Neseniai K. Krysko pasipiršęs J. Milius: moterys myli rokerius

 • Teksto dydis:

„Rokerius visada labiau myli moterys. Mes visuomet turėjome galimybę pasidžiaugti gerais vakarėliais po koncertų – nuostabia publika ir grįžtamuoju ryšiu“, –  atvirauja Jeronimas Milius, neseniai pasipiršęs dainininkei Karinai Krysko.

Roko muzikos meistrai, su baladžių programa kartu koncertuojantys J. Milius, Povilas Meškėla ir Česlovas Gabalis džiaugiasi neblėstančiu šio muzikos stiliaus populiarumu. Pasak trijulės, visas gražiausias meilės dainas parašė ne kas kitas, o rokeriai, todėl koncertų metu nesunku užkariauti gerbėjų širdis.

Šį šeštadienį, 8.30 val., TV3 televizijos žiūrovus iš lovų vers azartiška dvikova kulinarinių pokalbių laidoje „Virtuvės istorijos“. Prie kepsninių stos ir gaminti bus pasiryžę rokeriai – J. Milius ir P. Meškėla. Muzikos meną įvaldžiusiems laidos herojams teks pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus ir įtikti juos vertinti atvykusiam kolegai Č. Gabaliui.

Burtai nulems, jog Povilas kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene folijoje keps bulves su traškia šonine ir naminiu amerikietišku „Ranch“ padažu, o Jeronimas, padedamas šrilankiečio šefo Dilano Dampellos Gamage, gamins avokado salsą su grilintomis krevetėmis. 

Trys legendiniai roko atlikėjai P. Meškėla, J. Milius ir Č. Gabalis – draugai ne tik scenoje, bet ir gyvenime, tad nenuostabu, jog vienas kitą pažįsta it nuluptus. Jeronimas apie šio ryto varžovą ir vokalo mokytoją Povilą atsiliepia tik gražiausiais žodžiais, patikindamas, jog jis tikrai nėra toks, kaip dažnai atrodo aplinkiniams.

„Dažnai aplinkiniai sako, jog Povilas visuomet yra griežtas ir rimtas, tačiau kiek metų aš jau jį pažįstu, niekad šio pasakymo nesupratau, nes tai vienas iš nuoširdžiausių ir paprasčiausių žmonių. Aš džiaugiuosi, jog likimas mus taip suvedė ir mūsų laukia dar daug gražių dalykų“, –  pasakos J. Milius.

Su „Roko baladžių“ programa koncertuojanti trijulė džiaugiasi neblėstančiu roko muzikos stiliaus populiarumu. Pasirodo, dauguma legendinių, iki kaulo pažįstamų dainų yra sukurtos būtent rokerių.

„Šioje programoje skamba be galo graži, laiko patikrinta ir išjausta muzika. Juk visas gražiausias meilės dainas parašė tik tai rokeriai, su viena gitara ir palaidais plaukais“, –  tvirtina P. Meškėla.

Muzikantų gyvenimas visuomet būna audringas, galbūt dėl to šiems charizmatiškiems vokalistams niekada netrūko moteriškosios lyties dėmesio. Pasak laidos herojų, rokas kupinas maišto dvasios, kuri, ko gero, ir žavi gerbėjus.

„Rokerius visada labiau myli moterys. Mes visuomet turėjome galimybę pasidžiaugti gerais vakarėliais po koncertų – nuostabia publika ir grįžtamuoju ryšiu“, –  atvirauja J. Milius.

Tačiau dėl nuolatinio neblėstančio dėmesio „sužvaigždėti“ neleidžia ilgametė patirtis. Visgi, koncertai ir gastrolės padovanoja ne tik gerbėjų ovacijas, bet ir neišdildomus prisiminimus.

„Aš nemoku vaidinti žvaigždės, esu namisėda, renginiuose ar klubuose aš prisidainuoju, tad vaikščioti po juos laisvalaikiu man nebėra reikalo. Kalbant apie smagius nutikimus per koncertus, kažkada, dar karjeros pradžioje, koncertavau Mažeikiuose ir prieš lipant į sceną pranešė, jog koncertuos Žilvinas Gabalis ir Česlovas Žvagulis“, – smagią istoriją prisimins Č. Gabalis.NAUJAUSI KOMENTARAI

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Atsipalaiduok, po 5 metu busi praspirtas ir pasiustas
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių