P. Gražulis apie kirpėją, kaltinusią jį išprievartavimu: buvau ją išsikvietęs į namus

 • Teksto dydis:

Jau visai netrukus darbą pradeda naujai išrinktas Seimas. Akivaizdu, kad naujoji kadencija bus itin linksma, nes kai kurie herojai į parlamentą žengia nusiteikę itin karingai, o jų biografijos – spalvingos.

Šį vakarą LNK eteryje, laidoje „KK2 penktadienis“ – Seimo herojų prezentacija. Kadenciją baigiantis Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga prisipažins postą paliekantis su palengvėjimu. Suvaldyti pandemiją jam buvo tikrai sunku, ne visais savo sprendimais jis didžiuojasi, o apskritai per visą politinę karjerą teko išgyventi ir itin nemalonių momentų.

„Ir gaidžiu, ir ožiu yra pavadinę“, – atsisveikindamas su ministerija pasakos A. Veryga.

Alkoholio visiškai nevartojantis ministras prisipažins ir tai, kad anksčiau jo gyvenimas buvo kitoks: buvo atvejų, kai jis gerokai padaugino, bet galiausiai įsiklausė į vieno draugo žodžius – kam jam gerti, jeigu jis ir negėręs toks trenktas?

Atvirumu sužibės ir realiu kandidatu į Aplinkos ministrus vadinamas Simonas Gentvilas, kuris prisipažins, kad... teko rūkyti kanapių: „Man nepatiko ir kitiems nesiūlau, bet pabandžiau“. Tuo metu Remigijus Žemaitaitis sakys, kad kanapių nerūkė, tačiau, antrajame rinkimų ture įveikęs konservatorių, įsigijo specialų kastuvą, skirtą konservatoriams užkasti.

Tačiau „KK2 penktadienyje“ visus pranoko Petras Gražulis, kuris, besirūpindamas gėjų perauklėjimo klausimais ir kanapių augintojų laisvėmis, ėmė atvirauti ir apie save. Net keletą kartų už pergalę rinkimuose padėkojęs A. Tapinui ir A. Ramanauskui, į 2020-ųjų Seimą išrinktas P. Gražulis ėmė pasakoti apie savo gyvenimo skandalus.

Netikėtai paaiškėjo tariamo išprievartavimo, kuriame skambėjo ir P. Gražulio pavardė, atomazga. Seimo narys prisipažino, kad kontaktas su moterimi, kuri jį apkaltino, visgi buvo... „Tą moterį pažįstu kaip kirpėją. Buvo, kad ir mane apkirpdavo. Buvau išsikvietęs į namus per karantiną“, – pasakojo P. Gražulis.

Išgirdęs tokius pasakojimus R. Žemaitaitis apstulbo: „Tu kvieteisi per karantiną kirpėją į namus? Neįtikėtina. Aiškiai buvo pasakyta, kad kirpėjos negali važiuot į namus kirpt“.

Kuo baigėsi P. Gražulio ir kirpėjos susitikimas ir ar tikrai ta kirpėja, kaip teigia P. Gražulis, yra „prokonservatorė“?

Daugybė naujojo Seimo narių paslapčių – jau šį vakarą 19.30 val. tik per LNK laidoje „KK2 penktadienis“.NAUJAUSI KOMENTARAI

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
FEIKAS

ALGIS

ALGIS portretas
PETRIUKUI VADOVAJA NE TA GALVA , KURI ANT PEČIŲ , JIS GALĖTŲ BŪTI Č E P A J E V O HEROJUS .

Ministeris

Ministeris portretas
Nu ką avys, palieku jimis, būkit išganyti, ir visai nesvarbu kad pats alkoholikas iš piktumo žmonijai su ją kariavo oro karą. Nors ir po visko, bet langviau kai prisipažysti. P.S. Pinigų negražinsiu
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių