Quantcast

Pirmasis E. Straleckaitės dukters jubiliejus: mergaitei yra svarbesnių dalykų už dovanas

  • Teksto dydis:

Žinomos šokėjos ir šokių trenerės Eglės Straleckaitės-Domarkienės dukrelei Vakarei suėjo penkeri.

„Pirmasis mažosios jubiliejus buvo toks, kokio ji norėjo – su Disnėjaus personažais ir daugybe svečių“, – su šypsena pasakoja sukaktuvininkės mama.

E. Straleckaitė-Domarkienė patikino – patys ryškiausi Vakarės būdo bruožai – draugiškumas ir noras būti  apsuptai žmonių – ne slopsta, o tik stiprėja.

Pašnekovė patikina visada mintyse pasidžiaugdavusi, jog dukrelei už dovanos svarbiau yra įspūdžiai bei bendravimas.

Šįmet kartu su dukra ir vyru Dominyku Paryžiuje esančiame Disneilende apsilankiusi Eglė pasakoja – įsimintinų akimirkų vaikų svajonių oazėje užteko visiems. Tai natūraliai padiktavo ir pagrindinės Vakarės metų šventės temą, kurią išpildyti padėjo ne tik svečiai, bet ir dekoratorė.

„Vakarė rinkosi aprangą ir aksesuarus, o mes pasistengėme, kad svarbią dieną ją suptų mylintys žmonės“, – sako E. Straleckaitė-Domarkienė.

Jausminga dukrelė, anot jos, yra atvira ir linkusi bendrauti, nenorinti ilgai būti viena.

„Tikėjomės, kad Vakarės gimtadienį švęsime ten, kur aš minėjau beveik visas savo sukaktis – tėvelių sode. Jame, mano nuomone, yra tobulas kampelis artimųjų susiėjimui. Bet dėl oro sąlygų teko keisti planus. Tad nauja erdvė gimtadieniui suteikė kitokio šarmo“, – pasakoja pašnekovė.NAUJAUSI KOMENTARAI

kaip miela, harmoninga ir grazu!!!

kaip miela, harmoninga ir grazu!!! portretas
ir pe de ras tu nera.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių