N. Juška: buvau princas, dabar esu karalius

 • Teksto dydis:

Baleto primarijus Nerijus Juška neslepia – scenos princas tapo šeimos karaliumi.

Žavinga žmona, du nuostabūs vaikai, kuriuos jis išpuoselėtame sode moko važinėti dviračiais, kartu su jais šokinėja ant batuto ir skaito knygas, neleis suabejoti, kad šiuose namuose gyvena laimė.

Nors ir karalius, bet šeimai jau pusantrų metų vadovauja ne Nerijus, o jo mažoji dukra – ambicinga, charakterį turinti skorpionė. Mokykloje jis manė, kad ves būdamas 21–erių ir turės du berniukus, juk su jais ir „prie ūkio, ir prie mašinos“. Tačiau savo baleto mokykloje matydamas šimtus mažų balerinų rausvais, pūstais sijonėliais, Nerijus ėmė svajoti apie dukrą. Išsipildė ir ši svajonė.

Pirmagimis sūnus, sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pasakos laimingi tėvai, yra ramybės įsikūnijimas, „guminis vaikas“, kuris, vos išgirdęs muziką, ima šokti, galbūt bus būsimas baleto primarijus.

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklaustas, ar jo vaikai šoks baletą, Nerijus neslepia labai norintis, kad jo mažoji šoktų, tačiau nevers savo vaikų sekti jo pėdomis. Tai bus jų pasirinkimas.

Nesustabdomas troškimas šokti

Dabar N. Juškai svarbiausia yra šeima, tad kadaise lydėję nusivylimai dėl traumų ir dėl kitaip, nei jis norėjo, susiklosčiusios karjeros, visiškai jo nebeliūdina. Operacijų, lūžių ant pirštų nesuskaičiuosi, profesionaliame sporte ir balete, anot laidos svečio, traumos neišvengiamos: „visi įsivaizduoja, kad baletas tai labai lengva meno šaka. Tačiau tai ir labai rimtas sportas“.

Tai buvo be galo įdomus, nelengvas etapas, pareikalavęs daug ištvermės ir užsispyrimo, kurio iš baleto primarijaus neatsimsi.

„Gydytojai nuo pat pirmosios traumos man sakė – viskas, pamiršk baletą, o man buvo tik 19 metų, vos atėjęs į teatrą ir dar nespėjęs nė kojų apšilti“, – apie negailestingą gydytojų nuomonę, kurios jis nepaisė, kalba Nerijus.

Gydytojų klausimai, ką toliau darys, nes šokti nebegalės, jam tuomet buvo nesuvokiami. Kai gydytojai sakydavo – viskas, jis nė sekundei nesuabejodavo savimi. Poreikis šokti buvo stipresnis už viską ir jis šoko, nepaisydamas nieko.

Gyvenimo korekcijos

Viena kitą sekančios traumos vis dėlto privertė susimąstyti apie kitą kelią, tad savo vardo baleto mokyklos vizija palaipsniui vis ryškėjo, kol įgavo kūną. Gyvenimas viską sudėliojo į savo vietas. Jau dešimt metų veikiančioje savo įkurtoje baleto mokykloje jis planuoja surinkti berniukų grupę nuo 6 metų, kurie galėtų mokytis baleto visiškai nemokamai. Dabar, pasak jo, berniukų, norinčių šokti baletą, tikrai mažai, juk vis dar gajus mitas, kad baleto užsiėmimuose vaikai tik striksi ir šokinėja, tačiau berniukai šioje baleto mokykloje gaus ir fizinio krūvio, tad tai puiki išeitis norintiems ir sportuoti, ir šokti.

„Nenoriu prisikalbėti, bet gyvenimas dėlioja teisingai: karjera, mokykla, šeima, vėl karjera – mane kviečia šokti įvairiuose miestuose, o mintyse aš jau šoku“, – negaili optimizmo laidos svečias.

Ir tėvams, ir vaikams

Dažnas mūsų, eidamas į svečius, kur krykštauja vaikai, suka galvas, ką padovanoti, kas tiktų tiek suaugusiems, tiek jų vaikams. Laidos rubrikoje „Floristinis desertas“ floristikos dizainerė K. Rimienė parodys, kaip išradingai nustebinti nekantriai laukiančius svečių.

Laidos vedėjos sukurtai gėlėmis ir burnoje tirpstančiais saldumynais dekoruotai desertinei lėkštei neatsispirs ne tik namų šeimininkai, bet ir jų vaikai. Žiedai, kuriais papuošta dovana, taip pat atrodys be galo skaniai, tad tėvai turėtų perspėti mažuosius, kad ne visa ši kompozicija gali būti valgoma, juk smalsumas dalykas rimtas, o grožis – toks viliojantis.


Šiame straipsnyje: Nerijus Juškabaletasšeima

NAUJAUSI KOMENTARAI

.

. portretas
Apart savo nosies daugiau nieko nemato, jo mokykla, jis turi jas tris dvi Vilniuje ir viena Kaune, tačiau pasimirštas šitas karalius iš ko duona jis valgo, Kauno mokykla Jam tuščia vieta Jis ne tik kad nemato ir nepažysta gabiausiu vaiku šioje mokykloje, bet net nežino kokie mokytojai jo ale mokykloje moko vaikucius šokti. Žmogau nusileisk ant žemės ir atsipeikek iš kieno pinigu duona valgai. Nes traukinys jau senai išvaziavo tik ziurek kad durys neuzsidarytu.

saunuolis !

saunuolis ! portretas
visa karaliaus kariauna.

na sekmes ......

na sekmes ...... portretas
labai retas sios meno sakos atstovas sukuria seima , dazniausiai vienas kita apsikabine zygiuoja geju-lezbiu paraduose
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių