Pirmasis „Drive in Live“ koncertas: vietoj plojimų – mašinų šviesų mirkčiojimai

  • Teksto dydis:

Projektas „Drive in Live“, prasidėjęs penktadienio vakarą Paluknio aerodrome, parodė, kad žmonės yra išsiilgę muzikos renginių ir trauks į juos, kad ir kokia forma tai vyktų. Automobilių kino teatro principu įvykęs atlikėjos Giedrės koncertas, kaip skelbiama pranešime, viršijo visų lūkesčius: internetą užliejo telefoniniai vaizdo įrašai iš fantastinės nuotaikos aerodromo, kuriame publika koncertą stebi, šoka ir dainuoja savo automobiliuose, gyvo atlikimo klausosi radijo dažniu, o vietoj plojimų visa jėga signalizuoja ir mirksi šviesomis.

„Neįtikėtinai geras jausmas. Keistas, bet geras. Šiek tiek ateities. Galvojau, kad bus graudulys, abejojau dėl garso ir ryšio su klausytojais. Bet viskas absoliučiai išsipildė! Arba tie žmonės, kurie būna mano koncertuose, tiesiog yra nerealiai faini, arba jie išsiilgę renginių ir jais mėgaujasi bet kokia forma. Tiesą sakant, aš tikėjausi kiek kitokio, gal santūresnio jausmo. Bet grįžau namo išsišiepusi, lyg po paties tikriausio ir geriausio koncerto, nes tai ir buvo tikriausias ir geriausias koncertas“, – įspūdžiais po koncerto dalijosi Giedrė.

Giedrė sako, kad dabar jai smalsu pabūti kitoje – klausytojos pusėje, todėl į Paluknio aerodromo koncertus ji dar būtinai sugrįš. Ir ne tik į savo bendražygių – grupės „Happyendless“ albumo „Utopia“ pristatymą, kuris Paluknio aerodrome įvyks gegužės 15 d. Įdomu pasiklausyti ir Egidijaus Sipavičiaus, kurio koncertas – jau kitą savaitgalį.

Šį šeštadienio vakarą „Drive in Live“ scenoje koncertuos „Saulės kliošas“. Gegužės 2 d. ten pasirodys Kazimieras Likša, gegužės 16 d. – Junior a. Atlikėjų sąrašas vis pildomas, nes atlikėjai patys nori surengti tokį koncertą neįtikėtinomis sąlygomis: galingoje scenoje, su tobulu įgarsinimu ir visiškai neįprastu, bet pačiu geriausiu publikos palaikymu.

Pirmosios ledus pralaužusios atlikėjos Giedrės koncerto klausėsi apie 300 žmonių. Ko gero, tai buvo vienintelis muzikos renginys, vykęs bent 600 km spinduliu.

„Mes sujungėme pajėgas su keliomis kompanijomis ir einame išvien su atlikėjais, nes pagrindinis projekto „Drive in Live“ tikslas – solidarizuotis su nuo viruso itin nukentėsiančiu pramogų sektoriumi, kurį ekonomikos „atšildymas“ pasieks pačiame vėliausiame etape. „Drive in Live“ jungia visą grandinę profesinių sričių – organizatorius, atlikėjus, technikus, vairuotojus, koordinatorius, bilietų platintojus, maitintojus ir panašiai. Visi nenorime nuleisti rankų ir jaučiame meilę kokybiškai muzikai. Taip ir gimė šis projektas. Džiaugiuosi, kad pirmas blynas neprisvilo“, – kalbėjo projekto organizatorius, kompanijos „Showart“ vadovas Artūras Trofimovas.

Jie stipriai rizikavo, statydami galingą, tris dienas montuojamą sceną, kas nėra įprasta tokiems – ekonomiškai nenaudingiems projektams, juolab, kai nėra panašių koncertų pavyzdžių ir nežinai, kokios sėkmės tikėtis.

„Tačiau norime, kad žmonės suprastų, jog darome viską, kad jausmas būtų lyg įprastame koncerte. Bendras scenos plotis yra 24 metrai, aukštis – 10 metrų. Kabo LED ekranai vizualizacijoms ir vaizdo retransliavimui, net kelios šviesų dailininkų ir garso režisierių komandos rūpinasi kokybės užtikrinimu. Vėliau galbūt atsiras ir maisto prekyba. Alkoholio nepasiūlysime, tačiau užkandžių – galėtume. Viskas gimsta čia ir dabar. Bet visų atvykstančių žmonių prašau įdėmiai perskaityti renginio taisykles. Taip pat kviečiame įmones ir verslus pagelbėti šio alternatyvaus festivalio įgyvendinimui“, – kalbėjo A. Trofimovas.

Atvykusieji klausytojai bilietų pateikimo zonoje privalo dėvėti kaukes. Viename automobilyje gali būti du žmonės, jei vyksta šeimos nariai ir jų yra daugiau, būtina pateikti tai įrodančius dokumentus, pabrėžiama organizatorių pranešime.NAUJAUSI KOMENTARAI

Viruso

Viruso portretas
pandemijos geroji pusė-priverčia kardinaliai imtis tikrai vertų dėmesio dalykų.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių