Pirmą kartą prakalbo V. Siegel asmeninė asistentė: ji nenorėjo, kad viskas išeitų į viešumą

Atrodo, Lietuvoje atgimė seniai pamirštas realybės šou žanras, kurio žmonės akivaizdžiai buvo išsiilgę. Prieš Viktorijos Siegel-Suodaitės ir Lauryno Suodaičio skyrybų dramą, atrodo, nublanko net karo ar ekonomikos temos, o kasdien pasirodo vis naujų detalių. Pirmą kartą prabilo asmeninė V. Siegel asistentė Izabelė. Jos teigimu, žinoma moteris, socialinių tinklų žvaigždė ilgai kentė vyro užgauliojimus.

„Ji yra palaužta“, –  pripažino Izabelė. 5 mėnesius su V. Siegel-Suodaite dirbanti jauna moteris pasakojo, kad su žinoma pora pastaruosius mėnesius leido nuo ryto iki vakaro. Asmeninę dramą ji matė iš arti. Ir sakė, kad Viktorija nenorėjo, jog viskas išeitų į viešumą. „Jeigu nebūtų Viktorijos skaudinimo, nebūtų ir viso šito“, – pripažino Viktorijos asistentė. „Tų gražių akimirkų, kurias matydavome instagrame, buvo gal tik penkios minutės, bet šiaip realybėje vyko manipuliacijos, įžeidinėjimai“, – atvirai kalbėjo mergina.

Išskirtinį interviu apie socialiniuose tinkluose tobulai puoselėtą santuoką, Viktorijos šeimos spaudimą ir savo paties žaibišką populiarumą davė  ir L. Suodaitis. Paklaustas, ar viešai deklaruota meilė buvo suvaidinta, L. Suodaitis neslėpė: „Meilė yra labai subjektyvus dalykas. Kad ji buvo – taip, tada atsirado vaikas. Bet išsiskiria žmonių interesai į šeimą, atsiranda skirtingi pagrindai, kas tą šeimą laiko.“

Laurynas sakė, kad didele priežastimi skyryboms ir konfliktui, kuris baigėsi jo apsilankymu policijos areštinėje, lėmė pavydas. „Dabar viešumas yra vienintelė priemonė apginti save“, – pabrėžė Laurynas. Anot jo, ir anksčiau pasigirsdavo gąsdinimų skyrybomis. „Aš neturiu jokio intereso kažkam pakenkti, turiu interesą papasakoti žmonėms pusę metų gyventą gyvenimą ir kaip tai privedė iki to, kad buvau pavėžėtas iki areštinės“, – kalbėjo L. Suodaitis.

LNK nuotr. 

„Normalu, kad šeimoje visko būdavo, ir pasipykimų visokių, bet kai po metų atsirado spaudimas vėl pasirašyti povedybinę sutartį ir taip, kad ji būtų naudinga vienai pusei. Galiu pasakyti, kad perdėtos kontrolės noras pas mus santykiuose visada buvo“, – pripažino L.Suodaitis. Paklaustas, ar dar mato galimybių susitaikyti, žinomas vyras atsakė: „Nemanau, kad kažkas mano žmonos požiūryje pasikeis, o gyventi taip, kaip gyvenome, aš nenoriu.“

Pikantiškų detalių kupina laida „Bučiuoju, Rūta“ –  ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

to vis dar

to vis dar portretas
Na, jei tave išvytų iš namų, į areštinę uždarytų, kažin, kaip kalbėtum, nepasirodytų tau pučiamas burbulas? Gerai, kad Laurynas viešina, bus matyt, kas ten ką padarė.

Vis dar

Vis dar portretas
dalyvaujame sioje dirbtinai puciamoje intrigoje?Negi neaisku, kad tai dirbtinai puciamas burbulas, kad nukreipti visuomenes demesi nuo rimtesniu problemu.

jau

jau portretas
atsibodo vaikuciam tos barbes su kenais-matell toy jau ruosia zygel ir lauri -bus sprogimas
VISI KOMENTARAI 105

Galerijos

Daugiau straipsnių