Mia – apie mylimiausią vyrą ir padėką buvusiam sutuoktiniui

  • Teksto dydis:

Gerai žinoma atlikėja Mia Vilija Pilibaitytė vos septyniolikos sulaukė sūnaus ir niekuomet to nesigailėjo.

Mia – žavinga, talentinga atlikėja, apie kurios gyvenimą, vertą scenarijaus, rašoma pirmuosiuose puslapiuose, nustebins sekmadienį 10 val. per TV3 rodomos laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovus atskleisdama kitą savo pusę – jautrią, be galo šiltą ir mylinčią. Ji mielai leidžia laiką namuose, ten, kur gali apkabinti brangiausią žmogų pasaulyje – savo sūnų.

Netikėta žinia dešimtoje klasėje

Turbūt kiekvienas mūsų esame išgyvenę pirmąją savo meilės istoriją, kuomet nedrąsiai užgimę jausmai pakylėja iki dangaus, o pirmoji aistra apakina ir skraidina ant sparnų. Dauguma tokių istorijų vienaip ar kitaip baigiasi ir lieka tik prisiminimuose, tuo tarpu Mios pirmoji meilė paliko nenuginčijamą pėdsaką jos gyvenime vardu Matas. Jam jau devyniolika metų.

Šiandien ji – išdidi ir žydinti mama, o tuo metu, vos įtarusi, kad gali lauktis, Mia išgyveno stresą.

„Nuo vaikystės buvau auklėta taip, kad gyvybė – tiek žmogaus, tiek gyvūno – yra beprotiškai svarbu. Kai sužinojau, jog laukiuosi, neneigsiu – buvo streso, aš netikėjau, kad laukiuosi, labai bijojau darytis tyrimus – o jeigu tikrai?“, – apie nelengvą pradžią pasakoja laidos viešnia, kurią tuo metu palaikė jos pirmasis vaikinas, vėliau tapęs sutuoktiniu.

Jis ir pranešė netikėtą žinią Mios tėvams, kurie tepaklausė – kada vestuvės? Mia neslepia, kad vestuvių nelaukė, juk septyniolikos metų pastoti ir dar susituokti yra nelengvas iššūkis, tad tų metų spalis – kai susituokė ir vos po kelių savaičių pagimdė, jai buvo išties nelengvas.

Laidos viešnia papasakos žiūrovams apie savo dvejones dėl vestuvių ir nelengvą sūnaus atėjimą į šį pasaulį, kai kelias paras teko skendėti nežinioje dėl jo gyvybės.

Nesuprantu tų moterų, kurios vaikus pasiima kaip ginklus prieš savo buvusius ir kariauja su jais, manipuliuodamos vaikais. Tuomet man kyla klausimas, ar ta mama tikrai myli savo vaiką, juk vaikas, gyvendamas šalia besipjaunančių tėvų niekada nebus laimingas.

Dešimtokei tapti mama buvo nelengva, nepadėjo ir begalė nupirktų knygų apie tapsmą mama, tačiau ji kiekvieną akimirką džiaugėsi savo sūnumi ir rūpestingai jį augino kaip išmanė.

Iš vienišos mamos – į muzikos olimpą

Laidos žiūrovai, stebėdami šią jauną moterį sunkiai patikės, kad jos sūnui jau devyniolika metų.

„Sūnus man buvo apskritai pagrindinė paspirtis gyvenime kažką veikti, siekti, daryti. Aš niekada negalėjau nuleisti rankų, net kai būdavo labai blogai“, – savo sūnumi džiaugiasi atlikėja,  vos po ketverių metų santuokos likusi viena su visa atsakomybe, svetimame mieste, be atramos, neturėdama visiškai nieko. Vienu metu ji dirbo trijuose darbuose, nes norėjo suteikti savo sūnui geriausią vaikystę kokia gali būti, net būdama vieniša mama.

Nepaisant visų sunkumų Mia užkopė ant Lietuvos muzikos pasaulio pjedestalo. Populiarumas turėjo kainą, ji neslepia, kad buvo metas, kai laiko sūnui skirdavo kiek mažiau laiko, tad laidos žiūrovai išgirs išties nepagražintą neeilinės moters istoriją.

Atlikėja neabejoja, kad tokia, kokia yra šiandien, ji tapo dėl savo neeilinės patirties – juk kol bendraamžės mokėsi, studijavo ir leido laiką su draugais, ji turėjo rūpintis savo kūdikiu, tad labai anksti išmoko atsakomybės.

Padėka buvusiam sutuoktiniui

Šiandien Mia su sūnumi yra labiau draugai negu mama ir sūnus. Moteris juokiasi, kad kartais atrodo, jog Matas yra jos tėvas, kartais ją ir paauklėjantis. Laidos vedėjos K. Rimienės paklausta apie santykius su vaiko tėvu, Mia neslepia jam šiltų jausmų – buvęs sutuoktinis visuomet dalyvavo sūnaus gyvenime ir nesikratė atsakomybės. Su juo moteris iki šiol bendrauja.

„Visada iškilus klausimams dėl sūnaus skambinu savo buvusiam vyrui ir mes priimame sprendimą kartu, dėl savo vaiko gerovės. Matas turi abu tėvus, jis niekada nebuvo atskirtas. Nesuprantu tų moterų, kurios vaikus pasiima kaip ginklus prieš savo buvusius ir kariauja su jais, manipuliuodamos vaikais. Tuomet man kyla klausimas, ar ta mama tikrai myli savo vaiką, juk vaikas, gyvendamas šalia besipjaunančių tėvų niekada nebus laimingas. Vaikas privalo turėti du mylinčius, tarpusavyje gerai sutariančius tėvus“, – neabejoja Mia, visuomet drąsiai einanti savo keliu, nepaisydama apkalbų ar neigiamo aplinkinių požiūrio.

Miniatiūrinis sodas

Šį sekmadienio rytą laidos vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė laidos rubrikoje  „Floristinis desertas“ žiūrovams atskleis pavasariu alsuojančios floristinės kompozicijos – miniatiūrinio sodelio, kuris įneš gaivos į kiekvienus pavasario pasiilgusius namus, gimimo paslaptis.

Floristikos dizainerė iš nuostabių pavasariškų gėlių ir kitų detalių – žydrių, vėdryno, jazmino, stabilizuotos samanos – sukurs grožio oazę akims ir sielai, juk orams šylant stipriai pajuntame, kokie alkani esame paprastų gamtos dovanų, slypinčių gėlės žiede.NAUJAUSI KOMENTARAI

netikiu

netikiu portretas
...kad iš to koncerto, kur ji nufotkinta, tik ta viena nuotrauka buvo, bet ji įdėta, kad atrodytų, kad kojos kreivos. Kas čia kam norėjo įgelti? Pavydas suveikė bebalsių..?

Labai grazi moteris..

Labai grazi moteris.. portretas
Mia,tikrai yra grazi,moteris,protinga,talentinga,darbsti,tik tiesiog nesiseka del meiles,nes vis papuola ant tokiu nevykeliu !!!! Juk kaip sunku jai buvo ta vaikuti auginti tokiai jaunutei. Bet grazu ir protinga sunu uzaugino,tikrai,kad laiminga MAMA ! Dar esi jauna,bus tu tikru meiliu,tik neskubek...Sekmes ir buk laiminga !

Anonimas

Anonimas portretas
Jau tikrai daug grazesnis ir prasmingesnis gyvenimas tu moteru, kurios jaunos isimyli ir pagimdo. Is meiles gime vaikai yra sveiki ir visu mylimi. O kai ilgai lauki to vienintelio ir vis ieskai, viskas baigiadi tuo, kad vietoj vaiku gauni venerine liga nuo savo vyro. Ir net neitardama kankiniesi kai nestumas buna ne vietoj. Kuo jaunesnes moterys gimdo, tuo sveikesni vaikai ir tauta.
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių