„Mis Visata 2023“ nugalėtoja tapo 23 metų gražuolė iš Nikaragvos

72-ojo konkurso „Mis Visata 2023“ nugalėtoja tapo 23 metų modelis iš Nikaragvos Sheynis Alondra Palacios Cornejo. Tai pirmas kartas, kai šios šalies atstovė pripažinta pasaulinio grožio konkurso „Mis Visata“ nugalėtoja. 

 

Finalas vyko Centrinėje Amerikoje, Salvadore. Antrąją vietą užėmė „Mis Tailandas“ Antonia Porsild, trečiąją – „Mis Australija“  Moraya Wilson.

Konkurse dalyvavo 84 merginos, laimėjusios nacionalinius grožio konkursus.

Kas žinoma apie konkurso nugalėtoją?

23 metų Sheynnis Palacios tapo pirmąja Nikaragvos ir Centrinės Amerikos atstove, laimėjusia konkursą „Mis Visata“. Ji gimė ir užaugo sostinėje Managvoje.

Scanpix nuotr. 

Sh. Palacios kelis kartus dalyvavo panašiuose konkursuose. 2021 m. ji atstovavo savo šaliai konkurse „Mis Pasaulis" ir pateko į keturiasdešimties gražiausių konkurso dalyvių sąrašą.

Mergina baigė Centrinės Amerikos universiteto masinės komunikacijos studijas ir žaidė universiteto tinklinio komandoje. Ji dirba televizijos laidų vedėja ir modeliu. Sh. Palacios teigė, kad labiausiai jai patinka filmuoti, montuoti ir kurti vaizdo įrašus.

Tituluota gražuolė  didžiuojasi tuo, kad sugebėjo baigti studijas ir gauti diplomą. Sh. Palacios prisipažino, kad studijų metais ji kentė nuo stiprių panikos atakų, tačiau pavyko jas suvaldyti. Jauna moteris Centrinės Amerikos universitete įgijo masinės komunikacijos specialistės diplomą ir nusprendė padėti kitoms moterims, kurios susiduria su psichikos sveikatos problemomis, dalyvaudama projekte „Suprask savo protą“.

Paklausta, su kuo norėtų praleisti dieną, nugalėtoja įvardijo XVIII a. britų feministę, rašytoją  ir filosofę Mary Wollstonecraft, kuri sulaužė ribas ir įkvėpė drąsos daugybei moterų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Flurona [TRUMP 2024]

Flurona [TRUMP 2024] portretas
Aš stebiuosi kaip atsitiko, kad tie du vyrai nieko nelaimėjo.

Juk

Juk portretas
Tenai vertina ne vien grožį,bet ir protą ir sugebėjimus

Anonimas

Anonimas portretas
Bus ką dulkinti vietiniams mafijozams. Kol iššoks per langą....
VISI KOMENTARAI 5

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių