Merūnas apie karjeros pradžią: laukdamas kito turo nakvojau Gedimino kalno papėdėje

  • Teksto dydis:

Metai bėga, kartos keičiasi, tačiau vienas  dalykas stabilus. Ir senam, ir jaunam, ir anksčiau, ir dabar reikėjo ir tebereikia muzikos. Būti dainininkais svajoja tūkstančiai, o patys drąsiausieji kasmet šturmuoja „Lietuvos balsą“. Šiemet projektui jau 10 metų ir per tą laiką jis sukūrė didžiausią būrį ryškių žvaigždžių.

„Pastebime, kad kiekvienais metais dalyviai „tirščiau“ talentingi. Jeigu ankstesniais metais iš šimto išrenki dešimt, tai šiemet su Rosita Čivilyte turėjome vargą, kai reikėjo tiems, kurie tikrai tiktų į „Lietuvos balsą“, pasakyti „ne“, nes nebuvo vietų“, – pasakojo „Lietuvos balso“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Pirmoji vieta „Lietuvos balse“ – svarbus, bet ne vienintelis pasiekimas. Nei „Žemaitukai“, nei „2 Donatai“, nei Monika Linkytė netapo nugalėtojais, tačiau  jų karjera šovė į viršų.

Tai geras postūmis, kuris kaip paukštelį išmeta į viršų, ir tiek, kiek jis tais sparnais plasnos, tokią karjerą ir turės.

„Tikrai pastebime, kad ne tik tie, kurie laimi, padaro sėkmingas karjeras, atsispirdami nuo „Lietuvos balso“. Neteisinga būtų susireikšminti tvirtinant, kad „Lietuvos balsas“ išgelbėjo dainininko gyvenimą. Tai geras postūmis, kuris kaip paukštelį išmeta į viršų, ir tiek, kiek jis tais sparnais plasnos, tokią karjerą ir turės. Tai priklauso ne tik nuo talento, atpažįstamumo, bet ir nuo kūrybos, pastangų“, – tvirtino G. Jaunius.

Julija Jegorova. / LNK nuotr. 

Pirmojo „Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova atskleidė, kas jai trukdė siekti karjeros. „Norėjau būti fiziškai stipri, kad šokdama nepavargčiau, o dainuoti ir šokti yra didelis darbas. Mačiau, kad didesnis svoris man kišo koją patekti į televiziją, nes galbūt nesu pakankami graži tam formatui. Nuo darbo tempo svoris pats ėmė kristi, tik dabar supratau, kad reikia ir sportuoti, kad būčiau ne tik liekna, bet ir stipri“, – apie kūno pokyčius kalbėjo Julija.

Kai matai, kad tavo mokiniai, kurie ir neužėmė pirmos vietos, skamba radijo stotyse, jie mylimi žmonių, supranti, kad pataikei ten, kur reikėjo.

Laidoje dalyvavo ir Merūnas Vitulskis, pirmųjų trijų sezonų „Lietuvos balso“ mokytojas. „Jaučiu sentimentus šiam projektui, nes širdies buvo įdėta labai daug. O kai matai, kad tavo mokiniai, kurie ir neužėmė pirmos vietos, skamba radijo stotyse, jie mylimi žmonių, supranti, kad pataikei ten, kur reikėjo. Dirbant „Lietuvos balse“ atsakomybė buvo labai didelė ir aš dirbdamas su savo mokiniais bijodavau padaryti klaidų“, – prisipažino Merūnas.

M. Vitulskio karjeros pradžia buvo kur kas sunkesnė nei „Lietuvos balso“ dalyviams. Jis savo muzikinį kelią pradėjo kitame LNK šou „Kelias į žvaigždes“, į kurį, juokaujama, atvyko tiesiai iš statybų. „Tiesa, reikėjo dar nusimaudyti, – kaip visada geros nuotaikos nestokojo Merūnas. – Tuomet studijavau, reikėjo pinigų, todėl įsidarbinau statybose pagalbiniu darbuotoju, paskui pakvietė klinkerį mūryti, tada dar naktimis važiuodavau parketo šlifuoti prekybos centre, ir „Senukuose“ perpylinėdavau cementą iš plyšusių maišų į naujus. Dirbdavau cemento dulkių debesy, kurio dalį sukvėpuodavau ir savaitės pabaigoje viskas taip susicementavo plaučiuose, kad pradėjau kosėti krauju. Supratau, kad šitie darbai man ne pakeliui, reikia stabdyti arklius. Man krito svoris, kursiokai ir draugai ėmė sakyti, kad esu į žmogų nepanašus. Jie užpildė anketą dalyvauti šou „Kelias į žvaigždes“, draugai sumetė po penkis litus pragyvenimui ir kelionei, kad vykčiau į atranką. O laukdamas kito turo Vilniuje, nakvojau Gedimino kalno papėdėje lauke“, – savo karjeros pradžią prisiminė žinomas atlikėjas.

Visa tai –  laidoje „KK2 penktadienis“, 19.30 val. per LNK.NAUJAUSI KOMENTARAI

audra

audra portretas
Nesuprantu prie ko NOREIKA cia ir Merunas O KAD JI STORA TAI VEL KAS JUMS RUPI , GYVENA JIE IR TIEK . o JAI KAS TAI BUNKE VISAI PRASCIOKE. NEISEINA IS TELIKO

Justė

Justė portretas
Taigi jaunas žmogus. Jam reikia tvarkytis savo šeimos reikalus. Jeigu tos tetos protingos , tai ir supras, kad pinigai iš dangaus nekrenta , juos reikia užsidirbti.

Kaunietė

Kaunietė  portretas
Mums patinka Vitulskis ir kaip žmogus ir kaip solistas dainuoja super
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių