Nepažinta M. Katlerio pusė – neįtikėtinas eruditas su šokėjo talentu

 • Teksto dydis:

Garsų humoristą, televizijos laidų ir renginių vedėją Mantą Katlerį daug kas buvo įpratę matyti pokštaujantį, skaldantį juokelius, tad ir atitinkama nuomonė buvo susidariusi apie jį. Tačiau TV3 žaidimo „galvOK“ scenoje jis atsiskleidė visiškai kitomis spalvomis ir daugelį netikėtai nustebino savo giliomis žiniomis, apsiskaitymu ir sumanumu.

M. Katleris neslėpė, kad dalyvaudamas žaidime jis tikisi pakeisti apie jį susiformavusią nuomonę: „Tikiuosi nepasirodyt kvailesnis už Marijų Mikutavičių. Mane daug kur parodo kvailesnį negu esu iš tikrųjų, taigi, mano tikslas – reabilituoti save“, – sakė humoristas. Akivaizdu, kad jam tai puikiai pavyko. Komplimentų negaili ir susižavėjimo Mantu neslepia tie, kam su juo teko susidurti „galvOK“ scenoje.

Žaidimo „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas neslepia, kad Mantas jį tiesiog pribloškė. „Mantas man yra didžiulis atradimas. Jis yra užsidėjęs kaukę, po kuria slepiasi tikras eruditas. Ir humoro, ir erudicijos prasme jis yra wow. Sužydėjo!“, – sakė A. Žiurauskas.

Gian Luca Demarco, žaidęs viename iš žaidimų, apibūdina M. Katlerį ne tik kaip turintį puikų humoro jausmą, bet ir puikų šokėją: „Labai smagus priešininkas. Puikus humoro jausmas. Juokinga buvo su juo varžytis. Jei pralošia, tai su geru humoru. Nustebino, kad yra labai geras šokėjas. Jam gal į kokį šokių projektą reikėtų?“ – šmaikštavo tuomet priešininkų komandoje žaidęs ir pralaimėjęs Gian Luca.

Bet daugiausiai pagyrų M. Katleris sulaukė iš savo žaidimo partnerės Monikos Liu, viso žaidimo metu ir po to, ji neslėpė susižavėjimo juo. „Bijojau pasirodyti kvaila, bet pašonėje M. Katleris ir M. Mikutavičius, tai tapo neįmanoma. Iškart sakiau, kad Mantas – pats protingiausias ir išmaniausias. Maniau, kad dėl to mes ir laimėjome, kad aš jį tiek prigyriau“, – juokavo atlikėja.

Priešininkų komandos kapitonas M. Mikutavičius taip pat neslepia simpatijų scenos kolegai: „Mantas labai šaunus ir juokingas, su juo faina, smagu būti vienoj scenoj. Jaukus, simpatiškas žmogus“.

Šį šeštadienį M. Katlerio komandoje žais Asta Baukutė, jie kausis prieš M. Mikutavičių ir Edgarą Navicką. Ar jie įsiklausys į Gian Luca Demarco juokais duotą patarimą kitiems žaidėjams – „Netikėkit nė vienu žodžiu, ką M. Katleris sako! Ir nenusileiskit jam! Plėškit paskutinius pinigus“? Visa tai pamatysime jau šeštadienį – 19.30 val. per TV3.


„galvOK“:

– šeštadieniais 19.30 val. per TV3 televiziją ir portale tv3.lt;

– darbo dienomis 9.00 val. per „Power Hit Radio“;

– darbo dienomis 16.30 val. portale tv3.lt.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rs sako

Rs sako portretas
Jerunditas
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių