Projektą „X faktorius. Žvaigždės“ paliko L. Rastokaitė – teisėjai neslėpė nuostabos

 • Teksto dydis:

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai stebėjo muzikinį šou „X faktorius. Žvaigždės“. Projektą be kovos paliko aktorė Lina Rastokaitė. Ji sulaukė mažiausiai žiūrovų palaikymo. Tiek teisėjams, tiek laikos vedėjams šis balsavusiųjų sprendimas buvo netikėtas.

Pirmoji scenoje pasirodė Deimantė Vaičiūtė-Dejmukas. Šių dienų hitą atlikusi vaizdo tinklaraštininkė, „TikTok“ žvaigždė sulaukė pastabų dėl jaudulio ir nebendravimo su publika. „Scenoje mes stovime ne tik dėl savęs, bet ir žmonių“, – sakė Marijonas Mikutavičius.

L. Rastokaitė pasirinko sunkią dainą, tačiau teisėjai pamatė, kad Lina į pasirodymą įdėjo labai daug darbo. Muzikos profesionalai patarė mažiau bijoti ir gyrė jos vitališkumą. „Lina savo stichijoje“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Grupė „RSA“ scenoje atliko savo kūrybos dainą. Tai – visuomet drąsus sprendimas. Profesionalūs šokėjai buvo kaip niekada rimti. „Vis nustebinate gerąja prasme. Pasirodymas buvo didžiulė atrama jums patiems“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Už savo drąsą ir kūrybą „RSA“ verti kėdės, todėl šį vakarą jie yra neliečiami“, – savo apsisprendimą išsakė grupės mokytojas Saulius Urbonavičius-Samas.

Gian Luca scenoje uždainavo lietuviškai. Italas virtuvės šefas atliko M. Mikutavičiaus hitą. Panašu, kad jis tikrai myli Lietuvą, išmokti tokį ilgą tekstą nelengva. „Noriu palinkėti tau tokias dainas ir dainuoti. Linkiu Lietuvai tokių šviesių dainų. Vis labiau tave įsimyliu“, – gyrė dalyvį J. Arlauskaitė-Jazzu.

Austėja Lukaitė sekmadienį šventė savo gimtadienį. Aktorė sulaukė tiek pagyrų, tiek kritikos. „Viską darai švelniai ir be entuziazmo. Šioje dainoje reikia jėgos ir džiaugsmo. Neužkabino, neatnešė emocijos“, – kritikos pažėrė M. Mikutavičius. „Ir taip, ir ne. Esi labai sceniška, nuoširdžiai linkiu tau sėkmės. Reikėtų įdėti daugiau fizinio darbo, kad tu atsipalaiduotumei“, – patarė Saulius Prūsaitis. „O man atrodo, kad tau daina labai tiko“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Oreivis Giedrius Leškevičius tobulėja teisėjų akyse – prancūziška daina suskambėjo puikiai. „Prasidėjo daina ir pagalvojau, kad pagaliau kažkas pataiko į visas natas. Žiūri į tai rimtai, man tavo požiūris labai artimas“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Čia yra gerai ir jokie klausimai nekyla“, – gyrė M. Mikutavičius.

Grupė „Twosome“ ir vėl juokino teisėjus bei praskaidrino nuotaiką studijos žiūrovams. „Pradedate turėti savo programą“, – sakė S. Prūsaitis. „Tokių dainų mes šiaip sau gyvenime negirdime. Esate žiauriai geri ir linksmi“, – sakė M. Mikutavičius. „Tai yra unikalus projektas“, – savo mokinius gyrė S. Urbonavičius-Samas.

Ainis Storpirštis atstovavo sunkiąją, teatrališką pusę. Jis sulaukė visų teisėjų pagyrų dėl savo darbštumo. „Energetiškai tau tiko ir patiko“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Paskutinė scenoje pasirodė Milita Daikerytė. Vizažistė atliko jautrią dainą, kurią lydėjo puikus šokėjų pasirodymas. „Tau sekasi viskas, kas vyksta čia“, – gyrė dalyvę M. Mikutavičius. „Tu esi scenai dovana. Ką šiandien darei, yra tiesiog...“, – sakė S. Urbonavičius-Samas. „Tai buvo vienas geriausių pasirodymų per visą šou istoriją“, – savo mokinę gyrė J. Arlauskaitė-Jazzu.

„X faktorius. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių