Premjera: „Electronic I“ naujai atliko su SEL išgarsintą dainą „Lyja“

 • Teksto dydis:

„Electronic I“ pristato naują garsaus hito „Lyja“ versiją. Prieš septynierius metus kartu su „SEL“ išpopuliarintą daina suskambo visiškai naujai. Naujo kūrinio versija buvo įamžinta projekto „Sapiens Music“ nufilmuotame klipe.

Su „Sapiens Music“ projektu bendradarbiavęs „Electronic I“ lyderis Paulius Sinkevičius neslepia, kad filmuotis ypač stambiu planu jam teko pirmą kartą.

„Atėjo laikas prikelti dainą iš numirusių, norėjosi visiškai kitokios versijos, kuri suskambėtų nostalgiškai ir rudeniškai, – apie sprendimą įrašyti naują dainos „Lyja“ versiją pasakoja P. Sinkevičius. – Gavosi akustinė daina, kurioje skamba gyvi instrumentai. Tikiuosi, kad klausytojai teigiamai įvertins tokį skambesį ir naujoji „Lyja“ versija sušildys muzikos mylėtojų širdis“. 

2012 m. karjerą pradėjęs projektas „Electronic I“ iškart atkreipė į save dėmesį ir tapo bene didžiausiu metų atradimu. Jau pirmasis singlas „One Dream“ sulaukė didžiulės sėkmės. Šią dainą, kurią ypač dažnai grojo didžiosios radijo stotys, daugelis vadino geriausiu tų metų vasaros hitu.

Antrasis singlas „Underwater“ taip pat neliko nepastebėtas ir ilgą laiką laikėsi dažniausiai transliuotų dainų sąrašuose. Pastaroji daina sulaukė ir tarptautinio dėmesio – „Underwater“ vaizdo klipe panaudota filmuota medžiaga su žinomu nardytoju Umberto Pelizzari. Kuriant video buvo susisiekta su pačia nardymo žvaigžde ir kompanija „Imax“, kurie entuziastingai sutiko bendradarbiauti. U. Pelizzari netgi yra pasakęs, kad daina „Underwater“ tapo tikru nardymo sporto himnu.

2013 m. pavasarį „Electronic I“ sulaukė SEL lyderio Egidijaus Dragūno pasiūlymo bendradarbiauti. Kartu jie įrašė rekordiniu greičiu išpopuliarėjusią bendrą dainą „Lyja“. Vėliau šį hitą projektas kartu su E. Dragūnu atliko ne viename grandioziniame SEL koncerte. Tais pačiais metais buvo pristatytas ir su atlikėju Soliariu įrašytas kūrinys „Rockets“, pristatęs debiutinį „Electronic I“ albumą „Elevator“.

Didelio populiarumo sulaukę hitai neliko nepastebėti: „Electronic I“ buvo pristatyti dviem M.A.M.A. apdovanojimams ir laimėjo „Metų proveržio nominacijoje“.

2017 m. pabaigoje „Electronic I“ išleido vasarišką kūrinį „Lets Guess The Future“. 2018 m. pasirodė gerbėjų ir kritikų puikiai įvertinti kūriniai „Frequencies“, „Aspiration“ ir „Save Me“.

2018 metais „Electronic I“ sulaukė kvietimo atstovauti Lietuvos scenai didžiausiame Baltijos šalių muzikos verslo festivalyje „Tallinn Music Week“, kur pristatė pačias naujausias savo dainas. Festivalyje Taline kasmet dalyvauja per 250 grupių ir atlikėjų iš keliasdešimties šalių, beveik tūkstantis muzikos vadybininkų, koncertų ir festivalių rengėjų, kritikų, agentų ir prodiuserių. Čia koncertuojantiems atlikėjams tai yra unikali proga užmegzti svarbių pažinčių, supažindinti su savo kūryba jos dar negirdėjusius klausytojus ir pamėginti skintis kelią į platesnius vandenis.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių