A. Pilvelytė apie kūno formų puoselėjimą: nesu iš tų, kuri sakys, kad tai – genetika

Atšilus orams ir prasidėjus pavasariui daugelis pradeda labiau rūpintis savo kūno formomis bei ruoštis bikinio sezonui. Todėl nenuostabu, kad žinoma atlikėja Aistė Pilvelytė susilaukė gausybės pagyrų dėl puikios išvaizdos ir klausimų – kaip pavyksta taip atrodyti?

„Labai nemėgstu šio klausimo, bet tikrai nesu iš tų, kuri sakys, kad tai genetika. Mano šeimoje visi yra apkūnūs. Mes visi tokie burbuliukai, pupuliukai ir linkę pilnėti. Ir tikrai gera išvaizda reikalauja mano pastangų, bet tai yra gyvenimo būdas ir kitaip neįsivaizduoju. Todėl tikrai nesikankinu ir nealinu savęs jokiomis dietomis. Aš nenoriu pasiduoti senėjimo procesams. Vienas mano pažįstamas neseniai įdėjo nuotrauką, su užrašu, kad žemės trauka su metais didėja. Jam yra šešiasdešimt metų ir jis puikus įrodymas, kad tai yra netiesa, nes sportuojantis, judantis ir save prisižiūrintis žmogus tikrai gali sustabdyti laiką“, – šypsojosi žinoma moteris.

Mano šeimoje visi yra apkūnūs. Mes visi tokie burbuliukai, pupuliukai ir linkę pilnėti. Ir tikrai gera išvaizda reikalauja mano pastangų, bet tai yra gyvenimo būdas ir kitaip neįsivaizduoju.

Anot Aistės, svarbiausia laikytis disciplinos, bet neįstatyti savęs į griežtus rėmus. Nes jeigu sau kažką labai drausi, visada paslysi. Svarbiausia – viską daryti su galva: „Pavyzdžiui, šiandien labai tingėjau sportuoti. Buvo ne ta diena, bet prisiverčiau ir nuėjau, tokią gerą treniruotę turėjau, kad po jos jaučiausi lyg naujai gimusi, pradėjau skraidyti. Todėl kartais tikrai reikia sau spirti į užpakalį! Aišku, man lengva kalbėti, nes aš taip gyvenu jau daugybę metų. Bet mano svarbiausi principai yra sportas, mityba, kartais masažai, vaikščiojimas ir kontrastinis dušas. Tiesa, pastarąjį dabar esu šiek tiek apleidusi, bet vėl planuoju grįžti“, – atvirai savo grožio paslaptimis dalinosi ji.

S. Bolnienės / BTV nuotr. 

Žinoma moteris paneigė kalbas, kad gražus kūnas reikalauja daug finansinių investicijų: „Žmonės dažnai daro didelę klaidą – prisiperka brangių metinių abonementų, trenerių, programų, bet patys neturi jokios motyvacijos. Iš tiesų šiais laikais internete pilna geriausių pasaulio trenerių programų, kurios yra visiškai nemokamos. Aš karantino metu būtent taip ir sportavau, nes viskas buvo uždaryta. Be to, atėjo pavasaris, oras lauke nuostabus, o vaikščiojimas juk taip pat nieko nekainuoja. Svarbu susidėlioti savo galvoja ar jūs tikrai to norite. Dar vienas pasiteisinimas, kurį mėgsta žmonės – neturiu tam laiko! Žinote, jeigu yra noro, visada gali atsikelti anksčiau ir eiti pasivaikščioti.“

S. Bolnienės / BTV nuotr. 

Miltinius patiekalus stengiuosi labai riboti, nes nuo jų pučiuosi kaip balionas.

Nors daugelis mano, kad norint būti lieknam ir sveikai maitintis iš raciono reikia išbraukti daugybę patiekalų ir mėgautis tik salotomis Aistė sakė naudojanti visai kitokias taisykles: „Aš valgau viską, absoliučiai viską. Esu smaližė nuo vaikystės. Todėl be šokolado negaliu. Vis dėlto žinodama savo genetiką stengiuosi valgyti juodą šokoladą ir laikausi paprastų mitybos taisyklių – svarbiausia porcijų dydis ir tuomet gali mėgautis viskuo. Tiesa, turiu prisipažinti, kad miltinius patiekalus stengiuosi labai riboti, nes nuo jų pučiuosi kaip balionas. Nesakau, kad visi turi vadovautis taisyklėmis, kurios tinka man. Svarbu, kad kiekvienas atrastų savo kelią ir tai taptų neatsiejama jų gyvenimo dalis.“

 A. Pilvelytės įsikūnijimas į Belgijos atlikėją Larą Fabian – šeštadienį, 19.30 val., „Muzikinėje kaukėje“, per BTV.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Onė

Onė portretas
Ar čia sporto salė, ar koks .....klubas ki ji čia išsirengusi

neatsimeniu

neatsimeniu portretas
man tai cia ji ne i šer, o i pamela anderson su juodu peruku panasi
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių