mažiau nei suaugę. Mokytojų kėdėse sėdintys Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius ir tik šiame sezone prisijungusi ir ką tik suaugusiųjų projekte pergalę išplėšusi Monique nekantraudami laukia augančių muzikos pasaulio dievaičių pasirodymų.

Jau pirmoje aklųjų perklausų laidoje tarp D. Montvydo, M. Jankavičiaus ir Monique užvirs tikra kova dėl neįtikėtinų balsų ir visos Lietuvos širdis pavergsiančių dalyvių. Mokytojai pripažins – su kiekvienais metais vaikai kelią kokybės kartelę ir vis sunkiau patikėti, jog scenoje stovi patys mažiausieji. Ypatingai stebins tie, kurie „Balso“ scenoje stovėjo dar pirmame sezone ir šiemet sugrįžo kaip reikiant patobulėję.

„Aš vis dar gyvenu suaugusiųjų „Balso“ prisiminimais. Ir esu įsitikinęs, kad, jei tu stovėtum suaugusiųjų scenoje, tau būtų atsisukę visi keturi mokytojai. Praėjo vos porą metų nuo tavo pirmo karto „Balso“ scenoje, o tu taip stipriai užaugai. Tavo balsas sodresnis, tvirtesnis, moteriškesnis. Aš sužavėtas“, − apie vieną iš scenoje pasirodžiusių dalyvių, negailėdamas pagyrų laidoje kalbės D. Montvydas.

„Kelis kartus net pasimečiau, atrodo, suaugusiųjų balsas jau praėjo, o mes vėl filmuojam jų atrankas. O tada suvoki, kad, pasirodo, vaikai šiais laikais žymiai labiau pasikaustę. Mano emocijos tiesiog nori pramušti stogus. Labai gera čia būti ir matyti vaikus. Matyti, kad jie noriai renkasi mano komandą. Įdomu, kas bus toliau“, − nuostabos dėl vaikų vokalo galimybių neslėps Monique.

Tačiau su pirmaisiais dalyviais, tarp mokytojų užaugs ir įtampa –  kad ir kokias įkalbinėjimo taktikas per du sezonus jau yra ištobulinę Mantas ir Donatas, dauguma vaikų norės rinktis Monique komandą. 

„Monique yra didžiulis atradimas ir aš labai džiaugiuosi, kad ji prisijungė prie mūsų komandos, jai viskas išeina organiškai. Bet aš nebeturiu jokių kozirių, nes ji gali pasiūlyti viską, ką aš siūlydavau anksčiau: ir patirtį, ir nuotaiką, ir dvasią. Net aš niekaip neatsispirčiau jos vilionėms“, – juokdamasis pripažins Mantas.

Dėl Monique sėkmės mokytojui antrins ir Donatas: „Ji turėjo pakankamai laiko išstudijuoti visas mūsų taktikas, silpnybes ir stiprybes. Dabar ji labai gerai žino, ką ir kada pasakyti. O tai mums su Mantu – tikrai didelė grėsmė.“

Tačiau nei Donatas, nei Mantas pasiduoti nebus linkę – kol vienas siūlys nuvesti dalyvius iškart iki finalo, kitas vaikus bandys papirkti... net dizainerio kurtais akiniais!NAUJAUSI KOMENTARAI

As

As portretas
Gal ir puikiai dainuoja bet tuo ir baigta!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių