Po traumos sugrįžusi Mia – darbų sūkuryje

 • Teksto dydis:

"Atrodo, kad visą gyvenimą tai dariau – jaučiuosi puikiai, kaip žuvis vandenyje", – sako prie TV3 laidos komandos "Prieš srovę" prisijungusi atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia. Sunkią traumą neseniai patyrusi moteris džiaugiasi, kad sudėtingas gyvenimo periodas įkvėpė naujai ir visiškai kitokiai kūrybai, kuri atskleis jos tikrąjį vidinį pasaulį.

Jautėsi bejėgė

Kai savo pasirodymo metu patyrė sunkią traumą ir susilaužė abi pėdas, Mia šešias savaites praleido neįgaliojo vežimėlyje. Atlikėja neslepia, kad šis periodas buvo labai sunkus.

"Ačiū Dievui, kad aš visada gyvenu ateitimi. Kai man būna blogai, visada galvoju apie ateitį. Svarbiausia yra išgyventi tą momentą. Dabar, prisimindama tai, kas buvo, jaučiuosi gerai, bet buvo dienų, kai iš tikrųjų apimdavo didžiulė neviltis", – prisimena ji.

"Kai sėdi neįgaliojo vežimėlyje, esi bejėgis padaryti daugybę dalykų. Pirmomis dienomis susitaikyti su šia mintimi yra labai sunku. Sunku į vonią nuvažiuoti, kavos išsivirti yra nemenkas iššūkis. Tas laikotarpis pareikalavo ne tik fizinių, bet ir moralinių jėgų", – dalijasi Mia.

Ji prisipažįsta – šis laikas ėjo labai lėtai. "Atrodo, kad šešios savaitės – pusantro mėnesio – yra trumpas laikotarpis. Bet kai esi įkalintas neįgaliojo vežimėlyje, laikas slenka labai lėtai. Buvau tarsi įkalinta savo namuose, nes išvažiuoti kur nors buvo nelengva, be to, daugybė žmonių viešumoje į mane žiūrėdavo su nuostaba", – atvirauja žinoma moteris.

Atradimų metas

Šiandien Mios nuotaika kur kas geresnė. "Gyvenu naujais įrašais, į studiją jau galiu atvažiuoti su savo automobiliu. Kalbant apie laiką, kai gydžiausi, buvo sunkumų, bet tas laikas turėjo ir labai daug privalumų. Aš sukūriau keletą naujų dainų, jos jau įrašytos studijoje ir greitai pasieks dienos šviesą", – pasakoja ji.

"Visiškai pakeičiau savo muzikos stilių, gimė naujų minčių ir atradau save iš naujo. Dainuosiu tai, ką mėgstu, muzika atspindės mano vidų. Tai atrasti padėjo tos šešios savaitės", – sudėtingo laikotarpio privalumus įžvelgia Mia.

Atrodo, kad visą gyvenimą tai dariau – jaučiuosi puikiai, kaip žuvis vandenyje.

Šis laikas atlikėjai – tikras atradimų metas, mat prisijungusi prie TV3 laidos "Prieš srovę" komandos ji neseniai save išbandė ir kaip žurnalistė. "Atrodo, kad visą gyvenimą tai dariau – jaučiuosi puikiai, kaip žuvis vandenyje. Šitas darbas man labai įdomus. Kiekvieną dieną džiaugiuosi, kad galiu tai daryti. Tai yra nauja, bet taip pat atrodo įprasta ir man artima", – puikaus nusiteikimo neslepia ji.

Kaip sako pati Mia, viena iš laidos kūrėjų, žurnalistė Audrė Kudabienė jai niekada negaili geriausių patarimų. "Ji yra nuostabus žmogus, nuostabi moteris, nuostabi patarėja, nuostabi mokytoja. Nuoširdžiai galiu pasakyti, kad tokių gerų žmonių ir mokytojų yra mažai. Labai daug metų esu šou versle, bet galiu užtikrinti, kad laidos "Prieš srovę" kolektyvas yra vieni nuostabiausių sutiktų žmonių. Jaučiuosi suradusi sau tinkamus žmones. Nežinau, kam dėl to turėčiau dėkoti. Gal likimui?" – šypsosi moteris.

Mios pašnekovai laidoje – labai įvairūs. Tai ir Petras Gražulis, ir Ugnius Kiguolis, ir Radžis. Atlikėja sako, kad įspūdis kalbantis su visais laidų herojais visada yra tik geras. "Vitalijus Cololo – tiesiog fantastiškas pašnekovas. Visi suspindėjo iš visiškai kitos pusės – tos, kurios iki tol neteko matyti. Pavyzdžiui, U.Kiguolis mano interviu metu pasidarė labai laisvas, visiškai kitoks nei iki tol mačiau ankstesniuose interviu – nuostabus žmogus. Andrius Šedžius taip pat yra puikus žmogus. Marijonas Mikutavičius turi beprotiškai gerą humoro jausmą. Visi mano pašnekovai šiltai ir mielai bendravo, nebuvo jokių nepatogumų", – patirtimi dalijasi ji.

Intriguojantis serialas

Mia filmavosi ir naujo TV3 serialo "Atsargiai! Merginos" pristatymo klipe. "Serialas tikrai bus intriguojantis. Jis labai gyvenimiškas, apie moterų laimę ir nelaimes, apie jų gyvenimą kartu. Mane labai sudomino, ir aš tikrai jį žiūrėsiu. Serialas prasidės didžiule intriga", – prasitaria atlikėja, tačiau visų kortų dar neatskleidžia.

"Atsargiai! Merginos" TV3 ekranuose pasirodys vasaros pradžioje ir įtrauks į tikrą moteriškos draugystės, pavydo, intrigų bei meilės nuotykių sūkurį. O komiškos situacijos ir šmaikštūs dialogai žiūrovams garantuos gerą nuotaiką.

Serialas pasakos apie keturias merginas, iš provincijos miestelio atvykusias į didmiestį. Jos skirtingos kaip diena ir naktis, tačiau tai tik dar labiau sustiprina jų draugystę. Kartu merginos pramogauja, patiria santykių audrų su vyrais ir siekia surasti tikrą meilę ir laimę dideliame mieste.

"Atsargiai! Merginos" – nuo birželio 3 d. pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių