Quantcast

N. Juškos namai galėjo supleškėti iki pamatų: kilusio gaisro priežastis nustebins ne vieną

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
zalia energija. :) :)

kinai

kinai portretas
moka gaminti suda,tik kodel ji perka,gal nera Konkurentu ?

Faktas

Faktas portretas
kam idomu ,,,

nu

nu portretas
mano promociute tai po siai dienai be elektros gyvena, nes bijo, kad tvartas supleskes. Matyt pas cia zmogus irgi ateityje taip saugosis nuo gaisro.

bigcatwar

bigcatwar portretas
Antanui...Galima palikti,dadirbk pakroveja,rele,kad akumas butu atjungiamas,nuo pakrovejo...

Antanas

Antanas portretas
.....sprendžiant iš nuotraukos...36v ir 5,0 Ah. Čia, gerbiamieji, bomba, nuo tokio elemento gaisrą sukelti, vieni niekai.. O kad nebuvo įjungta į tinklą krovimui, tai dar ne viskas, buvo baterija įdėta į krovimo įtaisą, o tai reiįškia, kad eikvojo elektros energiją,. Jokiu būdu negalima šių elementų palikinėti krovimo prietaisuose, nors prietaisai ir atjungti nuo elektros tinklo , vis vien vyksta savaiminis energijos naudojimas. Būtų 12v....dar, dar, o čia 36.....tris kartus didesnis potencialas, vos ne pavojinga žmogui įtampa, ir dar su tokia talpa - 5 Ah. .

Linas

Linas  portretas
Ačiū Dievui jog jie laiku grįžo namo. Bet daugėjant akumuliatorių daugės ir problemų su jais ir deja matyt net tokių kaip kažkoks vidinis trumpas jungimas, kuomet užsidega pats akumas.

senelis......

senelis...... portretas
....va tokį, štai šūdą dabar gamina kinijoje. Tiek nuo telefonų, tiek nuo įvairių pakrovėjų, tiek nuo įvairiausių akumuliatorinių įrenginių, tiek nuo pačių akumuliatorių....žodžiu, žmogui pasisekė kad laiku grįžo į namus........o tai būtų momentaliai sudegęs namas, o tada, ieškotų kaltų, kadt tik draudimus nemokėti. Žmonės būkite budrūs su tais, įvairaus plauko prietaisais. Ir dar. Kiek jau nuo saulės baterijų kilo gaisrų.....tik niekas neskelbia, slepia, kad buvo tai faktas.

Galerijos

Daugiau straipsnių