Muzikiniame projekte – dainuojantis riedlenčių ąsas: šiemet esu užtikrintas

 • Teksto dydis:

Sekmadienį etvirtoji projekto „Lietuvos balsas. Vaikai“ laidoje dėl populiarumo, pripažinimo ir scenos profesionalų – Donato Montvydo, Monikos Marijos bei Manto Jankavičiaus – dėmesio kovos dar vienas būrys talentingų ir ryžtingų vaikų.

Pirmajame „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto sezone vietą Donato Montvydo komandoje iškovojęs Laurynas Motiekaitis šiemet grįžta pasikeitęs, tvirtesnis ir dar labiau užtikrintas savimi.

„Iškart po to, kai iškritau pirmajame sezone, jaučiausi neįvertinas, bet giliai širdyje žinojau, kad iškrisiu“, – sako Laurynas.

Vaikinas tikina, kad šiame sezone yra pasiryžęs pasiekti geresnių rezultatų: „Šiais metais aš esu užtikrintas. Nenoriu atrodyti „pasikėlęs“, bet šias metais esu tikras, kad eisiu iki finalo. Manau, kad daugumai, kas taip sako, kažkodėl nepavyksta, tačiau aš tuo tikiu ir tikiuosi, kad taip bus“.

Laurynas – žinomo kompozitoriaus R. Motiekaičio sūnus. Praėjusiais metais Lauryno tėčio gyvenimą sudrebino didelė nelaimė – sudegė jo namas bei automobilis. Vaikinas vengia kalbėti šia tema, kadangi su tėvu kartu negyvena, pridurdamas, kad dėl to yra „viskas okei“.

Paklaustas, kaip jaučiasi šiandien, Laurynas trumpai užsimena: „Širdelę sopa. Bet nieko, viskas kaip nors susitvarkys. Su drauge susipykom. Nenoriu visko aiškinti“.

Akivaizdu, kad Laurynas – jausmingas ir jautrus vaikinas, nors anksčiau buvo gerokai kitaip – praėjusiais metais jam buvo priskiriama „blogo berniuko“ etiketė. Vaikinas pats sako, kad anksčiau gerai nesijautė – bandė būti kitoks, būti kietas, leido laiką su netinkamais žmonėmis. Šiandien Laurynas jaučiasi tikras ir toks sau labiau patinka – iš „skūterbojaus“ tapo „skeiteriu“, kadangi, jo nuomone, šioje subkultūroje vyrauja draugiškesni žmonės, o su jais leisti laiką yra žymiai smagiau.

„Aš mokykloje esu tas, kuris sėdi ant palangės ir klausosi muzikos. Ir šiaip, kadangi išsiskiriu savo stiliumi, kai kuriems atrodau „daužtas“. Anksčiau tai galbūt buvo dalykas, kurio būtinai reikėjo, kad atkreipčiau dėmesį. Dabar man nėra svarbu, kad mane pastebėtų, aš noriu, kad mane tiesiog prisimintų“.

Vaikinas sau nori palinkėti išlikti savimi ir neklausyti kitų žmonių patarimų: „Grįžtu, nes noriu visiems perduoti žinutę. Jei tu nori dainuoti, muzikuoti, tau nereikia balso. Muzika – tai ne šou, tai jausmas. Mano balsas mutavo, tačiau dabar aš turiu jautrumą, jausmą. Aš nemanau, kad kai tu viską padainuoji švariai, be jokių klaidų, tai yra profesionalus dainavimas. Aš manau, kad tai yra vaidyba“.

Tačiau ar toks požiūris į muziką nepakiš dalyviui kojos ir ar mutavus balsui Laurynui pavyks pasiekti finalą antrajame „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezone? Jo pokyčiai ir kelionės pradžia projekte – jau šį sekmadienį, 19:30 per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

Adomas

Adomas portretas
Vat būtent

Chmm

Chmm portretas
Ąsas???
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių